97 Shares 6346 views

LCD "Park Avenue": zdjęcia i opinie

Stolica naszego państwa od dawna i gęsto zaludnione. Populacja metropolii nie tylko zwiększa się co roku, ale co miesiąc. Goście muszą gdzieś mieszkać, więc budowa w Moskwie i regionie moskiewskim prowadzi się w szybszym tempie i nie zatrzymują nawet mimo kryzysu. Jednym z projektów jest osiedle mieszkaniowe „Park Avenue” w dzielnicy Krasnogorsk regionu moskiewskiego.


Trochę o mieście Krasnogorsk

W północno-zachodniej części Moskwy, 2 km od Mkad i 22 km od centrum stolicy Volokolamsk i Ilyinsky autostrady, leży miasto Krasnogorsk. Jego populacja wynosi nieco ponad 150 tysięcy osób. Od 2018 roku miasto stanie się centrum administracyjnym regionu moskiewskiego. Tutaj odbywają niebieski oddział Metro: „Miakinino” – pierwszej stacji moskiewskiego metra poza granicami Moskwie.

W mieście zbudowano wiele projektów mieszkaniowych. Krasnogorsk Nowe oferty mieszkańców i turystów. Wśród nich znajdują się kompleksy i klasa biznes i komfort klasy – na każdy gust i portfel wielkości.

Korzystna lokalizacja, dostępność komunikacyjna

LCD „Park Avenue” znajduje się zaledwie 7,6 km od Mkad, Krasnogorsk Street Park, 18 minut wystarczy, aby prowadzić określoną odległość Volokolamsk Highway, a następnie skręcić w ulicę Milicji Ludowej i tutaj jesteś w kompleksie mieszkaniowym! Ale pod warunkiem, że masz swój własny samochód.

Można również dojechać pociągiem z dworca kolejowego „Krasnogorsk”. Czas podróż zajmie około 20 minut. Między Moskwą a Krasnogorsk wiele kursują taksówki i autobusy.

Opis obiektu

LCD „Park Avenue” budowniczy zaprojektowany zgodnie z pierwotnym planem. Kompleks składa się z pięciu budynków, zbudowany w technologii odlewu ramie oraz indywidualnego projektu. Wszystkie domy mają wysokość 17 pięter. Budowa kompleksu mieszkaniowego odbywa się w ramach projektu przebudowy dzielnicy „brukowanych wsi.” Aby to zrobić, 25 zniszczone domy zostały zniszczone, aby zrobić miejsce na budowę kompleksu mieszkalnego „Park Avenue”.

Kompleks oferuje apartamenty o różnych układach: jeden, dwa i trzy. M pierwszy zaczyna się od 33 metrów kwadratowych, a ta ostatnia jest wystarczająco duży, to Powierzchnia ponad 92 metrów kwadratowych. Wszystkie apartamenty są wykończone budowniczego „pod klucz”.

warunki ekologiczne

Wiele osób uważa, że miasta Krasnogorsk – idealne miejsce do zamieszkania. Wokół miasta rozciąga się duży obszar zielony. Najbliższe prowadzi małą rzekę. zakłady przemysłowe zlokalizowane w mieście lub blisko niej, nie dają szkodliwe dla zdrowia odpadów. Wiatr z Moskwy nie przynosi tu spaliny. Wszystkie te czynniki tworzyć kompleks w najbardziej sprzyjających warunkach ekologicznych.

Jeśli mówimy bezpośrednio o osiedle mieszkaniowe „Park Avenue”, deweloper wybrał dobrą ziemię w mieście – w pobliżu parku miejskiego. Z niektórych apartamentów kompleksu, nawet z widokiem go. Blisko stawów Ivanovo, gdzie można pospacerować i odpocząć.

Infrastruktura: zewnętrzne i wewnętrzne

Infrastruktura kompleksu, jak również wiele innych budynków (Krasnogorsk), oferuje swoim mieszkańcom wbudowany lokali handlowych na parterach budynków mieszkalnych. Właściciele samochodów z pewnością docenią duży parking podziemny. Deweloper zaprojektował budowę gimnazjum, kompleks sportowy z basenem, dwa handlowych i biurowych centrum.

Biorąc pod uwagę, że LCD „Park Avenue” wzniesiony w mieście Krasnogorsk, przez ich przyszłych mieszkańców oferuje całą swoją infrastrukturę. Chociaż nie jest zbudowany w całości zawarta w projekcie obiektów systemowych społecznych, takich jak szkoły lub przedszkola, można korzystać z tych, które znajdują się w odległości krótkiego spaceru od kompleksu. Istnieje kilka instytucji i mieszkańcy mogą wybrać dokładnie gdzie wycofać swoje dziecko. W mieście znajduje się ośrodek zdrowia, supermarkety, muzea, instytucje edukacyjne wykształceniem średnim zawodowym, różne banki, Pałac Kultury i stadionu. W skrócie, wszystkie udogodnienia, które są potrzebne do komfortowego życia.

Jak dla wewnętrznej złożonej infrastruktury, jest deweloper nie pozostawi swoim klientom przebrnąć przez góry gruzu. terytorium Pridvorova jest uszlachetniony przez trawniki i klomby. Planowane rozmieszczenie kilku placów zabaw dla dzieci. Drogi dojazdowe do kompleksu związanego być wybrukowana dla gości kompleksu jest wyposażony w parking dla gości.

Recenzje kompleksu

LCD "Park Avenue" (Krasnogorsk), zawiera opinie, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Negatywne wypowiedzi wystarczająca ilość. Większość z nich jest związana z długotrwałym projektu budowlanego i odroczenia przekazania kluczy do mieszkania przez prawie dwa lata w czwartym kwartale 2015 do drugiego kwartału 2017 roku. Wiele homebuyers pozywać i za karę związaną z warunkami awaria zamówienia własnego.

Ale również wiele pozytywnych opinii i od tych, którzy już przeniesiony. Szczególnie mieszkańcy zniszczonych mieszkań wielu ludzi zapisać je na stronie, który został zbudowany kompleks mieszkalny „Park Avenue”. Krasnogorsk wypełnił swoje planowane działania związane z renowacją starego mieszkania awaryjnego w sąsiedztwie „brukowanym wieś” przenieść ludzi z zburzonych wieżowcach do nowych mieszkań. Ludzie są szczęśliwi i dobrze rozwinięta infrastruktura. Ci, którzy mają dzieci, zabrać je do najbliższej szkoły i przedszkola. Szpital Dziecięcy również znajduje się w odległości krótkiego spaceru od kompleksu. Wiele z nich zadowolony, że ceny mieszkań w kompleksie są dość niskie.

Planowanie mieszkań i kosztów mieszkaniowych

Cały kompleks projektu obejmuje budowę 1613 mieszkań. Wśród nich znajdują się apartamenty wszystkie obszary: od kawalerek do dwóch sypialni. Ujęcia z pierwszych startów z 33 metrów kwadratowych. Dwie sypialnie oferują jego mieszkańcy o powierzchni 92 metrów kwadratowych.

Średni koszt jednego metra kwadratowego mieszkania w kompleksie – nieco ponad 100 tysięcy rubli. Najdroższe mieszkania są tradycyjnie iść o najmniejszej powierzchni, czyli jeden pokój. Wszystko dają już gotowe do zamieszkania, ozdobione „pod klucz”. Zatem LCD „Park Avenue”, komentarze o mieszkaniu zbiera pozytywne. Zbyt wielu nabywców, stawiając praktycznie wszystkie pieniądze na zakup nieruchomości, fundusze na naprawy już nie ma. I z ostatecznym wykończeniem od producenta, można wejść do mieszkania i żyć.

Tak więc, deweloper oferuje w LCD „Park Avenue” klasy komfort mieszkania w bardzo odpowiedniej cenie, która sprawia, że ten projekt jest obiecujący dla funduszy inwestycyjnych i rozliczenia obywateli na pobyt stały.