866 Shares 9887 views

Kompleks mieszkalny „Forest of blue” z budowniczym „Avantel-Invest”: zdjęcia i opinie

W ostatnich latach, Moskale są próby zakupu mieszkania nie w mieście, a nie w ciągu obwodnicy, w rejonie Moskwy, dając pierwszeństwo czyste ekologicznie obszar. Jeśli dbasz o swoje zdrowie i zdrowie swoich bliskich, aby Twoje dzieci dorastają w plenerze, regularnie chodził po ścieżkach leśnych, trzeba pamiętać, osiedle mieszkaniowe „błękitnego lasu.”


Projekt jest na pewno warto zobaczyć. Z opinii właścicieli mieszkań i doświadczonych ekspertów, będziemy dać obiektywną ocenę kompleksu.

O projekcie

Kompleks „błękitnego lasu” – projektu przez dewelopera „Avantel-Invest”. Jest to nowy format nieruchomości na przedmieściach. Wielu z tych, którzy są poważnie zainteresowani projektem, powiedział, że kompleks będzie godna alternatywa zeznawać, przy jednoczesnym zapewnieniu wszystkim mieszkańcom niezbędnej infrastruktury. To jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy są zmęczeni głośnym, zatłoczonym i zakurzonym Moskwie i liczy na wygodnych warunków życia jego rodziny. Powiat reprezentowany przez zmienną budynków mieszkalnych (7-9 piętra), a także kamienice dwupiętrowych, gdzie wszystkie warunki niezbędne do wygodnego i bezpiecznego życia.

lokalizacja

Apartament „las niebieski” nie są daleko od Moskwy, w malowniczej dzielnicy Noginsk. Główną ozdobą okolicy jest jezioro – to już stało się ulubionym miejscem wypoczynku. Deweloper do realizacji projektu wybrał obszar naturalnego ośrodka „Yahonty”.

Relikt jodła, nasycając powietrze przyjemny i zdrowotny sosnowy zapach, czyste jezioro Kovershi z luksusowych plaż – idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji. Jeśli spojrzymy na opinie klientów, prawie wszystkie z nich pochwalił budowie.

technologia budowy

Do budowy kompleksu „niebieski forest” wybrano ramę i technologii murowanej opracowanych przez projekt. Architekci wspierane przez architektów krajobrazu i pracowali nad terenem, który pozwolił harmonijnie mieszane nowoczesne budynki w dziewiczej natury obrzeżach Moskwy. Budowa domów wystąpił z wykorzystaniem nowoczesnych i przyjaznych dla środowiska materiałów.

ekologia

„Forest of blue” – kompleks mieszkalny, który po prostu nie ma sobie równych. Jest to rodzaj sanatorium niedaleko Moskwy. Główny kompleks składnik duma jest woda mineralna ze źródeł podziemnych i głębokość otworu 140 m. Woda ze studni wchodzi centralne budynki wodociągów, więc każdy mieszkaniec kompleksu będą mogli pić wodę prosto z kranu.

infrastruktura

Deweloper zadbał o własną infrastrukturę, tworząc warunki niezbędne dla maksymalnego komfortu w życiu współczesnych Moskali. Teren jest ogrodzony i monitorowany przez całą dobę. W bliskiej odległości od centrum miasta, budynków medycznych sklepów. Dla mieszkańców wyposażone są w doskonałych terenów rekreacyjnych, placów zabaw i boisk sportowych. Kompleks będzie infrastruktura społeczna: przedszkola, szkoły, placówki oświatowe, a nawet wyższych menedżerów.

mieszkanie

Jak wygodnie dostać mieszkania w LCD „Lasu niebieskiego”? Informacje zwrotne od klientów potwierdza, że wybór dewelopera zaproponowano szereg rozwiązań planistycznych. Wszystkie apartamenty są przestronne i okazały się: apartamenty z jedną sypialnią począwszy od 48 metrów kwadratowych, z dwoma sypialniami z 63 metrów kwadratowych, z dwoma sypialniami z 89 metrów kwadratowych i kamienic, przeznaczonych dla dużej i szczęśliwej rodziny. Kamienica – nowoczesna alternatywa dla domków. Znajdują się one w pewnej odległości od korpusu głównego, a każdy właściciel otrzymuje działkę od 3,5 do 8 akrów. Wszyscy ci, którzy preferują komfort mieszkania i klasie biznes, zwracać uwagę na luksusowe apartamenty. Deweloper przeznaczył dla tych niskich budynkach, których głównym atutem był duży taras. Każdy taras ma piekarnika do grillowania oraz dostęp do palisady.

Możliwa sprzedaż mieszkań z szorstkości i wykończone „pod klucz”. Wszystkie apartamenty i kamienice są różne przemyślane decyzje planistyczne. Właściciele niewidzialność uwaga, że deweloper nie przedstawił wszystkich dosłownie do ostatniego szczegółu i oferują idealne miejsce dla współczesnego życia rodzinnego z wyraźnym oddzieleniem gościa i sypialną.

Warunki zakupu

Oczywiście, potencjalni nabywcy chcą wiedzieć, co nieruchomość jest na sprzedaż LCD „lesie niebieski.” Odsprzedaż dzisiaj reprezentowany przez wiele agencji. Aby kupić mieszkanie lub kamienicy właściciel jest prawie niemożliwe. Wszyscy, którzy tu żyli na co najmniej jeden dzień, bez względu na to, czego nie są w stanie wymieniać nowego domu. Aby kupić mieszkanie, można nie tylko 100% przedpłaty, ale także pod względem kredytów hipotecznych ty. Kredyt jest podana przez okres do 10 lat, do 20% wartości nieruchomości.

Mieszkańcy kompleksu zauważyć, że deweloper dostarczył opcje dostawy nieruchomości. Dom został wybudowany na terenie obszaru sanatorium, więc każdy właściciel może zawrzeć umowę i przez miesięcznego czynszu do zapłacenia hipotekę. „To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą w przyszłości” – dzielić swoje uwagi mieszkańców.

opinie

LC „błękitnego lasu” nie tak dawno temu, został oddany do użytku, ale już udało się zatrudnić wystarczającą liczbę komentarzy. Niektórzy mylą fakt, że wszystkie komunikaty są w deweloperskiej, co może prowadzić do wzrostu taryf. Oczywiście, kamienice serwisowe – nie tania przyjemność. W pozostałej części projektu – jest doskonała. Wszystkie warunki niezbędne do wygodnego życia, począwszy od prawa do wyboru miejsca i wykończeniowe budowę całej niezbędnej infrastruktury.

Dużo uwagi poświęca się zdrowiu budowlanej. Kompleks jest otoczony przez lasy sosnowe, ponieważ świeże powietrze stało się ulubioną rozrywką mieszkańców. Spacer w malowniczej okolicy kompleksu i oddychać sosnowych igieł, a wszystko to daleko od Moskwy – o luksusowym śnie było niemożliwe jeszcze kilka lat temu.

podsumowując

Ogólnie, świetny projekt, który łączy w sobie zalety życia kraju, a dostęp do wszystkich obiektów infrastruktury kapitałowym. Kompleks jest określone szczegółowo w jego terytorium udało się zbudować wygodne, trwałe i niezawodne dom, zachowując nieskazitelną przyrodę. Jeśli chcesz żyć w pobliżu stolicy, korzystają z obiektów infrastruktury, ale marzenie o spokojnym i cichym miejscu, gdzie czas zatrzymuje się dosłownie oferują spojrzeć na LCD „Forest of blue”. Proszę sobie wyobrazić: dzieci będą w bezpiecznym miejscu, aby chodzić, oddychać powietrzem, nasycony olejkami eterycznymi, żyć z dala od kurzu i smogu ulic miejskich. Do tej pory, nadal jest możliwe na zakup nieruchomości na korzystnych warunkach.