601 Shares 2739 views

LCD "Shcheglovo Park": opis, planowanie, recenzje

Petersburg – ogromna metropolia, stolica północnej części stanu, miasto położone nad rzeką Newą. Ludność dawnego Leningradu wybrany do około 6 milionów ludzi, a wszystkie one muszą gdzieś mieszkać. Wśród Piotrogrodzie jak wśród Moskali, tendencja domu budowach nie są w centrum miasta. Ich lokalizacja jest bardziej atrakcyjne z punktu widzenia ochrony środowiska, a cena w tych obszarach jest znacznie niższa. Z jednym z tych osiedli jest „Shcheglovo Park”.


Trochę o miejscowości Shcheglovo

Poza Vsevolozhsk miasta, Leningrad Region liczące ponad 65 tysięcy ludzi, to mała wioska Shcheglovo. Mieszkańcy tam około dwustu osób. Zasadniczo domu niskich budynkach znajdują się (w przybliżeniu niewiele ponad 100) i minimum infrastruktury. Jest szkoła, oddział banku, administracja osiedla. W ostatnich latach deweloperzy są aktywnie zaangażowani w swoją pracę. Ponieważ obszar ten jest bardzo korzystny dla realizacji projektów rozwojowych. Już wspiął się kilka kompleksów mieszkalnych „Firebird”, „Scheglovskaya dwór”, „ABC”.

kamienice

Aby dostać się do kompleksu od centrum miasta, trzeba najpierw przejść do obwodnicy. Następnie wzdłuż A128 „Petersburg-Maurier” autostrada „Droga Życia”, aby dostać się do wsi Shcheglovo. Jest to około 15 km, a czas przejazdu może wynosić około 15 minut jeśli nie ma korków. W samym centrum wsi i będzie zlokalizowany kompleks mieszkaniowy „Shcheglovo Park”.

Aby dostać się do wsi, można również komunikacją miejską. Na przykład, w pociągu pochodzących z dworca Finlandii. To prawda, że ma iść znacznie dłużej – około 42 minut. Tak, wadą jest to, do kompleksu od stacji niezbędna do pokrycia odległości około dwóch kilometrów. Która nie jest bardzo wygodne.

Przegląd i opis kompleksu

Przy zakupie mieszkania w kompleksie mieszkaniowym „Shcheglovo Park”, ich właściciele są mieszkańcy miejscowości o tej samej nazwie i mają możliwość zamieszkania w regionie leningradzkim. Obszar dla kompleksu będzie półtora hektara. Kompleks – dwa budynki monolit cegły z mieszkania, dochodząc do wysokości pięciu i ośmiu piętrach. Łączna kwota obszar budowy ponad dwudziestu tysięcy metrów kwadratowych.

Apartamenty, ich układ

Fundusz Mieszkaniowy zostaną przedstawione do różnych mieszkań, które zaspokoją wszystkie gusta i budżety, od kawalerek do mieszkań dwupokojowych. Najmniejszy apartament w „Shcheglovo Park” będzie około 20 metrów kwadratowych. A największy – trochę więcej niż 83 metrów kwadratowych. Kuchnie również nie są planowane najmniejsze, minimalne rozmiary będą składać się z ośmiu metrów, maksymalna – 15. sufity – 2,7 m. Szklenie będą okna plastikowe. Wszystkie mieszkania z zasobów mieszkaniowych dać deweloper nie będzie końca.

infrastruktura wewnętrzna

„Shcheglovo Park” nie daje żadnej specjalnej infrastruktury, ponieważ powierzchnia zabudowy nie jest tak wielka, jak w wielu innych budynkach. W związku z tym infrastruktura wewnętrzna jest ograniczona do terytorium krajobrazu stoczni. Czyli rejestracja ścieżek spacerowych, placów zabaw dla dzieci. Obszar, który pozostaje wolny od budowach zostanie zagospodarowany w celu stworzenia korzystnych warunków środowiskowych najbardziej. Deweloper, a ponadto dostarczył więcej miejsca na spacery pies i parking naziemny dla właścicieli własnych pojazdów i osób.

Ponadto, jak jest obecnie powszechnie akceptowane przez deweloperów, na pierwszym piętrze zostaną podane pod obszarach mieszkalnych w celu dostosowania organizacji komercyjnych. Są apteki, sklepy, salony piękności. Tylko około dwóch tysięcy metrów kwadratowych będzie niezamieszkane.

infrastruktura zewnętrzna

wieś Shcheglovo jest mały, z niewielką liczbą ludności, ale z całą infrastrukturą niezbędną do wygodnego życia, to ma. Dla młodszych mieszkańców LCD „Shcheglovo Park” (dzielnica Vsevolozhsk) bardzo blisko znajduje się szkoła i przedszkole. Jest też klub sportowy, szkoła muzyczna, poczta i centrum handlowe. Istnieje we wsi, a także bar i kawiarnia, a nawet kąpiel.

warunki ekologiczne

Jeśli mówimy o sytuacji środowiskowej, to nie tylko ciągłe dodatnie. Kompleks mieszkalny „Shcheglovo Park”, znajduje się w miejscowości o tej samej nazwie jest praktycznie otoczona lasem, który umożliwia jego mieszkańcom cieszyć się świeżym powietrzem. Zakwaterowanie w tym kompleksie mieszkalnym jak wakacje w kraju. Dostać pokoje z wygody miasta i natury. Nieco dalej znajdują się dwa jeziora z plaż wyposażonych do kąpieli. Wszystko to sprawi, przyszłych właścicieli mieszkań w LCD „Park Shcheglovo” starać się szybko wrócić do domu po dniu spędzonym w mieście.

Recenzje kompleksu

„Shcheglovo Park” ma różne opinie. Te negatywne są głównie związane z opóźnić i odłożenie budowy. Sądząc po zdjęciach, które są rozłożone posiadaczy procentowych w sieci społecznej, budowanie nawet wolniej, ale wciąż trwa i nie stoi w miejscu. Ocenić jakość mieszkań w już gotowych do domu dzisiaj nie jest możliwe, ponieważ budowa obiektu nie zostało jeszcze zakończone. Co do kosztów mieszkania, nie ma „opinii Shcheglovo Park” dostaje zasłużone, ponieważ cena jest odpowiednia (40-55 rubli za metr kwadratowy).

wywoływacz

nieruchomości inwestorów interesuje się pytanie, kto jest twórcą kompleksu mieszkalnego „Shcheglovo Park”. Konstruktor – firma budowlana „Megapolis”. Istnieje ona na rynku budowlanym od dłuższego czasu, ale wcześniej zaangażowany w budowę tylko obiektów przemysłowych i centrów handlowych. I budowa domów tego typu – co firma po raz pierwszy. Może dlatego realizacja prac opóźni się nieco powolny postęp.

postęp budowy

Budowa kompleksu mieszkalnego „Shcheglovo Park” rozpoczętego w 2015 roku. Jego kurs dać wyobrażenie o zdjęciach wykonanych jako dzieło przetłumaczyć przedmiot w życiu. Do października 2016 był wykopał Foundation, napełnił ją, zainstalowane zawory. W lutym 2017 roku rozpoczął budowę domu. Marca 2017 roku widzimy, że obiekt „Shcheglovo Park” postęp budowy nie jest bardzo szybki, ale nie było już kilka pięter. Zatem konstrukcja kompleksu nie zatrzymać się na minutę. Termin zakończenia planowany jest dopiero na 4 kwartał 2018, więc mówić o następujący harmonogram budowy jest zbyt wcześnie.

Zalety i wady

Jeśli spojrzymy na temat zalet i wad, które można określić, czy do zakupu mieszkań w kompleksie lub nie, można określić następujące.

Wśród najważniejszych zalet są wymienione poniżej:

  • Możliwość zapłaty w ratach. Jednocześnie klienci mogą być dostarczone nieoprocentowanych ratach do końca budowy. Warunkiem koniecznym – minimalny wkład początkowy musi wynosić nie mniej niż połowę ceny.
  • Niskie koszty utrzymania. Deweloper ustawił naprawdę bardzo niski koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy powierzchni mieszkalnej.
  • Wysokie sufity w mieszkaniach klasie ekonomicznej.

Teraz więcej o wadach.

Wielu inwestorów nieruchomości myli nie tylko producenta, który po raz pierwszy pojawił się na rynku, nie ma wystarczającego doświadczenia i niezawodne reputację.

Teren, na którym kompleks mieszkaniowy jest budowany, wynajmowany, nie należąca do prawa własności.

Deweloper nie oferuje kupić mieszkanie z kredytów hipotecznych, co znacznie komplikuje sprzedaży i ogranicza możliwość zakupu.

Kompleks został zaprojektowany większość mieszkań w postaci jednej sypialni lub studio. Tak więc, rodzina wielodzietna i nie może znaleźć potrzebnych mieszkań.

Odległość od miasta. W niektórych przypadkach, jest to, wręcz przeciwnie, to plus z powodu korzystnych warunków środowiskowych. Ale w tym przypadku jest wykonana z wad ze względu na brak infrastruktury i ze względu na konieczność udania się do miasta.

Inną znaczącą wadą przyszłych lokatorów uwierzyć, że mieszkanie wynajmowane przez wykończeniu deweloperskim. Oznacza to, że byłoby to niemożliwe, aby natychmiast przejść do zakupionego mieszkania, ponieważ najpierw trzeba to pełen zakres prac remontowych uruchomić.

Po zbadaniu wszystkich informacji na bieżąco na oficjalnej stronie internetowej dewelopera i innych źródeł, każdy potencjalny nabywca będzie mógł osobiście decydować o sobie pytanie, czy warto kupić nieruchomość w tym kompleksie mieszkaniowym, czy nie. Głównym czynnikiem wpływającym na pozycję „Tak”, jest to korzystne warunki ekologiczne, obecność lasów i okolicznych jezior. Wady jak wspomniano wyżej.