818 Shares 3173 views

Ilya Balakhnin: biografia, książki, nagrody

Czy zgadzasz się z tą opinią, że reklama i marketing nie są statyczne i wymagają zastosowania innowacyjnych metod? We współczesnych warunkach jest to niemożliwe, aby nie doceniać roli specjalistów reklamowych, ponieważ obszar ten stale się rozwija, a nie statyczny. Wykwalifikowani specjaliści zawsze mile widziane w każdej dziedzinie, ale profesjonalną praktykę w różny sposób do pracy i stale szkoleni się i nauczania innych cennych potrójne.


Znamiennym przykładem człowieka, który „dał się” i jest uważany za strateg w dziedzinie nowych mediów, reklamy, sprzedaży i marketingu komunikacji – Ilya Balakhnin.

formacja

Ilya Aleksandrowicz urodził się w 1987 roku w Moskwie. W 2009 roku z wyróżnieniem ukończył studia na Wydziale Nauk Politycznych na Uniwersytecie Moskiewskim. Łomonosowa. Później, z wyróżnieniem przeszedł szkolenie w Uniwersytecie Przyjaźni rosyjskich Ludowego i State University of Management. Ale praca w specjalności nie miał szans, choć Ilya Balakhnin zawsze mówi z wielkim szacunkiem swego wykształcenia.

początku drogi

Po ukończeniu studiów rozpoczął pracę Ilya Balakhnin w agencji reklamowej, która świadczyła usługi SMM-marketingowych (Social Media Marketing). Następnie zaangażował się w nową działalność – promowanie sieci społecznych. Balakhnin szybko stał się asem w nowej dziedzinie, a ponieważ, według niego, agencja nie działa prawidłowo, to szybko go opuścił.

własny biznes

Balakhnin otwiera swój własny biznes – doradztwo Paper Planes, oferuje szeroki zakres usług, takich jak: SMM-marketingu, brandingu i przyciągnięcie publiczności docelowej, logo i identyfikacji wizualnej, a także rozwój działań edukacyjnych. W tej chwili organizacja jest najlepsza agencja marketingu w Moskwie, według Raar. Firma posiada ponad 400 udanych przypadków, które tworzą jego chwałę.

Samoocena

Partner Zarządzający i CEO Ilya Balakhnin biura mówi tylko w superlatywach. Charakteryzuje swoją firmę w następujący sposób: „Mamy – kluczową firmę konsultingową w Rosji” Takie mocne stwierdzenie, że potwierdza dużą liczbę klientów, praca z rynków konsyumerskimi. Oceniając pracę, Ilya Balakhnin bardzo szacunkiem mówi o swoich klientów, nazywając je aktywuje. Być może na tym polega jedna z głównych tajemnic sukcesu agencji. Klient – ponad wszystko.

Mówiąc o swoim doświadczeniu, Ilya Balakhnin wyraża opinię, że cztery lata temu, Paper Planes ustawić proste zadanie: do wzrostu przychodów przynajmniej jeden rubel rocznie. 2014 był bardzo udany dla całego rynku, a wzrosła skokowo, o 36%. Później firma doświadczyła spadku ze względu na kryzys, obawiali załamanie gospodarki. Pierwsza połowa roku potwierdziła obawy – spadek o prawie 9%. Następnie uruchomił kilka nowych usług, w tym unikalne na rynku zmieniła podejście do marketingu, przebudowany kilka procesów biznesowych. W rezultacie, zamknięte z 2015 wzrost przychodów o 12%.

Firma zmieniła wiele w tym roku:

– liczba pracowników wzrosła o 10%;

– zarobki zwiększone o 1/3;

– obrót 7%.

Agencja wdrożyła nowy system szkolenia pracowników, kontynuować wdrażanie Lean. To zrealizowała ponad 100 projektów w 28 rynkach. Zainicjowany ekspansję regionalną. Ilya dumą każdego pracownika, mówiąc, że tylko profesjonaliści.

nauczanie

W 2010 Ilya wspierany przez IABC / Rosja otworzyła edukacyjnego projektu innowacyjnego – Idealogy szkoły. Projekt – to przede wszystkim sposób myślenia, to fabrycznie nowych pomysłów. Ilya Balakhnin jest rektor Idealogy New Media Superhero Squat, pierwszy uniwersytet w przyszłości w Rosji. Pierwszy rosyjski strategiczne szkoła komunikacji w Social Media to oczywiście dodatkowego kształcenia „strategicznego komunikacji w nowych mediach.” Doświadczenie w szkole stała Balakhnin rozpocząć w nowym zawodzie – trener.

Nowe media

Szczególnie korzystne jest wiodącym praktykujący social media Ilya Balakhnin daje to narzędzie marketingowe, jak New Media. Mówiąc o nowych mediach, zauważa, że dziś nie muszą już informować, i powinna dążyć do zaangażowania konsumentów w komunikacji ze sprzedającym. Prowadzi to do devertikalizatsii przepływów komunikacyjnych, ludzie dzisiaj dostaje informacje od wszędzie, a więc utworzyła dysk informacji filtra, a zatem konieczność przywiązują szczególną wagę do ustanowienia relacji poziomych zaufania z klientem.

W rozmowie z Ilya Aleksandrovich wspólne głównych wskaźników sukcesu kampanii reklamowych w sieciach społecznych. Głównym metryczny Ilya Balakhnin nazywa zaangażowanie, zauważa fakt, że dziś nie jest odejściem od publiczności udział w korzystaniu z jego jakości. W przypadku korzystania z materiałów rekreacyjnych i nieskomplikowane metody zawartości każdej marki mogą zwiększyć objętość udziałem publiczności.

Balakhnin dzisiaj

W ciągu ostatnich 8 lat, Ilya pozycjonuje się jako czołowy ekspert i strateg w dziedzinie nowych mediów i komunikacji marketingowej. Jego setek kredytowych przypadków masowych lojalnych klientów oraz współpraca z największymi firmami zarówno na poziomie krajowym i międzynarodowym. W ramach swojej agencji Paper Planes i jako niezależny konsultant Ilya mógł współpracować z tak dużych firm jak „Skołkowo”, bank „Russian Standard», Microsoft, wiodących operatorów komórkowych w Rosji, międzynarodowych korporacji, takich jak «Coca-Cola», banki, przedstawiciele środku i duże przedsiębiorstwa, a nawet całe państwa. Wśród udanych zleceń z jego agencji posiada unikalne projekty promujące w stanach środowisku internetowym, doświadczenie kampanii komunikacyjnych, aby zapobiec wrogim przejęciem.

Szkolenia i warsztaty

Ilya Balakhnin, którego biografia jest ściśle związane z marketingiem, chętnie chętny do dzielenia się swoimi doświadczeniami i wiedzą z początkujących. Jest autorem szkoleń i warsztatów. Jednym z jego ostatniej klasie mistrzowskiej o nazwie „Jak korzystać z social media”, to ma na celu nauczyć umiejętnie korzystać i korzystają z SMM tych, którzy jeszcze nie wiedzą jak to zrobić.

Jako głośnik Balakhnin aktywny w konferencjach i seminariach naukowych i praktycznych, to przejawia się w działaniach wielu związków zawodowych i stowarzyszeń. Balakhnin często działa jako ekspert i konsultant do przedstawicieli biznesu na różnych poziomach. Jego wykłady przyciągały dużo studentów w wielu wiodących uczelni w kraju. jego udział sprawia wiele prestiżowych konferencji na temat sprzedaży i promocji.

publikacja

Ilya Balakhnin, którego książki są obecnie zawarte w szczycie najlepiej sprzedających się książek na temat marketingu, w pewnym momencie sprawę, że on już ma coś do powiedzenia ludziom. W 2011 roku „pionierem rosyjskiego nowych mediów”, jak to jest często nazywany, zaczął pisać książkę, w której dąży się do dzielenia się swoją bogate doświadczenie w rozwoju nowej przestrzeni medialnej, które zostało uzyskane przez niego w trakcie wielokrotnego komunikacji z liderów biznesu na świecie w trakcie rozwiązywania najbardziej skomplikowane zadania marketingowe. Poza tym „tytułem” Ilya znaczącej zasulgi nazwie „Nowe Media Guru”.

W 2012 Ideabooks wydawnictwa Wydawnictwo opublikowało książkę Eliasza „poziomy świata. Gospodarka, innowacyjność, nowe media” Sednem tej książki na doświadczeniu budowania udanej innowacji biznesowych, doradztwo, ogromną pracę konsultingową. W książce Ilya Balakhnin, opinie o pracach, które są pozostawione są największymi rosyjskich biznesmenów, starając się przekazać ideę dla czytelnika, że informacje weszła w nową erę, w której stare metody nie działają. Więc trzeba nieustannie uczyć się i wdrażania innowacyjnych metod, przy użyciu nowych zasobów multimedialnych. Książka otrzymała wiele pozytywnych recenzji i będzie przydatny dla pracowników sfery marketingu i reklamy. Balakhnin również autorem wielu artykułów na temat innowacyjnej komunikacji, polityki informacyjnej, biznesu i przywództwa.

553 shares 8527 views
297 shares 5364 views
628 shares 4836 views