147 Shares 3633 views

Endermologia: opis urządzenia, technologia, i opinie. Endermologia: LPG-masaż na cellulit

Skutecznie dostosować kształt, pozbawienie go tłuszczu i cellulitu, wspomaga techniki zwanej „Endermologia”. Urządzenie do masażu, który został zaprojektowany w taki sposób, który wpływa na skórę i tkanki głębokie w tym samym czasie, tworzy silne działanie w celu wyeliminowania „skórka pomarańczowa” skóry i kształtowania ciała, utrata masy ciała i napinania skóry. Jak dobre leczenie cellulitu i kształtowania poprawę estetyki? Aby to pasuje?


Krótko o problemie

Wiadomym jest, że cellulit – to jeden z głównych wrogów kobiecego piękna – wizualnie oczywistych na skórze w postaci pomarańczowych dołeczki obrać i pagórki. Ponadto dotkniętych obszarach skóry mogą czuć się tłuszczu dotykowe guzki uszczelek. Wszystko to wynika z zablokowania naczyń krwionośnych w tkance podskórnej (tłuszcz podskórny), co powoduje, zastój krwi i limfy, zapobiega nasycenia tkanek w tlen i składniki odżywcze, a także sprawia, że trudno jest toksyny i nadmiar ciekłych tłuszczów. Smooth „skórka pomarańczowa” pomaga Endermologia. Aparat masujący z cellulitem Opiera się na zasadzie zintegrowane działania na obszarach problemowych ciała i jest najbardziej skuteczne leczenie. Jest on zatwierdzony przez FDA – wiodącą organizacją kontroli jakości środków spożywczych i leków (Stany Zjednoczone), a także najbardziej znanych specjalistów w świecie: naukowcy pracujący w dziedzinie medycyny estetycznej, fizjoterapeutów, lekarzy sportowych.

Opis procedury: technologia i opinie

Lipomassage sprzętu – procedura, który ma skuteczny wpływ na wszystkie warstwy skóry, włącznie z naskórka, skóry właściwej tkanki łącznej () i podskórnej (tłuszcz podskórny). Połączony efekt podciśnienia i wibracyjnych własny obracanie rolek powoduje: zawijania marszczeniem, co pomaga zwiększyć efekt cellulitu; kołysania bezpośrednio aktywację metabolizmu w obszarach zagrożonych z rezerw tłuszczu; Poślizg, symulujące kontury rysunkach i polerowania, które polepsza sprężystość i elastyczność skóry. Jakie procesy pomaga stymulować Endermologia? aparatura LPG przyczynia organizm opracowania bardziej fibroblasty, które syntetyzują białka włókna „Osnowa Skin” – kolagen oraz elastynę, jak również użyteczne mukopolisacharydy (kwas hialuronowy i chondroityna, glukozamina i galaktozamina). W wyniku tego, zwiększa jędrność i elastyczność skóry, ma silne działanie anty-aging dzięki zaostrzenia skóry właściwej. Ugniatania samobieżne rolki przetwarzane drgań tkanki z próżniową – działanie, które jest urządzenie do ENDERMOLOGIE. aktywują zniszczenie lipidów w komórkach tłuszczowych, a jednocześnie ich nasycenia tlenem, co powoduje zmniejszenie objętości korpusu przez zmniejszenie zawartości tłuszczu. Jest uchwycony przez skórę próżniowej krotnie manipuly umieszczony wewnątrz komory ugniata odchylne i polerowane wałek, który obraca się w różnych kierunkach. Sam ruch wibracyjny manipuly przesyła skargę do obszaru problemowego. Sprzężenie zwrotne o odczucia pacjentów jako efekt „fale” w trakcie procedury, która toczy się po ciała, poprawa przepływu chłonki i metabolizmu w tkance poddawanej obróbce.

Urządzenie do procedury Lipomassage (LPG)

Głównym producentem certyfikowanych urządzeń do masażu według metody Louisa Paula Gity (Louis Paul Guitay) to francuska firma LPG Systems, przez kilka dziesięcioleci, poprawy i modernizacji sprzętu. Firma ta produkuje oryginalnych urządzeń LPG-Series Cellu M6 ciało (Endermolab, integralną i Keymodule); twarzy, szyi i szyi, szyi i klatki piersiowej (Liftmassage i kosmehanika) wózka M6 Cellu M6 Keymodule 2 Cellu M6 Integral Cellu M6 Endermolab. Tylko maszyna LPG Endermologia różnym modyfikacjom może zagwarantować pełną swobodę z cellulitem i nadwagą z zauważalnym rezultatem. Analogi francuskiej techniki i tzw replik lub klonów bez certyfikatu zgodności z oryginalnym towarzystwie producenta i numer seryjny pozwala na masaż rolkowy próżni średniej mocy, która zamiast dobry efekt często prowadzi do rozczarowania. Liczne referencje potwierdzają.

Jak jest procedura LPG-masażem

Endermologia LPG na urządzeniu jest wykonywane z maksymalnym komfortem dla pacjenta. Podczas jego zabiegi oferują zmiany w indywidualnym kolorze, wykonana ze specjalnej elastycznej tkaniny z wytrzymałego szwami i powtarza kontury ciała ludzkiego. Ten kombinezon zapewnia prywatny ustawienie podczas sesji, gdy lekarz może obsługiwać żadnych części ciała (w tym bez bielizny na pacjenta), nie powodując psychiczne cierpienie nim. Zastosowanie higienicznych kostiumu wyraża się w mocującym pracy przetwarzanie bezstykowy skóry. Tkanina Stretch pomaga również skutecznie masować obszary z włosiem lub zwiększone pocenie się. Bezpośrednio przed zabiegiem, lekarz określa obszary problem z estetycznych niedostatków, pouczanie pacjenta, aby wykonać kilka ruchów: podnieść rękę lub nogę, zginać wizualnie określić lokalizację tkanki tłuszczowej poprzez zmniejszenie mięśni. Na podstawie tych danych jest sama procedura – Endermologia. Urządzenie pozwala wybrać intensywność programu, typy ruchu wałka przy obchodzeniu się z ze stref. Po tym, lekarz może postawić tylko rękojeść na skórze osoby i jak najbardziej komfortowy, żeby go wpływać.

Wskazania do Lipomassage

korekta figura i leczenie wszystkich etapach „skórki pomarańczowej” – nie jest to jedyny problem, który można rozwiązać Endermologia. Cellulit LPG, otyłość i zlokalizowane tłuszczu „klocki” jest procedurą najbardziej popularna i jest używany częściej niż inni: rehabilitacja po różnych urazach, aby pozbyć się bólu, obrzęków, poporodowe rozstępy, skóra ugięcia, związane z wiekiem skóry właściwej ugięcia, skurcze mięśni, grawitacyjne opadanie powiek, pourazowego blizny, oparzenia, szwy pooperacyjne. LPG-masaż jest również używany do rekonwalescencji po operacji plastycznej.

Przeciwwskazania do procedury

Dla ciąży i laktacji, dla ludzi z rakiem, dowolnego rodzaju, w obecności alkoholu lub uzależnienia od leku, niewydolność nerek i kamicy moczowej, choroby przewlekłe w ostrej fazie, problemy z układem sercowo-naczyniowe, nadciśnienie, procesy wrzodziejące w ostrej, zakaźnych i zmiany zapalne skóry, skłonność do zakrzepicy, krwawienie menstruacyjne i krew, choroby przeziębienia i choroby zakaźne zastosowaniu procedury endermologia jest zabronione. Ponadto, należy poinformować lekarza o przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi. Może to spowodować tymczasowe zaprzeczenie Lipomassage, aż do zakończenia leczenia antykoagulantami.

Korzyści z Endermologie

LPG-masaż na cellulit jest wskazany dla pacjentów w każdym wieku, jest bezbolesny, likwiduje siniaki, likwiduje „skórkę pomarańczową” na wszystkich etapach rozwoju, zwiększyć drenaż limfatyczny, wyświetla się nadmiaru płynów i toksyn, poprawia krążenie krwi, przyspiesza przemianę materii w tkankach poddanych obszary ciała. Ponadto LPG-masaż może zwiększyć napięcie mięśni i zmniejszyć ból w nich poprawić samopoczucie i ogólny stan zdrowia. To prawda, w trakcie intensywnych treningów przy jednoczesnej redukcji wagi.

Recenzje: plusy i minusy

Etapowej procedury Raporty Endermologia wielu użytkowników zauważyło, że aby poprawić kształt i osoba nie wystarczająco szybko: wyrównane ulgę i kolor, zwiększa jej elastyczność, redukuje widoczne oznaki cellulitu redukuje trochę wagi, normalny przepływ limfy i ukrwienie tkanek, likwiduje obrzęki, grubość skóry o obniżonej zawartości tłuszczu fałdy i objętość korpusu jest zmniejszona. Wśród kilku wad, które ma procedury „Endermologia”: oryginalną maszynę o wartości dziesięciokrotnie więcej niż analogów, dlatego cenę Lipomassage z nim wystarczająco wysoka. Na przykład, do masażu LPG ciała na mechanizm 7 generacji Cellu M6 integralną wyniesie 2000 rubli 50 minut masażu twarzy – 1800 rubli (30-35 minut). Biorąc pod uwagę rabaty i promocje, kwoty te mogą się zmieniać od 800 do 2000 rubli. Specjalny kombinezon w kabinie może kosztować około 900-1000 rubli. Pełny kurs 10-20 zabiegów (2-3 sesje w tygodniu), który określa koszt nałożenia całego leczenia. Ponadto trzeba stale utrzymywać swoją figurę w kształcie przestrzegać zdrowej diety i regularne fiznagruzok aby nie żałować zmarnowanego czasu i pieniędzy. Zapisz opinie wskazują, że tak efekt Lipomassage zarządza cały rok.

Kompatybilność z innymi technologiami

Jednoczesne stosowanie innych terapii tylko poprawia efekt ENDERMOLOGIE: anti cellulit okłady, skórki i mezoterapii terapii ozonu, Miostymulacja i terapii ultradźwiękowej, elektrolipoliz, małe prądy, Elos technologii, ciśnienie hydrauliczne, estetyczne i inne sesje. Efekt zabiegu zależy od umiejętności i kwalifikacji lekarza, kosmetyczek statusu Clinic lub wnętrza, obecność oryginalnego wyposażenia.