85 Shares 9190 views

Lizunov rękami – to proste!

Wielu z nas zastanawiać, jak zrobić pamiątki z ich rąk, ponieważ można je uzyskać znacznie bardziej piękne i wdzięczne, może zaskoczyć i zadowolić rodzinę i przyjaciół. I nawet jeśli upominkami jest o wiele bardziej popularne w modzie i zaczął wprowadzić tzw ręcznie robione rzeczy są bardzo twórcze i ciekawe produkty twórcze. Chodzi o taki projekt będzie omawiany w naszym artykule dzisiaj, jak uczymy jak zrobić Lizunov własne ręce.

informacje pokrewne

Na początek zobaczmy, co mamy robić. Lizun – zabawka, która ukazała się w 1976 roku. Początkowo był nazywany „Slyme” przez tego samego angielskiego słowa, ale potem został przemianowany dla wygody „Lizunov” ze względu na właściwości tej zabawki. Podobny Lizunov mieć dowolne wymiary i kształty, i były perełek ciekłym. Taki ciekły świeci w ciemności, a także ma właściwości gumy do żucia, ale czegoś więcej, jak silikon lub gumy, ale znacznie bardziej miękkie. Ta zabawka natychmiast stał się popularny nie tylko wśród dzieci, ale także wśród nastolatków oraz kojących nerwy i rozrywkę. W tym czasie w sklepach sprzedawane Lizunov prawie wszystkie kolory, co jest również bardzo zadowolony z dziećmi i ich rodzicami. W rezultacie, firma Mattel, która wydała taką zabawkę, stał się bogaty prawie miesiąc po wydaniu produktu. Lizunov pierwotnie produkowany tylko w fabrykach, ponieważ nikt nie znał tajemnicę tej dziwnej cieczy wewnątrz. Ale teraz Lizunov wykonany własnymi rękami w domu. Sam proces już dawno przestała być tajemnicą.

Czego potrzebujesz?

Składniki, które mogą być wykorzystywane do produkcji Lizunov swoje ręce, co do zasady, nie są rzadkością, a można je łatwo znaleźć w sklepach, które sprzedają radia, biura i chemikalia. Na ogół do wytwarzania Lizunov trzeba mieć dobry klej PVA, gwasz na każdy kocha kolory, zdolność do wprowadzenia w celu uzupełnienia i tetraboranu sodu. Te ostatnie można znaleźć apteki, jak to jest często używane podczas pracy z ozdobami jubilerów.

Teraz opiszemy jak Lizunov wykonany własnymi rękami.

Aby to zrobić, trzeba najpierw wziąć pół szklanki wody i taką samą ilość kleju. Oba składniki miesza się do uzyskania jednolitej masy i wlać niewielką ilość barwnika. Ponownie, mieszać i dodać jedną łyżkę tetraboranu sodu. Teraz trzeba wymieszać wszystkie składniki i możemy założyć, że Lizun gotowy.

wniosek

Pamiętaj, że Lizunov muszą być trzymane w słoiku, tak, że nie traci swoich właściwości. Zaleca się również, aby uniknąć kontaktu z solą w tam, ponieważ Lizun natychmiast zaczyna się zmieniać swoje właściwości. Graj pożądane jest, aby starannie, bez narażania się na miękkim dywanie, jak Lizun natychmiast zabrał ze sobą małą kosmków. Po zagraniu z ulubionych Lizunov należy umyć ręce wodą z mydłem, tak aby nie powodować podrażnienie skóry.