703 Shares 4111 views

Aquapark w Perm: Recreational

Aquapark w Perm otwarty w 2009 roku. Znajduje się w pobliżu miejscowości Ust-Kachka w „Aqua-Center”. Nowy budynek, składający się z 3 pięter, został zbudowany na granicy terytorium sanatorium, więc podjechać i iść do niego, jak to możliwe, bez wchodzenia na jego terytorium. W pobliżu znajduje się parking dla tych, którzy przyjeżdżają samochodem do parku wodnego w mieście Perm. Ceny za tę usługę w lecie około 80 rubli.


Na parterze budynku jest bardzo dogodnie położony dla gości: recepcja, szatnia, toalety, kawiarnia, gabinet lekarski, siłowni. Nowoczesne wnętrza i urządzenia skonfigurowane do przyjemnego spędzania wolnego czasu. Po podjął decyzję, aby odwiedzić park wodny w Permie i złożenia wizyty, osoba otrzymuje opaskę na rękę ze zintegrowanym chipem elektronicznym. Na drugim piętrze znajdują się kołowrotki, które kontrolują czas przebywania w centrum dla zwiedzających. Odliczanie czasu rozpoczyna się, gdy użytkownik przechodzi tych zacisków. Czas obliczany dla 1 godzinnego pobytu w centrum + 20 minut na tym samym pasie i ubierać się. Użytkownik jest szafka, wyposażona w elektroniczny zamek, który otwiera i zamyka żeton na opasce ręcznie.

Aquapark w Perm, wielu mieszkańców i gości tzw niezupełnie w porządku, to jeszcze park wodny z elementami aquaparku. Dwa 25-metrowy basen znajduje się w budynku. Jednym z nich jest do pływania, jest izolowanie utwór. Drugi basen jest gra, i jest wyposażony w kaskadzie wodnej, zjeżdżalnia wodna z jacuzzi, grzyb. W tej wodzie strefa ma cieplejszą temperaturę niż pływanie. Pool game jest tak skonstruowany, że w jego różnych zakątków różnych głębokościach miski. W salonie znajduje się 4 drabinie.

Aquapark w Perm – nie jest to jedyna rozrywka w „Aqua-Center”. Na drugim piętrze w pobliżu basenu znajduje się sauna. Wejście jest od pola gry jest bezpłatne. Ponadto, nie jest złożony z sauny tureckiej i kąpieli Finlandii. Centrum dla zwiedzających zapewnia spa, znajduje się na 3 piętrze budynku. Jest salon kosmetyczny, gabinet masażu, solarium i inne pomieszczenia do zabiegów kosmetycznych.

To nie jest tylko park wodny w mieście Perm. Fotografia, układ, który ostatnio pojawił się w lokalnej prasie, sugeruje, że władze regionalne planuje otworzyć więcej takich ośrodków wypoczynku z atrakcjami wodnymi. Tak więc, w miejsce upadłego przedsiębiorstwa LLC „Yaivinsky brojlerów” chcą budować park rekreacyjny z parkiem wodnym, zoo, ogród zimowy. będzie mógł odwiedzić mieszkańców okolicznych osiedli regionu Perm, a także goście z innych miast. Negocjacje w sprawie budowy tego obiektu trwają z dwoma firmami z Chin.

Na niedawno odbyła się w Moskwie VII Międzynarodowym Forum Inwestycyjnym w sprawie przekazania nieruchomości z miasta Perm przedstawił plan rozwoju dla ponad 20 miejsc, w których, oprócz budowy centrów handlowych i rozrywkowych, a także otwarcie parku wodnego jest planowanych. Pozwoli to inwestorom, aby zwrócić uwagę na potencjał miasta. Przedstawiony na forum projekty permu mogą być interesujące dla uczestników krajowych i zagranicznych, w tym przypadku, będzie przyciągnięcia kapitału do regionu.