297 Shares 3836 views

Prosty sposób, aby zapoznać się z fusów

Zgadywanie jako rozrywka przyszedł w tym samym czasie co wróżenia na herbatę, ale w tych krajach, gdzie kawę jako napój bardziej powszechne. Dziś jest bardziej popularny niż wróżenia liści herbacianych. W 18 wieku, Włosi twierdził, że symbolika wróżby mają rozwinięte, ale wynik tego działania, według nich, nic jednak intrygi demonów. Spekulować na fusy z myślą, aby zobaczyć przyszłości, osadzony w zmielonej kawy z wodą, gotowano je i wydał na niego zaklęcie słowa. Mieszając powtarzać jedno magiczne zdanie tak długo, jak kawa nie jest gotowana. Następnie płyn wylewa się z naczynia i pozostałą gęstą białą spodek dostanie się do trzeciego czar już. Wtedy sądzono, że ci, którzy zapomnieli powiedzieć magiczne słowa, lub po prostu ich nie znać, domyślił się źle.


Jak prawidłowo zgadywania liści herbaty? Niektórzy doświadczeni w tej ciężkiej ludzi biznesu twierdzą, że dla uzyskania najlepszych rezultatów, należy przygotować mieszankę kawy i grysiku. Aby to zrobić, należy umieścić filiżankę dwie łyżki grubej kawy i jedną łyżeczkę grzywny. Pożądane jest, że kubek nie był wzory, a ziemia była wystarczająco szeroka. Ponadto przed czytać z fusów, trzeba znaleźć mały spodek, a następnie umieścić go na kubku. Gdy wszystko jest gotowe, można rozpocząć. Najpierw trzeba ogrzać filiżankę wrzącej wody i szybko wysuszyć, wlać kawę do niej w powyższej kwoty i umieścić na talerzu. Wlać mieszaninę z wrzącej wody, przykryć pokrywą i pozostawić nieco dłużej niż minutę. Po tym człowieku, którzy zastanawiają się, potrzebę wypicia kawy lub po prostu zrobić kilka łyków. Następnie pół wykończone mieszanki kawy do kubka płynu pozostaje nie więcej niż łyżkę.

Kiedy to wszystko zrobić, trzeba wziąć filiżankę w lewej ręce, pomyśl życzenie i zrobić trzy dość gwałtowny ruch kołowy jest przeciwnie do przyczyn pojawił się na ścianach. Następnie musisz szybko obrócić kubek dnem do góry i umieścić na talerzu do ciekłego szkła. Teraz wziąć kubka, zawrócić, miejsce i zobacz, co się stało. Okazało się obrazy i skojarzenia są przewidywania przyszłości.

Przed czytać z fusów, badając znaczenie obrazów, trzeba znać kilka szczegółów. Na przykład, jeśli masa jest rozprowadzana bliżej rękojeści, to obrazy, które pojawiają się patrząc na grube, są bezpośrednio związane z samego człowieka, dla którego zastanawiają się, jak i jego najbliższe otoczenie, dom, pracę, a ukryty okazuje się bardzo szybko. Jeśli kawa jest najbardziej zagęszczona na krawędzi kubka lub blisko niego, oznacza to, co dzieje się z człowiekiem w tej chwili. Im dalej od krawędzi są figury, później odbędzie The je rozszyfrował. Jeśli znaki są na dnie kubka, oznacza to, że zdarzenia te wystąpią w odległej przyszłości.

Jak czytać z fusów i traktować znaki? Zacznij od najbardziej prostych i jasnych postaci, nie spiesz się. Niech wodze fantazji, a potem po prostu spojrzeć na niektóre z możliwych dekodowania symboli. Na przykład, terminy zwykle na myśli pieniądze (tak więcej pikseli, tym lepiej). Jeśli jeden punkt i stoi po jednej stronie – to do wiadomości, listów lub paczek. Im większa kropka, tym większe i bardziej znaczące nowości.

Wand – proces lub początek sprawy. Jeśli trzymać się dużo, to trzeba będzie wiele rzeczy, które wykraczają jednocześnie. Jeśli kij jest obrócony do dołu – nie zadziała, jeżeli krawędź – będzie sukces, jeśli równolegle i dolny, a krawędź, a potem wszystko pójdzie gładko.

Wiedząc, jak czytać z fusów, można kontynuować rozszyfrować znaczenie. Na przykład, należy zwrócić uwagę na symbole, jak liter lub cyfr, jak i zwierząt. Na przykład, wąż, koń, pies, itd. Można pokazać znaczący roku (według kalendarza chińskiego). Ponadto, zwierzęta, ptaki i rośliny, które można nazwać szlachetnym (łabędź, orzeł, koń, klon, dąb, itd.), Może symbolizować żadnych korzystnych zmian: zdrowie, miłość, sukces, etc. „Zły” zwierzęta, takie jak krokodyl, świnia, wilka, kruka, może wskazywać na uszkodzenie, zdrada, dwuznaczne sytuacje, etc.

Pojazdy, które mogą pokazać drogę lub podróż, a obrazy, które przypominają kwiaty lub gwiazd – sukces lub niepowodzenie w przypadkach (w zależności od liczby płatków).