385 Shares 6830 views

Lekcje z praktycznej astrologii: jak radzić sobie Taurus i rak

Czy pamiętasz starożytną legendę bogów, którzy byli zły na całą ludzkość? Och, i to z tego! Ludzie wyobrażali sobie, że są wszechmocni, wszechmocni, przestali zwracać uwagę na ich idole. Nie pytając ich woli i rady, stworzyli rodziny, wybudowali domy, uprawiły grunty, rozwinęły rzemiosła. Bogowie byli zły, bardzo dużo. Podzielić się na karę ludzi na pół, jak jabłka. Od tamtej pory chodziliśmy po całym świecie, starając się odnaleźć jedynych, których nasi partnerzy. Coraz częściej odwracamy wzrok ku niebu, próbując określić poprawność ich drogi przez skomplikowany układ konstelacji.

Dlaczego związek jest możliwy

Bohaterami naszego artykułu są Taurus i Rak. Wygląda na to, że znaki są zupełnie inne: jedna naziemna, inna wodnista, pierwsza szybko temperowana i emocjonalna, druga dość zastrzeżona i poprawna. Jednak przedstawiciele obu konstelacji mają więcej punktów kontaktowych, niż się wydaje na pierwszy rzut oka. Po pierwsze, Taurus i Rak są bardzo uważnymi i dokładnymi ludźmi. Będą dobrze obliczyć i sprawdzić, jak najlepiej zbliżyć się do tej lub tej kwestii, jak rozwiązywać ją z własnymi korzyściami i przyjemnością. Przypomnienie o "siedmiokrotnym pomiarze i jednokrotnym" odnosi się do obu obu stron. Po drugie, praktyczność, gospodarka, gospodarka. Związek, w tym Taurus i rak, w tym kontekście jest po prostu idealny.

Obydwie oznaki mają tendencję do życia w dobrym stanie, stabilnego, komfortowego wieku starczego. Są bardzo pracowity i są gotowi do pracy dużo, wydajnie – naturalnie, z odpowiednią wypłatą. W domu, w rodzinie Taurusa i Raki ponosi każdy grosz, staraj się poprawić życie, sprawić, aby twoje serce naprawdę ciepło, przytulne, wygodne. Przedstawiciele tych znaków kochają dom, ich dom jest ich twierdzą! I w tym wydaniu, podobnie jak w wielu innych, patrzą w jednym kierunku!

Stosunki interpersonalne

Szczególnie harmonijny będzie związek Taurus i raka, gdy roli Taurusa jest kobietą. Dlaczego? Ponieważ mężczyźni tego znaku, choć są solidni, ciężko pracują, są często bardzo nietolerancyjni, szybko temperowani, a nawet niegrzeczni. Trudno sobie z tym poradzić, odwołując się do rozumu jest bezużyteczny. Szczególnie jeśli chodzi o zazdrość. Ponadto przedstawiciele silnej części ludzkości są bardzo seksowna, mają wysoki poziom libido.

Ale żeński Taurus jest bardziej zrównoważony, elastyczny, spokojny. Są to klasyczni opiekunowie rodziny, rodziny matki. Wiedzą, jak być hetaerą w sypialni, która jest bardzo ceniona przez seksualnie niepokój człowieka – raka. W salonie reinkarnują się w damach świeckich, które znowu raka nie może pomóc, ale zauważyć, ponieważ żyje z wyraźnym roszczeniem do estetyki. Cóż, w kuchni pani-Taurus jest w stanie zastąpić kilkunastu kucharzy. I to, zgodzisz się, jest rzadkim talentem!

Przeszkody

Czym Raka i Taurus kochają swoją chmurę? Kobiety, które rządzą znakiem wodnym, ze względu na całą ich seksualność, są bardzo zacięte (w ramach przyzwoitości, moralności i etyczności, itd.), Co powoduje silny protest ze strony gorących partnerów. Jednak Telchihowie są również niezadowoleni z ich panów raka. W rezultacie małżonkowie zaczynają rozejrzeć się z zainteresowaniem, a nawet zmieniać się nawzajem. To prawda, ponieważ są one bardzo połówkami całości, o których pisaliśmy powyżej, szybko zrozumieli to i powracają do swoich małżonków. Z poważaniem kocham dzieci, a tych – nich. I żyjcie razem, aby mieć głęboki szczęśliwy starość.

Oto wieczna baśń o miłości raka i taurusa.