370 Shares 6980 views

Taryfa "Super MTS" (Jekaterynburg): opis, opinie

Operator telefonii komórkowej MTS regularnie podoba swoim klientom szereg interesujących ofert. Można znaleźć odpowiednie opcje dla Ciebie w liście dostępnych taryf i usług. Aktywując odpowiednią opcję, można mieć naprawdę najlepszy plan. Operator listy dostępnych pakietów za pomocą dołączonego ruchu internetowego dla aktywnych internautów i nie bardzo różnej wielkości wiadomości tekstowych, minuty, i tak dalej. Jeśli wziąć pod uwagę proponowanych taryf oferowanych przez operatora MTS (Jekaterynburg), można zauważyć, że prawie wszystkie z nich są tworzone dla konkretnych celów, na przykład do korzystnej komunikacji wewnątrz sieci lub połączenia z numerami w innych krajach, z wykorzystaniem Internetu w obniżonej cenie, i tak dalej.


W każdym przypadku, bez względu na to taryfa plan lub wybrany przez użytkownika, to zawsze można dostosować w zależności od potrzeb i pragnień. W tym artykule będziemy mówić o najbardziej dochodowych TP do komunikacji z abonentami MTS, niezależnie od regionu, w którym się znajdują – taryfy „Super MTS” (Jekaterynburg). Opis i warunki jego użytkowania, jak również opcje łączności Znajdziesz poniżej.

Ogólne informacje o TP

MTS (Region Swierdłowsku) dla korzystnego współdziałania z abonentami tego samego operatora, zarejestrowana w każdym regionie kraju, oferuje plan taryfowy „Super MTS”. Jeśli wolisz częstej komunikacji, lub odwrotnie, do wykonywania połączeń w przypadku awarii, to na pewno Cię zainteresują. Plan taryfowy nie oznacza wypłat dziennych lub miesięcznych – jest to jeden z jej głównych zalet. W takim przypadku abonent może aktywować dodatkowe pakiety, które uczynią jego warunki bardziej korzystne i ciekawe, w określonych obszarach (połączenia, wiadomości, internet).

„Super MTS„(taryfa) Region Swierdłowsku

Jak już wspomniano wcześniej, w TA opłaty bez subskrypcji. Oznacza to, że każdego miesiąca w celu uzupełnienia ich kont na pewnej wysokości (jak to ma miejsce w przypadku zastosowania planów taryfowych z płatności miesięcznych lub dziennych) nie jest konieczne. Bilans braku kwoty uznane za niezbędne. Opłaty będą dokonywane tylko w przypadku korzystania z usługi: wykonywanie połączeń, wysyłanie wiadomości SMS lub MMS, łączenie się z Internetem, zamawianiu płatnej zawartości, etc …

Poczuj oszczędności można mieć od pierwszej minuty za połączenia z numerami swojej sieci dla połączeń długodystansowych (na numery MTS w innych regionach). W tym przypadku, w ciągu dwudziestu minut komunikacji będzie całkowicie za darmo. Każdego dnia, niezależnie od tego, czy dzienny limit 20 minut nie został użyty. lub nie, abonent otrzyma nowy limit – jedną czwartą godzinę. Należy pamiętać, że resztki ostatnich minut dziennie nie jest plus, a są zerowane po przełączeniu na nowy miesiąc.

Taryfa "Super MTS" (Jekaterynburg). opis

Po wyczerpaniu limitu dziennego – 20 minut – wszystkie protokoły będą pobierane zgodnie z taryfą. Koszt za minutę połączenia z numerami w sieci MTS (na boisku) – 0,75 rubli, w innych miastach. – 3 ruble. Dzwonić na telefony stacjonarne i abonenci korzystający z usług innych operatorów telefonii komórkowej, jest możliwe za 12 rubli. za minutę. Koszt SMS-ów będzie się różnić w zależności od kierunku: w regionie Swierdłowsku – 1,50 rubli, w innych miastach – 2,80 rub .. Billing jest połączenie internetowe jest wykonany z szybkością 9,90 rubli. za megabajt.

Opcje dla bardziej korzystnej komunikacji

Jeśli 20 minut swobodnej komunikacji w jeden dzień to za mało i nie są wykorzystywane lub nie chcą mieć na celu ograniczenie siebie, warto skorzystać z opcji „Zadzwoń za darmo na 100 MTS Rosji”. Po jego aktywacji, abonent będą dostarczane codziennie sto minut do interakcji z siecią klientów (w polu i od kraju). Są to warunki „Super MTS„(taryfowego, region Swierdłowsku). Aktywacja powyższych opcji będzie kosztować trzy ruble, a także codzienne wybieranie. wyżywienie. Sprawdź saldo abonentów operator może niezależnie, za pomocą aplikacji opracowanych specjalnie dla urządzeń mobilnych lub osobistego konta internetowego na oficjalnej zasobu operatora telefonii komórkowej.

Pakiet dla korzystania z Internetu

Stopa „Super MTS” (Jekaterynburg), którego ujawnienie jest włączone wcześniej, nie implikuje bardzo korzystny rozliczeniowe Internetu. Ale abonenci, którzy chcieliby, aby zaradzić tej sytuacji, można skorzystać z opcji partia „Super Bit inteligentnego”. W przejściu do TP (albo kupowania nowego numeru z TP) aktywację usługi jest automatyczne. Jako okresu testowego, użytkownik otrzymuje dwa tygodnie. W tym okresie korzystanie z Internetu w ramach ustalonego limitu jest bezpłatne. Począwszy od 16 dnia będzie opłata wybieranie. Opłata za 11 rubli. Główną zaletą opcji jest to, że może on być stosowany jako obszar domu, a wszelkie inne (kraj). Miesięcznie, abonent zostaje przydzielony granica – 3 GB. Po jego wyczerpanie może aktywować dodatkowych pakietów, zwiększyć ruch, albo czekać na nowy miesiąc i dostać nowy wolumin megabajtów. Przy okazji, sprawdź resztę ruchu może być wprowadzenie żądania * 217 # lub odwiedzając prywatnego użytkownika konta internetowego.

Przełączanie na TP

Przejdź do taryfy „Super MTS” (Jekaterynburg), którego opis i użycie warunków wymienionych powyżej, kilka sposobów. Jeśli chodzi o zakup nowego numeru z TP – wtedy można skontaktować się z biurem firmy lub zamówić on-line (podniesienie, w razie potrzeby, piękny pokój). Istniejących abonentów, aby przełączyć się do TP będzie kosztował 150 rubli (ale jeśli po raz ostatni TA zmieniła się ponad miesiąc temu, że zasada ta nie ma zastosowania i wdrożenia zmiana taryfy może być wolny).

Jak pójść? Taryfa „Super MTS” (Jekaterynburg) można aktywować za pośrednictwem aplikacji internetowej dla użytkowników, które mogą być dostępne za pośrednictwem oficjalnego portalu operatora. Można też pobrać aplikację mobilną i wdrożenie pokoje kontrolnych przez nią. Używając polecenia USSD-* 888 # i można stać się właścicielem nowego TA MTS (region Swierdłowsku). Kiedy wykonać przesunięcie nie działa, można skontaktować się z pracownikami obsługi klienta rozważaliśmy operator lub odwiedzić biuro, zabierając ze sobą dokument tożsamości.