681 Shares 7889 views

Jak zrobić papierowego konfetti krakingu z?

Nowy Rok – porywający i fantastyczne wakacje. Za każdym razem, gdy chcemy, aby pamiętać je na swój własny sposób, aby oryginalny smak do obchodów tego dnia. Zaskoczyć i zadowolić swoje dzieci, można kupić w sklepach petardy. Jednak ich stosowanie jest niebezpieczne i nieprzewidziane sytuacje mogą tłumić zabawy. Staraj się stworzyć prosty i jasny produktowi siebie. Grzechotka papier z rąk jest bardzo proste. W tym przypadku, jest to z pewnością stanie się wspaniałą ozdobą na wakacje.


Jakie materiały są potrzebne?

Produkować piękne rękodzieła trzeba przygotować rolkę tekturową, na przykład używany papier toaletowy, papier kolorowy i papirus, taśmy, kleje, nici, kryształki do dekoracji i konfetti. Jako wypełnienia można użyć jasny papier kolorowy Słoiki dziurkowania, małe cukierki i pieniądze papierowe. W ogóle, to wystarczy od Twojej wyobraźni.

Jak zrobić petardę papieru?

1. Zacznij produkcja rękodzieła powinno być dno krakersy pokrywę. Aby to zrobić, należy wyciąć koło z tektury tak, że całkowicie przykrywa otwór rury. Wklej go na kolorowym papierze, następnie dołączone do pozostałych końcach elementu.

2. Teraz przewlec sznurek przez środek naszego kręgu kartonu, zamocowanym wewnątrz taśmą klejącą. Jest to ta część, która będzie trzeba wyciągnąć od rzemiosła do rozlania zaskoczenia.

3. Aby zrozumieć, jak zrobić petardę papieru konfetti w lewo, aby wypełnić rury i zrobić górną pokrywę. Cięcia kółko, cięcie go wzdłuż promienia i podłączyć do stożka. Ta przyszłość osłona petardy. Pozostaje przykleić go do rury.

4. Nasz papier podwójny petarda będzie wyglądał oryginalny, jeśli ozdobić go z kolorowymi papirusu lub części zewnętrznych. Można użyć cyrkonie, wstążek lub kulek o różnych kolorach, rozmiarach i fakturach. Wszystkie elementy wystroju przymocować za pomocą kleju lub taśmy. Oto jak zrobić petardę papieru z rękami w ciągu zaledwie kilku minut.

Jak korzystać z łapką?

Wykonane kolorowe petardy można powiesić na linie nad głową, w odpowiedniej odległości tak, że dziecko może dotrzeć do skóry. Dlatego nie należy używać ciężkich elementów do napełniania. Jeśli „eksplozja” mogą dostać się do oczu lub dróg oddechowych. Najlepiej jest korzystać z konfetti światła. A potem, ciągnąc linę, cieszyć się wspaniały widok na fruwające papier. Konfetti na niespodziankę, można kupić w sklepie „papiernicze” lub zrobić samemu za pomocą konwencjonalnego dziurkach.

wniosek

Teraz, gdy wiesz , jak zrobić petardę papieru. Proces wytwarzania ozdób noworocznych będzie bardziej interesująca, jeśli nie jako rodzina. Dzieci z przyjemnością robić wielobarwne konfetti używając zwykłego dziurkacza. Taki cracker może zrobić dowolnej wielkości, od małych do ogromny, wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju rury mają być wykorzystane w jego podstawy. Jeśli są poprawne, święto Nowego Roku jest wymagane, aby odnieść sukces, a goście i przyjaciele będą zaskoczeni i zadowoleni.