485 Shares 1588 views

Odpoczywaj z dzieckiem w Czarnogórze: wybierz odpowiednie miejsce

Planując wakacje z dzieckiem, rodzice studiują i oceniają wiele cech charakterystycznych miejsca, w którym będą chodzić razem z dzieckiem. Wszakże okruchy powinny być zabawne, interesujące i wygodne, a rodzice otrzymają wiele przyjemnych wrażeń z długo oczekiwanej podróży. Wakacje z dzieckiem w Czarnogórze, położone w południowej części Adriatyku, stają się bardzo popularne wśród turystów. Ten kraj przyciąga czystą ekologię i raczej przyjemny klimat.

Wakacje z dzieckiem w Czarnogórze

Zwykle sezon turystyczny w tym kraju trwa od maja do października. Temperatura rzadko wzrasta nad oznaczeniem na trzydzieści stopni, co jest bardzo dobre dla dzieci w każdym wieku. W tym kraju jest wiele kurortów, niesamowicie czyste morze i wspaniałe piękno przyrody. Odpoczynek z dzieckiem w Czarnogórze będzie odbywał się z maksymalną korzyścią dla zdrowia dziecka, ponieważ panuje tu komfortowy łagodny klimat. Ponadto kraj ten ma wiele atrakcji, więc masz pozytywne emocje i przyjemną rozrywkę.

Czarnogóra. Odpoczywaj z dziećmi. Hotele

Ośrodki Czarnogóry są gotowe zapewnić wiele miejsc na pobyt z dziećmi z doskonałymi warunkami do rekreacji. Pokoje wyposażone są w łóżeczko dziecięce. W restauracjach serwowane są wysokie krzesełka, specjalne menu dla dzieci. W hotelach znajdują się również animatorzy, zabawne dzieci i wykwalifikowane nianie. Niektóre hotele są gotowe zaoferować zniżki dla dzieci poniżej 12. roku życia. Najbardziej polecanymi hotelami są: Riviera 3 *, Iberostar Bellevue 4 *, Czarnogóra Star 4 *, Tara 4 *, Hotel Aruba, Hotel Galathea, Hotel del Mar.

Petrovac

Zgodnie z opiniami turystów warto spędzić wakacje z dzieckiem w Czarnogórze w tym przytulnym miejscu. Oto bardzo czyste i wygodne plaże żwirowe, wspaniały klimat, dużo zieleni, stabilne zaopatrzenie w wodę. W Petrovac każdego roku dużo odpoczynku dla dzieci, więc rodzice mogą łatwo znaleźć zabawne towarzystwo dla swojego dziecka. W tym mieście pieczone są smaczne bułeczki, przygotowywane są najlepsze słodycze (sałatki owocowe, lody itp.). Jednak Petrovac ma niewielką liczbę parków, atrakcji i karuzeli, które oczywiście powinny być brane pod uwagę podczas planowania wakacji.

Chan City

To idealne miejsce na relaksujące wakacje. To małe miasteczko ma małą, ale bardzo piękną i przyzwoitą plażę. Woda na wybrzeżu jest czysta i przezroczysta. Linia brzegowa z jednej strony jest skalista, a po drugiej – piaszczysta.

Herceg Novi

To miasto będzie preferowane przez miłośników zabawy, aktywnego wypoczynku z dostatecznie starszymi dziećmi. Jest znany z ogromnej liczby plaż, płytkich i głębszych, nadaje się do nurkowania z mola. W Herceg Novi wiele kawiarni, butików, klubów i innych rozrywek dla młodych ludzi. Jachty, motocykle, skuter – wszystko to czeka na gości Czarnogóry.

Igalo

Co roku wielu turystów przyjeżdża tutaj, przyciąga Czarnogóra. Odpoczywaj z dziećmi, ceny, które można uzyskać od operatora wycieczki, mogą stać się jednym z najbardziej pamiętnych wydarzeń w życiu, jeśli wybierzesz Igalo. Na jednej z plaż znajduje się ogromny park rozrywki.