253 Shares 1174 views

Zalety schodów modułowych


Nowoczesny dom lub domek letniskowy jest niemożliwe do wyobrażenia bez schodów prowadzących na piętro. I wyglądają jak mogą teraz cokolwiek swoją wyobraźnię i budżetu.

Aby wymienić stare tradycyjne schody przyszedł innowacyjną konstrukcję modułową, która nie tylko pełnić funkcję podstawową, ale również stworzyć pokój specjalny ciepło i komfort. Poprzez ten zakup, można podświetlić i uzupełnienie każdego stylu wnętrza, nadają domowi reprezentacyjny i luksusowy wygląd. Ale co to jest tak dobre, modułowa konstrukcja? Okazuje się, że mają wiele zalet:

 1. w szeroki
 2. Wybór modeli: marsz, śruba, w kształcie litery U i L-kształtny. To pozwala określić strukturę nawet w najbardziej niewygodnym miejscu i w małym pomieszczeniu, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń.
 3. Modułowe schody są podzielone na górnej, środkowej i dolnej modułu, tak że nie jest to wyjątkowa okazja, aby zamontować strukturę w różnych miejscach. W ten sposób, moduł górny może być przymocowane do sufitu i drzwi, a dolna do podłogi. Przejście od góry może być zainstalowany w linii z podłogą lub na podłodze 2 umieszczonego poniżej.
 4. Elementy konstrukcji modułowych są połączone ze sobą za pomocą rodzaju projektanta, który pozwala zmontować własną rękę, i w możliwie najkrótszym czasie. Ponadto, daje możliwość tworzenia dowolnego kształtu i formy. A jeśli chcesz, aby w końcu zmienić położenie drabiny, może być łatwo usunięta lub przeniesiona do innej lokalizacji.
 5. Tylko schody modułowe jest wykonany tak, że obciążenie jest rozłożone na całej powierzchni, a nie koncentruje się w centrum. W związku z tym, krawędzie nie wymagają dodatkowego usztywnienia.
 6. Margines bezpieczeństwa jest 8 ton.
 7. etap podnoszenia może być regulowana w zakresie od 15 do 25 cm.
 8. Firma „Nasze schody” produkuje się wyłącznie z surowców pochodzenia naturalnego. Etapy wyposażone w drewniane elementy popiołu, dąb, buk lub sosny i inne części są wykonane z litej stali. Przed wprowadzeniem na rynek każdy element przechodzi dodatkowe etapy przetwarzania i kilka czeków. Z tego powodu, każdy ma schody
  wysoki poziom wytrzymałości, niezawodności i trwałości.
 9. Firma jest zaangażowana we własnej produkcji, więc ceny są bardzo niskie. Minimalna wartość drabina 39 000 rubli.
 10. Nie potrzeba specjalnego rozwoju projektu. Wystarczająco dużo, aby ustawić żądane dane, a producent uczyni Twoje marzenia się rzeczywistością.
 11. Każdy produkt posiada certyfikaty jakości i patentów.
 12. Przy zakupie projektu, masz gwarancję na 1 rok.
 13. można zamówić w razie potrzeby Usługi Montaż schodów modułowych.

Dlatego, aby złożyć zamówienie w firmie „Nasz Kroki”, otrzymasz gwarancję wysokiej jakości, przyjazny dla środowiska i trwały projekt, który posłuży Ci przez dziesięciolecia. Również będziesz miał możliwość zakupu konstrukcję modułową i styl rozwiązań drabiny potrzebne, co pozwala zaoszczędzić znaczną ilość środków własnych. Wdrożenie zamówienie drabiny telefonicznie 8 800 100-54-18 lub http://www.nasha-lestnica.ru miejscu.