575 Shares 4855 views

lustro Kozyrev rękoma: czy jest to możliwe?

Ludzkość rozwija się bardzo szybko, a teraz nikt nie będzie zaskoczony przez takich faktów jak telekineza, umysłu czytanie i jej wpływ na człowieka na odległość. Idee opisane w powieści, literatura, stopniowo tłumaczone na rzeczywistość. Na przykład, nie jest już laser – urządzenie emitujące wiązkę energii cieplnej z siły niszczącej opisanego w nowej A. N. Tolstogo „hiperboloidy Garin inżyniera”. I pojawienie się maszyny czasu nie może być daleko, dzięki instalacji rozwojem zatytułowanej „Zwierciadło Kozyriew.” Własnoręcznie ludzkość próbuje podnieść zasłonę innego świata i odkryć nieznane, a może Przypominam zapomniane stare.

Skąd lustro Kozyrev

Zakład ten został zbudowany przez grupę naukowców Nowosybirsk nagłówkiem akademika VP Kaznacheeva i MD A. V. TROFIMOVA w laboratorium w MRI na Kosmiczną Anthropoecology. Naukowcy wykorzystali pomysły i rysunki słynnego radzieckiego astrofizyk N. A. Kozyreva (1908-1983).

Według teorii Kozyreva N. A., czasowego przepływu materiałów i jest w stanie zmienić swój bieg, aby zagęścić i rozwijać. Wierzył również, że ziemska przestrzeń jest wypełniona przepływu informacji. Podczas eksperymentów okazało się, że przepływy te są w stanie wchłonąć, refleksji i skupić, a najlepsza część tej energii zbieranie informacji jest aluminium. Naukowiec sam nie mógł sobie wyobrazić jego wynalazek społeczności światowej, ponieważ nagle rozwinął w swoim rakiem żołądka.

Po jego śmierci, naukowcy wzięli ideę jedności polu informacyjnym Ziemi i stworzył urządzenie, które jest na cześć wybitnego astrofizyka uhonorowany tytułem Lustro Kozyriew. Projekt jest wklęsłe blachy aluminiowe. Nazwa „lustro” warunkowo przyjęty ze względu na zdolność do refleksji, ale nie wizualnej serii, i energię. Ten sam układ ma kilka kształtów: okrągłą rurę (położenie poziome i pionowe) i spiralę (po lewej i po prawej stronie skrętu).

Eksperymenty z urządzeniem

Tworzenie lustro Kozyrev własnymi rękami, eksperymentatorzy Nowosybirsk przeprowadziła serię eksperymentów naukowych skali światowej, potwierdzają istnienie przepływu informacji w dziedzinie energii Ziemi. Pierwszy eksperyment odbył się w arktycznej miejscowości Dixon, 24 grudnia 1990 r. Następnie została ona nagrana dziwne zjawisko takie jak Aurora nad budynkiem, w którym eksperymenty były prowadzone i wyglądu UFO po umieszczeniu w starej elektrowni znak „Triple jedności – teraźniejszość, przeszłość i przyszłość”.

Również eksperyment przeprowadzono na psychicznych bohaterów przelewy z Nowosybirsk do Dixona. Wyniki były udane – 95% operatorów otrzymać poprawne informacje.

Korzystanie z urządzenia

Ludzie, którzy zostali w tej instalacji, potwierdzają, że ich stan zdrowia poprawił się, niektórzy przyszli zdolność przewidywania przyszłości, rozwijanie intuicji. Za pomocą tego urządzenia można precyzyjnie diagnozować różne choroby, poprawić kondycję ludzkiego biopola. Dlatego wiele z nich próbuje zrobić Kozyriewa lustro z jego rąk.

Według naukowców – naukowców, psychologów i innych specjalistów – ludzką świadomość po zanurzeniu w ustawiania ostrości porusza się do innego państwa, w którym zdolność zwykłych śmiertelników są znacznie lepsze. Zastosowanie luster Kozyriew jest możliwe w przyszłości na dużą skalę w medycynie i sejsmologii.

historyczny protoobraztsy

W historii zdarzają się przypadki istnienia takich próbek. Na przykład, naukowiec Barchenko AV (1881-1938) wynalazł kask telepatyczny z różnych stopów metali, przez które jest przekazywane informacje na temat odległości. Znany „jajo” Nostradamusa przedstawia urządzenie z płyt metalowych wklęsła, wyśrodkowany na siedzeniu. Istnieje teoria, zgodnie z którym to wskaźnikiem rysunków urządzenie otrzymane z członków templariuszy.

Na magicznych właściwościach wklęsłym lustrem znanego w starożytności. Egipscy kapłani i mnisi w kościołach jezuickich i duchownych katolickich stosować tę wiedzę do własnych celów. Jest to także wielki naukowiec Rodzher Bekon był w stanie przewidzieć wynalezieniem mikroskopu i samochodu, dowiedzieć się o strukturze zarodka i innych faktów, patrząc na zakrzywionej powierzchni lustra.

Jak zrobić lustro Kozyrev

Oczywiście, każda osoba dowiedziała się o tym wynalazku, zadaje pytanie: „Czy to możliwe, aby lustro Kozyrev własnymi rękami?” Takie urządzenie może być zbudowany z blachy aluminiowej, wyginając go w pół kroku. Lub skonfigurować wiele kolumn w pionie i przejść wokół nich odpowiedni materiał metaliczny. Tak więc pożądane jest stosowanie materiałów o dużej grubości, aby lepiej odzwierciedlają energii. Jednakże, to urządzenie różni się od laboratorium, ponieważ ma dokładnych rysunków. Poza tym w Kozyrev lusterka użyliśmy specjalnego urządzenia laserowe dla przepływów koncentracyjnych zysk.

Można używać wklęsłe lustro lub naturalną konstrukcję w postaci skalnych wąwozów, dużych skał wydrążonej kształtu i tak dalej. Jednakże, należy zachować ostrożność, aby korzystać z takich urządzeń, aby uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji, jako efekt koncentracji przepływu informacji nie została jeszcze dobrze zbadane.

Ale możemy z całą pewnością powiedzieć, że jest wybitny astrofizyk wynalazek Kozyreva N. A. będzie służyć całej ludzkości na dobre. Być może w niedalekiej przyszłości będziemy mogli nie tylko odzyskać swoje zdrowie, ale również podróżować w czasie i w innych galaktykach.