146 Shares 995 views

Dzhonni Keydzh – kto to jest?

„Mortal Kombat” – znany na całym świecie serii gier walki, która jest wytwarzana przez Netherrealm Studios z odległego 1992 roku. Ze względu na swoje rozrywki i okrucieństwo serii gier on zebrał wokół siebie całą armię fanów. W związku z tym, linia gry „Mortal Kombat” sprzedawane ogromnych ilościach. A w naszych czasach seria nie traci popularność. Miliony graczy na całym świecie czekają na uwolnienie nowych części megauspeshnogo walki.


Universe "Mortal Kombat"

Na pierwszy znajomości z gry można by pomyśleć, że jest to dość monotonna i pusta, jest to konwencjonalna „bójka”. Ale to nie jest przypadek. Fabuła gry jest dość ciekawa historia, która opowiada o konfrontacji między walczącymi domenach (światy).

Ale chyba główną zaletą „Mortal Kombat” – znaków. Bohaterowie gry – to nie jest tylko trójwymiarowy teksturki. Wszystkie postacie mają swój własny, unikalny historia, pochodzenie, biografię. Ponadto, każda postać ma swoje własne motywy, emocje, lęki, i tak dalej. D. Wszystko to oznacza, że wydają się żywe, a w trakcie gry zaczynają współczuć. W tym artykule będziemy mówić o jednym z najstarszych i najbardziej popularnych bohaterów gry.

Dzhonni Keydzh

Początkowo „MK” był tylko 10 grywalnych postaci. Dzhonni Keydzh – jeden z nich, więc można uznać, zdobył szereg weteran „MK”. W tym artykule będziemy mówić o biografii bohatera, jego właściwości, i tak dalej. D. Czy chcesz wiedzieć, kto jest Dzhonni Keydzh? Przeczytaj ten artykuł!

W historii Dzhonn Keydzh lub Dzhonni Karlton (prawdziwe nazwisko) – jest supergwiazdą i sztuk walki techniki. Studiował różne style z najlepszych artystów na całym świecie. Jednak Cage wykorzystuje swoje umiejętności na dużym ekranie, biorąc udział w filmie różnych wielkich pożarnej (niektóre aluzja do Bruce Lee). Niestety, krytycy i wielu publicznych nie rozpoznają Johnny. Uznają to kolejna gwiazda filmowa, że bez względu na to, co nie jest w stanie bez efektów specjalnych i deblu kaskaderów. Aby udowodnić, że – prawdziwy mistrz sztuk walki, Dzhonni Keydzh (zdjęcie można zobaczyć poniżej) zdecyduje się wziąć udział w „Mortal Kombat”.

Początkowo Johnny miał żadnych planów, aby uratować swój świat. Jednak w trakcie turnieju, zmienił swoje priorytety w życiu. Klatka porzucił „gwiazda życia” Aby z nowo poznanymi przyjaciółmi, aby uratować Ziemię z niewoli królestwa. Co najwyżej, że był zaangażowany w całej serii „MK”.

wygląd

Jak każda inna gwiazda filmowa, Johnny jest zobowiązany szukać jasne. Ale to nie znaczy, że musi zawsze iść w świeckim stroju. Tak więc, w pierwszym „Mortal Kombat” klatka była ubrana tylko w czarne szorty i białe adidasy. Przez lata nie zmienił swój styl i zawsze ubrana w odzieży sportowej (spodnie potowych, szorty, i tak dalej. D.). Tylko w fabule „Mortal Kombat 9” Dzhonni Keydzh (zdjęcia można zobaczyć poniżej) zastąpiła starą szmatkę na stylowy garnitur.

Relacje z innymi postaciami

Kiedy po raz pierwszy odwiedził Johnny „Mortal Kombat”, był arogancki i wyniosły. Mimo to, udało mu się mieć sojuszników jak Raiden i Liu Kanga. Warto również wspomnieć o specjalne stosunki Sonya Blade, Johnny. Według nowej chronologii „MK” (został wprowadzony w dziewiątym z „Mortal Kombat”) Dzhonni Keydzh flirtował z Sonią. Później rozwinęła się bardziej poważny związek. Po wydarzeniach z „MK9” Sonia i Johnny zaczął romans, w którym światło pojawiło Kessi Keydzh (jeden z głównych bohaterów „HIC”). Niestety, idylla rodzina nie trwała długo, ponieważ na świecie zbliża się nowe zagrożenie.

Dzhonni Keydzh: "Mortal Kombat X"

Klatka błyszczał również w niedawnym „HIC”. W nowej grze Johnny ponownie zmuszony uporać się z siłami zła, by chronić swoją rodzinę i ziemską rzeczywistość. W opowiadaniu „HIC” już w '54 Cage'a. Ale jak to mówią, on nadal strzał w szafce. W trakcie gry Johnny, niezależnie od wieku, triumfuje nad niezwykle niebezpiecznych i potężnych przeciwników.

Pod koniec „IBC” Johnny mając do refleksji na temat jego przyszłości zostanie wysłany na wyspę Shang Tsung dnia. Tam odnajduje księgę starożytnego czarownika, który opowiada o sekretach młodości i długowieczności mieszkańców Edenu. Czy to oznacza, że w kolejnej części „MK”, gracze będą mogli zagrać jeszcze raz na „świeże” i młodego Dzhonni Keydzha?

umiejętność walki

Pomimo arogancji i niedbałości, Johnny zawsze był doświadczony i zwinny wojownik. To supervoinov następca wyścig. Oznacza to, że klatka jest znacznie silniejszy i szybszy niż normalnych ludzi. Ponadto, ma super moce. Przez krótki czas Johnny można przyspieszyć do prędkości. To pozwala na zastosowanie jasnych i potężne ciosy na słabych i wrażliwych miejscach wroga. Klatka jest w stanie produkować z ich rąk gromad zielonej energii. Ta umiejętność jest bardzo przydatna do prowadzenia dalekiego zasięgu walki. Punkty stresu (na przykład, gdy coś zagrażającego zamknij) zdolność Johnny ostrzone wiele razy. Z tego powodu może nawet pokonać bogów. Ponadto warto zauważyć, że klatka ponad rok swojego życia studiując sztuki walki z najlepszych mistrzów rialma Ziemi.