387 Shares 4778 views

Jak wyłączyć oprogramowanie antywirusowe do „windose 7”: proste rozwiązanie dla wszystkich oprogramowania zabezpieczającego

Bardzo często zdarza się, że użytkownik (na przykład „windose 7” systemu operacyjnego), że bez względu na to, co chcesz, aby wyłączyć oprogramowanie antywirusowe. Przyczyny tego mogą być całkiem sporo. Ale tu, jak wyłączyć oprogramowanie antywirusowe do „windose 7” Nie wszyscy wiedzą, nie wspominając, jak go usunąć. Rozważmy najczęstsze sytuacje.


Dlatego może być konieczne wyłączenie oprogramowania antywirusowego?

Przed rozpoczęciem samego zagadnienia , jak wyłączyć oprogramowanie antywirusowe do „windose 7”, skupi się na niektóre sytuacje, w których może to być naprawdę konieczne, chociaż ogólne wytyczne mówią, że aby zatrzymać działanie takich pakietów oprogramowania nie jest zalecane.

Najbardziej banalny powód odłączenia można nazwać moment, że zdecydowana większość użytkowników w przestrzeni poradzieckiej, w większości przypadków z wykorzystaniem programów pirackich, ponieważ wiadomo, że są bardzo popularne specjalne binarne „crack” (hacking) crack.exe typ różne generatory kluczy licencje i podobne keygen.exe lub plików łatanie (patch.exe), który wykryty antywirusowe jako potencjalnie niebezpiecznego lub niechcianego oprogramowania. Ale bardzo często, te pliki nie zawierają groźby, więc wymagana jest ich wydajność i dezaktywacja antywirusowego. To samo zresztą dotyczy pobrania zasobów internetowych, które są sieci wymiany plików (Letitbit, Turbobit, Rapidshare, DepositeFiles i tak dalej. D.)

Nie mniej częstą przyczyną można nazwać zbyt wysokie obciążenie zasobów systemowych w słabej konfiguracji systemu. Jeśli przyjrzeć się dokładnie, można zauważyć, że ta sama „Kaspersky Anti-Virus” dostarczy system tak, że staje się niemożliwe do pracy.

Dość często mogą istnieć konflikty między pakietami i przeciwwirusowych środków ochrony zbudowanych „Vindovs 7” (firewalle, znany również jako firewall). Tutaj konieczna jest zmiana oprogramowania antywirusowego lub jeśli takie zastąpienie nie jest, należy całkowite zamknięcie.

Tymczasowo wyłącz antywirusa

Przede wszystkim zwrócić uwagę na to, jak wyłączyć oprogramowanie antywirusowe do „windose 7” ( „Kaspersky” lub NOD32, na przykład, chociaż równie ona zastosowanie do jakiegokolwiek oprogramowania antywirusowego).

Co do zasady, kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę Anti-Virus znajduje się w zasobniku systemowym, nazywa się specjalne menu z listą poleceń. Jest to możliwe, aby znaleźć linię, aby tymczasowo wyłączyć ochronę, ponieważ stosowanie tego pakietu daje szacunkowy okres czasu, w którym program prac zostanie wstrzymany (na przykład, 10 minut, 30 minut, 1 godzina, 4 godziny lub dezaktywacji aż do następnego restartu).

Jak wyłączyć program antywirusowy „Avast” na „windose 7”? Tak, dokładnie w taki sam sposób jak opisano powyżej. Ponownie, każdy program antywirusowy ma tę funkcję. Inną rzeczą, kiedy trzeba długoterminowego dezaktywację i ewentualnie całkowitą ochronę OFF (w „avast”, nawiasem mówiąc, można to zrobić za pomocą własnego).

Całkowite wyłączenie antywirusowe

Teraz zobaczmy, jak wyłączyć oprogramowanie antywirusowe do „windose 7” do całkowitego wyłączenia. Nie ma uniwersalnej metody dla każdego programu tego typu. Dla tej procedury w użyciu panelu administracyjnego, który znajduje się na standardowym „Panel sterowania”, gdzie od wybranej konfiguracji, a następnie przejście do pierwszego menu usług, a następnie – w punkcie startowym. Tutaj po prostu trzeba strzelać wszystkie pola przed każdą usługę z nazwą lub skrótem ustalonego pakietu antywirusowego.

Po tym, wystarczy zatwierdzić zmiany wprowadzone w zwykłym naciśnięciu przycisku «OK». Z kolei system poprosi o ponowne uruchomienie. Następnie program antywirusowy będzie w pozycji otwartej.

Można jednak pójść i być bezpieczny system, w którym są używane ustawienia skanowania dla stanu komputera. Podobnie z listy uruchomionych programów do wyboru w instalacji i odłączyć.

Jak wyłączyć oprogramowanie antywirusowe na standardzie „windose 7”?

Generalnie, jeśli ktoś nie zna swojej antywirusowej w każdym systemie „windose” rodziny tam. Tylko czasami tzw wbudowane narzędzia zabezpieczeń (firewall lub firewall, który jest w rzeczywistości jedno i to samo).

Aby wyłączyć tę usługę, można użyć tej samej administracji, ale jest lepiej, aby przejść bezpośrednio do sekcji ustawień zapory z „Panelu sterowania”. Nie może być całkowicie wyłączona. System jednak natychmiast wydać ostrzeżenie, że nie jest to zalecane, ale może być ignorowane.

Jeśli chcesz, aby rozwiązać konflikt między antywirusowego i zapory sieciowej, zamiast rozwiązać problem, jak wyłączyć oprogramowanie antywirusowe do „windose 7”, trzeba zastosować specjalną listę wyjątków, gdzie wprowadził istotne program ochrony. Jeśli lista aplikacji nie jest dostępna, konieczne jest, aby znaleźć ręcznie.

antivirus Removal

Niestety, wyłączyć oprogramowanie zabezpieczające, takie jak wtedy, gdy trzeba zainstalować inny pakiet antywirusowy nie jest mało, a wiele aplikacji tego typu konwencjonalnych metod nie może zostać usunięty. Aby całkowicie wyeliminować konieczność użycia specjalnych narzędzi (najczęściej na „Kaspersky” i produktów Eset NOD), ale dla większości darmowych programów można to zrobić ręcznie, ale tylko systemu pobierania w trybie awaryjnym (F8 przy uruchomieniu „windose”).

Co do reszty, na podstawie powyższych decyzji, problemy z rozwiązaniem kwestii, jak wyłączyć oprogramowanie antywirusowe do „windose 7” powinien pojawić się i radzić sobie z nim każdy, nawet podstawowej, poziomu wyszkolenia.