520 Shares 2322 views

Aktor Menshikov: biografia, filmografia i życie osobiste

Niezwykle muzykalny, dowcipny i energiczny Oleg Menshikov pierwsza rosyjska publiczność pamiętał swój debiutancki występ w filmie „The Pokrovsky Gates”. Po całej filmografia utalentowanego artysty – wykaz produktów z genialnym aktorem reinkarnacji. On odgrywa jedynie rolę który inspiruje, więc każda praca Olega jest zachwycony ze społeczeństwem i jego współpracowników. Aktor Menshikov – tajemnicą dla innych, aby zrozumieć wewnętrzne motywy jego działań jest trudne nawet do zamknięcia ludzi. Być może na tym polega jego geniusz.

Początki talent

W rodzinie inteligenckiej, gdzie jego matka – neuropatolog, a ojciec – inżynier wojskowy, urodził się w 1960 roku w miejscowości Serpukhov, przyszły aktor Mienszykowa. Jego biografia opowiada historię małego chłopca wczesnym pasji do muzyki. W ciągu pięciu lat moi rodzice dali Oleg szkołę muzyczną. W rok później, podobnie jak wszystkie dzieci w jego wieku, chłopiec poszedł do szkoły średniej. Oleg studiował dobrze, z powodzeniem łącząc pracę domową na podstawowy program do pytanych w szkole muzycznej.

Wraz z wiekiem, młody człowiek zaczął przyciągać operetkę, a ich przyszły zawód, on połączony z teatru muzycznego gatunku. Wybór Oleg matka patrzyła z niedowierzaniem. Chciała być inżynierem, a nawet jeśli oni połączyć swoje życie ze sztuką, pozwól wybrany kierunek teatru dramatycznego, ale nie operetki.

wnioskodawcy Memo

Improwizacja i nieprzewidywalność – że cechy nabyte aktor Mienszykowa. W klasie 10, Oleg znalazł się na dokumencie typograficznego biurka o zasadach przyjęć w teatrze uczelni. Kto umieścić tę kluczową pozycję lidera – nie jest znane do tej pory. Ale po przeczytaniu notatki, absolwent szkoły średnie Menshikov zdecydowały o sobie, że przyjdzie do szkoły teatralnej.

Shchepkin Instytut był początek długiej podróży, w której główny bohater – aktor Oleg Menshikov. Biografia młodych mężczyzn w swoich studenckich lat cechowała nieuwagi i zabawy rozrywką. W wywiadzie Oleg E. Podziwiałem zdolność nauczycieli Schepkinskoe niezauważony przez samych studentów, aby nauczyć ich niuanse aktorstwa.

manifestacją talentu

Rozpoczął naukę w szkole teatralnej Mienszykowa po raz pierwszy, i został przyjęty na kurs Rektor N. N. Afonina. Od pierwszej lekcji facet przyciąga uwagę nie tylko nauczycieli, ale także kolegów. Oleg umiejętnie przekształcić zdjęć, czytania klasyki, pięknie śpiewane i tańczyli. Umiejetnosci muzyczne chłopcy wyróżnia go wśród innych uczniów, „Sliver”. Skecze z jego udziałem różniły humor, muzykalność i improwizację.

Aktor Menshikov, życie osobiste i twórczość towarzyszy wspaniałych chwil, będąc absolwentem z innymi studentami Instytutu Teatralnego zaproponował przeznaczyć wydajności dyplomową kankana. W obecności dyrektora Teatr Mały Mihaila Tsareva i wszystko obojętne dla publiczności teatralnej, kiedy ukończeniu klasy poszedł na dziób, artystów skuteczności nagle kontynuował kankana. Autor kończy grę – aktor Menshikov – następnego dnia został zaproszony Mikhail Tsarev pracować w teatrze.

Pierwsze prace

Oleg E. zadebiutował w filmie w 1980 roku. To był dramat wojenny „czekać i mieć nadzieję.” W rok później został zaproszony do filmu N. S. Mihalkova „domu” dla sceny. Kocham widza krajowego Menshikov otrzymane po premierze filmu „The Pokrovsky Gates”. Rola kobiecej świętego Kostyi grany przez aktora Oleg Mienszykowa. Prywatne życie artysty natychmiast wstrząśnięty fanów jego talentu. Charming studenta Schepkinskogo szkoły stał się idolem wielu radzieckich kobiet.

Obsługa w teatrze

Jak wspomniano wcześniej, po pomyślnym zakończeniu stopnia aktor został zaproszony do gry w Teatrze Małym. Chociaż za artysty był już trzy filmy wyjść na scenę, musiał epizodyczne role. Nie trwało to długo, rok faceta wcielony do Armii Radzieckiej. Żołnierze z codziennym Oleg E. oszczędził Jurij Eremin – główny dyrektor teatru, w którym do wykonywania usług alternatywnych ludzi w sztuce.

obowiązek wojskowy, służył cztery lata. Taka sama liczba lat grających na scenie sowieckiej armii Teatru aktora Menshikov. Biografia w twórczym sekcji w latach wzbogacony produkcje: „Zegar bez wskazówek”, „Las”, „idiota”, „Aktywny”. Po odbyciu służby wojskowej sierżant Menshikov został zaproszony do teatru. Yermolova.

teatr dramat od aktora do dyrektora artystycznego

Główny dyrektor teatru. Yermolova w 1985 roku został mianowany V. V. Fokin. Początkowo jego celem było, aby uaktualnić i wzmocnić istniejącą firmę. Zdobył zespół kilku pokoleń aktorów, był wśród nich wyróżnia się z tłumu Menshikov rówieśników – aktor jest już znana w wąskich kręgach, ale jeszcze nie jest gwiazdą, który zaczął po wystąpili w „Kaliguli”. Pierwsze oświadczenie o dramatycznej sceny, w której grał bohatera Oleg epizodyczny, zwany „mówić”. A w 1986 roku, wraz z Tatyanoy Dogilevoy dostał główną rolę w sztuce „sceny sportowe w 1981 roku”. Widz zamiast eleganckich i dopasowanie Olega piła skulony facet w podartych spodniach o wyglądzie, patrząc wszędzie tam, gdzie rozciągają.

Po sukcesie spektaklu w 1986 Fokin zatwierdzonym Menshikov grać w produkcji „drugim roku wolności”. Ale praca Olega w grze pozostał w cieniu w porównaniu do roli Siergiej Lukin „sceny sportowe w 1981 roku”.

Spektakl przez Nabokov „Zaproszenie na egzekucję”, gdzie Menshikov powierzono zabaw Pierre stał się śmiertelny dla artysty. Nie chciał zagrać tę rolę, a następnie całkowicie opuścił teatr, ale przez pewien okres. W 2012 r Menshikov aktor powrócił do ich domowego ogniska, ale jako dyrektora artystycznego.

W latach trzydziestych artysta został zaproszony do produkcji „Kaliguli”. To była najlepsza godzina Oleg Paton. O plan nawet za granicą. Rok później wystąpił na scenie w Londynie, grając Esenina w produkcji „Kiedy tańczyła”.

Aktor Oleg Menshikov: miłość życia

Skromny ślub odbędzie uroczy i skromny artysta absolwent GITIS w 2005 podburzyli publicznej. On był w tym czasie 43 lat, ona – 22. Anastasia Chernova wygrał kawaler swoją naturalną skromność i szczerość. Podpisać i opatrzyć datą był pochodzący pary.

To był koncert MM Zhvanetskogo na święto Św. Anastasia przygotowała bukiet dla pisarza-satyryka i siedząc na następnym rzędzie Oleg zaczął przyciągać uwagę dziewcząt, łzawienie płatków róży i je jeść. I przez ponad 10 lat, para mieszka razem.

Nagrody, filmografia, ciekawostki

Debiut w Moskwie Rady Miejskiej w postaci wieloaspektowy scenicznej Kaliguli przyniósł Menshikov pierwsza nagroda teatralna – nagrodę i dyplom. Wcześniej aktor otrzymał srebrny medal w „Moonzund” film w 1987 roku.

W 1991 roku następuje zagranicznych Lourensa Olive Award za rolę w Jesienina „Gdy tańczyła” baletu. To uznanie zagranicznego – nie ostatnia nagroda w twórczej biografii aktora. W 2003 roku otrzymał francuski Order Palm Akademickich „” za osiągnięcia w sztuce. W tym samym roku, rosyjski prezydent otrzymał tytuł Artysty Ludowego. W 2010 roku Order Honoru za jego wkład w rozwój kina nagrodzony aktor Oleg Menshikov.

Jego biografia zawiera informacje o wielu spektaklach aktorzy na scenie, i uznanie fanów świątyni Melpomeny, ale nie można ignorować słynne filmy z jego udziałem. Zagrała w jego 33. Najbardziej skuteczne są: „Spaleni słońcem”, „Więzień na Kaukazie”, „Cyrulik syberyjski”, „Państwo Counselor”. „Doktor Żywago” Finalizuje (do tej pory) wykaz prac w roli filmowej trenera hokeja A. V. Tarasova lubiany przez widzów w filmie „The Legend numer 17”.

Oleg Paton ma imiennika nazwisk i zawodów. Ten Vladimir Menshikov – aktor pochodzący z Symferopola. Jednak jego twórczość nie jest tak popularne, a sporadyczne role filmowe.

W Menshikovs rodziny mają ulubione zwierzę. Jest to pies o imieniu Nafanja, choć pierwotna nazwa była za faworyta Szaszłyk.

Oleg E. w wywiadzie powiedział, że jego ulubione danie (do czasu, kiedy nie odbywają się w zawodzie i nie był w stanie kupić wszelkiego rodzaju przysmaków) był makaron z konserwy.

Menshikov wprowadziła modę na noszenie na rękę obu ramion jednocześnie.