173 Shares 6663 views

Znacznie lepiej udać się do Turcji? Gdzie się udać w Turcji z dziećmi, z przyjaciółmi lub sami?

Jeśli planujesz wakacje w takim pięknym i ukochanym przez naszych rodaków kraju jak Turcja, ważnym aspektem jest wybór miejsc. Po tym wszystkim, jeśli, na przykład, idąc na wycieczkę z małymi dziećmi lub rodzicami w podeszłym wieku, to jest mało prawdopodobne, że podoba Ci się ośrodek, przeznaczony dla młodszych odbiorców, którzy preferują głośne dyskoteki do późna w nocy. W związku z tym dzisiaj zdecydowaliśmy się pomóc zrozumieć, jak dużo lepiej udać się do Turcji. Aby to zrobić, będziemy krótko dowiedzieć się o najważniejszych ośrodków w kraju.

Znacznie lepiej jechać do Turcji: przegląd ośrodków

Po prostu chcą, aby pamiętać, że prawie wszystkie regiony turystyczne oferty kraj gości najbardziej urozmaicone wakacje dla każdego smaku i budżetu. Niemniej jednak, każdy ośrodek ma swoje osobliwości. Tak więc, główne regiony dla turystów w Turcji Antalya, Alanya, Kemer, Belek, Side, Marmaris, Bodrum, Kusadasi, Fethiye i Didim. Przyjrzyjmy się każdej z nich w sposób bardziej szczegółowy.

Kemer

Coraz więcej naszych rodaków, zastanawiając się, gdzie najlepiej udać się do Turcji, Kemer wolą. To miasto z jednej strony jest myte przez turkusowe wody morza, a drugi graniczy z malowniczymi górami Taurus. Sezon pływacki w Kemer trwa od maja do października. Plaże są głównie żwirowe. Jednak niektóre hotele zadbali udogodnień dla swoich gości i piaszczystych plaż. Niedaleko Kemer jest duży park wodny „Aquaworld”, gdzie jest mnóstwo rozrywek i atrakcji wodnych zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Wiele doświadczeń daje spacer na górze zwanej Tahtali. Wiadomo, że na jej zboczach od czasu do czasu można zaobserwować rozbłyski. Według legendy, wewnątrz góry zamieszkałej przez mityczne stworzenia – Chimery. Ale w rzeczywistości jest wynikiem siły błysku na powierzchni gazu i samozapłonu. W przypadku, kiedy przybyliśmy w Kemer, będziemy chcieli, aby urozmaicić wizytą plaża wakacje do pobliskich atrakcji, upewnij się odwiedzić ruiny starożytnego miasta Olympos i Phaselis.

Region ten jest idealny dla rodzin z dziećmi. Z reguły turystów przybywających tu rodzinom wybrane hotele w miastach lub Tekirovka Kirish. Jednakże, jeśli zastanawiasz się, gdzie pójść na Youth Turcji, w tym przypadku, Kemer będzie również dobrym rozwiązaniem. Jednak dzieje się na wakacje w wesołym towarzystwie przyjaciół, to najlepiej wybierać hotele w centrum miasta, gdzie znajduje się mnóstwo barów i klubów nocnych.

Antalya

Ten region jest uważany za najbardziej popularne wśród turystów z krajów WNP. Wynika to z wielu hoteli, które zaspokoją wszystkie gusta, pracując na „all inclusive”. tutaj jest dość blisko do lotniska znajduje się, więc po przyjeździe do hotelu można dojechać w mniej niż 1 godzinę. Jednak infrastruktura ta ma swoje wady, jak w mieście, w szczycie sezonu turystycznego jest zawsze dość tłoczno i głośno. Więc jeśli masz zamiar udać się do Turcji z dziećmi, a następnie spojrzeć na bezpośrednich okolicach Antalyi. Tak więc, na przykład, jest obecnie zyskuje coraz większą popularność przedmieście Lara. Istnieje kilka znakomitych hoteli ze wspaniałych plaż. Jednak należy pamiętać, że niektórzy turyści w Lara skarżą się na stałym hałasu z samolotów, które wchodzą w ziemi w tej części wybrzeża. Chciałbym również, aby pamiętać, że jeśli planują niezależnego wakacje i zastanawiasz się, gdzie udać się do Turcji sam, Antalya będzie najlepszym rozwiązaniem. Rzeczywiście, dzięki temu, że tutaj spędzić wakacje, wielu naszych rodaków, można łatwo od razu po przyjeździe do nawiązania nowych przyjaźni i nadal spoczywa już w firmie.

Alania

Region ten jest również bardzo popularne, że w większości przypadków ze względu na stosunkowo przystępne ceny w lokalnych hotelach. Należy pamiętać, że droga z lotniska do Alanyi trwa, co do zasady, nie mniej niż jeden i pół do dwóch godzin. Dlatego też, jeśli jesteś w podróży z małym dzieckiem, może być dodatkowym wadą. Jeśli zdecydujesz się tu ze swoimi dziećmi, a następnie polecić doświadczonymi podróżnikami nie rozstrzygać w rejonie Alanyi i Avsallar. infrastruktura hotelowa jest głównie reprezentowany 4- i 5-gwiazdkowe hotele. Avsallar posiada również komfortowe plaże z drobnym piaskiem, który nie zaszkodzi stóp dzieci. Innym dobrym wyborem na rodzinne wakacje miejscowości Mahmutlar jest otoczony przez gaje bananowe. Jednakże, plaże są żwirowe już, więc dzieciaki nie będą tak wygodne. Jeśli zastanawiasz się, gdzie pojechać na wakacje w Turcji, w towarzystwie przyjaciół i chcesz zaoszczędzić na ile to możliwe, wybierz sam hotel lub pobliskich miejscowości Alanya Obagel. Ceny tutaj są dość niskie, a życie nocne – gwałtowne i różnorodna.

Belek

Koszt wypoczynku w tym ośrodku są zwykle wyższe niż w Alanyi i Kemer, ale zapotrzebowanie na nią jest niezmiennie wysoka. Do zalet należą Belek dziewicze plaże (wiele z nich przyznawane są „niebieską flagą”, który jest międzynarodowym standardem jakości), klub dla hoteli (z czego większość to pięciogwiazdkowy) goście. Jest rzadko zdarza się znaleźć turretless młodość. Większość turystów jest szanowanej rodziny mężczyźni. Plaże są przeważnie piaszczyste. Jednakże, na wybrzeżu może być mały pasek żwirowa, więc jeśli masz zamiar na wakacje z małymi dziećmi, hotel powinien być wybrany z wielką starannością.

Marmaris

Marmaris jest znany jako ośrodka młodzieżowego z bogatym międzynarodowym życiu klubowym. Również przyjemność przyjść tutaj z miłośników nurkowania z całego świata. Po Marmaris oferuje dużą liczbę miejsc do nurkowania w basenie Morza Śródziemnego i Morza Egejskiego. Ta przestrzeń tutaj i dla fotografów, dzięki malowniczych typów lokalny charakter. W związku z tym, jeśli zastanawiasz się, gdzie udać się do Turcji towarzystwo młodych ludzi, czuć się swobodnie wybrać Marmaris. Jednak może mieć wielki czas i turystów planujących wakacje z rodziną. Tylko w tym celu powinny zostać wybrane hotele w mieście i okolicznych miast, takich jak Icmeler i Turunc. Jeśli chodzi o odległość od lotniska do Marmaris, droga do hotelu, to zwykle trwa co najmniej jeden i pół do dwóch godzin.

Bodrum

Miasto znajduje się zaledwie 32 kilometrów od najbliższego lotniska Milas. Dlatego w ośrodku każdym hotelu można dojechać w niecałą godzinę, bez żadnych problemów. Bodrum słynie z rozwiniętej infrastruktury rozrywkowej. Jednak ze względu na fakt, że ceny tutaj nie można nazwać niska, społeczeństwo jest generalnie mniej lub bardziej poważny. To nic dziwnego, ośrodek ten jest nazywany „Riwiera Turecka”. Nawiasem mówiąc, to często przychodzą tu odpocząć Gwiazdki Turkish show-biznesu. Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć, że Bodrum dobrym miejscem na rodzinne wakacje z dziećmi i młodych ludzi do zabawy. Tylko w pierwszym przypadku należy szukać hotelu w pobliżu spokojnej wsi, a po drugie można bezpiecznie osiedlić się w mieście.

wniosek

Tak, dzisiaj staraliśmy się odpowiedzieć na pytanie, gdzie najlepiej udać się do Turcji. W tym celu, musimy dokładnie sprawdzane sześciu głównych ośrodków w kraju i doszedł do następujących wniosków:

– wygodnie z ich dzieci najlepsze w Belek i Kemer. Inne ośrodki w Turcji jest również dobrze nadaje się dla rodzin, ale w tym przypadku powinien być bardziej starannie wybrać hotel, nie preferując centrum miejscowości i okolicy cichej i spokojnej miejscowości.

– Dla młodzieży rekreacji idealnie nadaje Antalya, Marmaris, Alanya i Bodrum. Jeśli szukasz najtańszej opcji, a następnie spojrzeć na oferty Alanyi.

– Jeśli zdecydowaliśmy się na własną rękę udać się do Turcji, to najlepiej zdecydować się na Antalyi. Tu spoczywa największej liczby naszych obywateli, tak aby znaleźć firmę, aby móc piwnicy.