678 Shares 7350 views

Wieczorny spacer po stolicy

Kiedy zgiełku dnia pozostało tyłu, Moskva dół urzekający zmierzch. W tym czasie miasto staje się atrakcyjny przystojny. Kolorowe, niezwykła iluminacja obiektów architektonicznych dołączonych do nowego oblicza stolicy, która jest zupełnie inna od dnia. biura podróży, które organizują wieczorne spacery wokół Moskwy kilka tras. Rozważmy najbardziej popularne wśród turystów.


Światła miasta w nocy. linie autobusowe

Firma „Unforgettable Moskwa” stał się bardzo popularny wśród turystów ze względu na jego niezwykłe wycieczki. „Night Lights of Moscow” – wycieczkę, zaprojektowane dla tych, którzy chcą spojrzeć na kapitał nocy. Trasa rozpoczyna się od stacji metra „Mayakovskaya” i kończy się tutaj. Przez cztery godziny można zobaczyć najbardziej atrakcyjnych miejsc Moskwie.

W trakcie objazdu mieć możliwość:

  • Jedź wzdłuż ulicy Tverskaya, która jest najpiękniejsza w nocy.
  • Zaznajomieni z Znamenka, Mech, Arbat Square.
  • Oceń klasycyzm styl Pashkov dom, moc i wielkość budynku Biblioteki Lenina.
  • Spacer po placu Teatralnym, w tym czasie ona obsypany czarujących światła. Podziwiać budynki w małych i dużych teatrów.
  • Trudno zawierać mój zachwyt, że na Placu Czerwonym w godzinach wieczornych.

St. Vasiliya Blazhennogo, guma, Muzeum Historyczne – cały kompleks architektoniczny uroki jego oświetlenie.

  • Katedra Chrystusa Zbawiciela, most patriarchy daje okazję do unikalnych obrazy.
  • Trasa będzie przebiegać wzdłuż najstarszym Klasztor Novodevichy.
  • Z pomocą platformy widokowej od Sparrow Hills pojawiają patrzeć noc Moskwa. Że tylko jest oświetlenie „Moscow City”!

Dokonywanie wieczorny spacer po stolicy, zaczynają rozumieć, jak to jest możliwe, starożytne miasto pozostanie młody i piękny.

Dziwne spacery Wieczór Moskwie

Dla fanów czymś niezwykłym i ekscytujące wycieczki i centrum teatralnego „Światła kapitału” pozwala wybrać wycieczki tematyczne z najbardziej niezwykłych miejscach.

  • „Moskwa – terytorium duchów”. Podróż przez miasto pójdziesz na mistycznym autobusu z siebie hrabia Cagliostro i jego towarzysza Gell. W wieży Ostankino – najbardziej geopathogenic Region Moskwa czeka na wynik i mistyczny rytuał przejścia. Stawy patriarchy – wesoły szabat. Na Novodevichy Klasztor w nocy, aby wykonać jakąkolwiek sen. Sunrise spotka na Sparrow Hills, gdzie cuda się zdarzają masę. Przez całą noc na trasie będzie nawiedzany przez duchy Ivana Groznogo i Aleksander I, Lenin i Berii, czarny kot Behemoth, stare kobiety-wróżbici mają do rzeźnika.

  • „tawerny i burdele Moskwie.” Te piesze spacery wieczorne pozostawić nikogo obojętnym. Degustacja wódki „Konchalovka” tabaka „W Gilyarovsky” udzielając „dyplomów honorowych picia” sprawiają, że trasa naprawdę zabawne i edukacyjne rozrywką. Będziesz ominąć wszelkie hot spotów Moskwy, aby zobaczyć wszystkie jej lewą stronę, co nie każdy odważy się powiedzieć. Po drodze nie będzie picia zakładów, burdele, luksusowe restauracje, tereny żebraków i złodziei. Będziesz zanurzyć się w przeszłości, aby zobaczyć, jak odpoczywali w nocy Moskali wieku temu.

Wentylatory Moskwa nocy romansu i przygody

Doskonała noc romantyczna przygoda wystarczy odwiedzić z przewodnikiem „Mistrz i Małgorzata”. Raz w atmosferze, aby napisać powieść, może być łatwo pomylić świat rzeczywisty z fikcyjnym. Taki spacer wieczorem w Moskwie są w towarzystwie Mistrza i Małgorzaty. Jest pełne zanurzenie w latach 20-30 ubiegłego wieku. Co widzisz? Massolit, prawdziwy teatr odmiany, piwnica master, Marguerite dwór, a nawet bardzo „zły mieszkanie”, gdzie były tajemnicze działanie.

Spacer po patriarchalnym, gdzie faktycznie podobało się panu Michaił i jego Margarita. Ivanushki przejść drogę, którą następnie Woland, patrz przestać z kotem Behemoth będzie wskoczyć na tramwaj. Podczas wycieczki będzie można stać się jednym z redukcji epizodów, które są niezbędne do zakończenia ostatniego zmienionego rozdziału.

Co dobry rejs

Wszyscy odwiedzający miasto chcą zobaczyć jak najwięcej zabytków, jak to możliwe, ale oczywiście, nie jest możliwe, aby odwiedzić wszystkie miejsca, w krótkim czasie. Aby dostać się do stolicy, aby zobaczyć go od wewnątrz umożliwiają wyjazdy na łodzi. Na trasie będzie można odpocząć, zrelaksować się, a jednocześnie, aby zobaczyć najciekawsze miejsca centrum Moskwy.

Podjęcie specjalnie zaprojektowaną trasą wzdłuż rzeki Moskwy, dostaniesz poznać sekrety miasta, będzie dotykać jego historię. Przewodnik, który zna swoją działalność, będą Mówisz porwane. W trakcie zwiedzania miasta, dowiesz się wielu ciekawych rzeczy.

Wieczorny spacer wzdłuż rzeki Moskwy z obiadu

Każdy, kto ma choć trochę romantyczny na sercu, trzeba wybrać się na spacer wzdłuż rzeki w godzinach wieczornych. Ma on nie tylko działanie lecznicze, uspokaja system nerwowy, ale także daje możliwość podziwiania nocnego oświetlenia Moskwie. Wieczorny spacer na łodzi w towarzystwie bliskiej osoby będzie można dostać się na bardziej intymnej relacji. Można poczuć się jak jeden.

Statki „Carmel” i „Rio” zaprasza na wieczorny spacer na miasto biznesu do krymskiej Bridge. Podczas podróży na pokładzie na kolację. Doskonała obsługa, muzyka dyskretne, pyszne dania – to wszystko sprawi, że podróż niezapomniany.

Wieczorny rejs po rzece Moskwie

Podziwiając widoki na miasto w nocy, a jednocześnie poznasz wszystkie tajemnice mostu w Moskwie. Korzystających z pysznych owoców, delikatne wino, będziesz wiedzieć, kto był celownik na tych mostów, którego śmiertelna pasja granych tutaj.

Jeśli jesteś zainteresowany w wieczornym spacerze na statku „Falcon”, należy pamiętać, że znajdziesz się w luksusowym otoczeniu. Reszta z pewnością będzie udany. Im niższy pokład wykonany z rzeźbionego drewna klimatu kontroli stale utrzymuje komfortową temperaturę. Wychodząc na górnym pokładzie, można korzystać z rzeki bryzę.