186 Shares 1016 views

Jak szybko i łatwo usunąć tłuszczu z ud

Wiele kobiet ma większość swojego czasu na walce z nieidealnym kształtu ciała. Metody korekcji obszarów problemowych jest często trudne i szkodliwe dla organizmu jako całości. Uda, pośladki i kolana daje kobiecie wiele frustracji, bo przytyje dość szybko, ale w celu przywrócenia piękna forma jest trudna. Jak usunąć tłuszcz z ud szybko i bez szkody dla zdrowia? Użyj poniższych zaleceń.

Przede wszystkim, trzeba dostroić się do procesu utraty wagi. Jesteśmy przekonani, że można osiągnąć wynik, który marzył. Dobre wykorzystanie techniki obrazowania. Po przebudzeniu lub przed snem, aby zaprezentować się uprawiana cienki, szczupły. Spróbuj poczuć, że twoje życzenie zostało spełnione. Pozytywny nastrój będzie psychicznie dostroić się do zwycięstwa w walce ze złogów tłuszczu.

Jak usunąć cellulit z ud z mocą? Przede wszystkim wyeliminować z diety szkodliwych przekąski jak cukierki, ciasteczka, herbata, dżem itp Jeśli chciał jeść, ale przed głównym posiłkiem przez długi czas, a następnie można użyć dowolnego owoców, warzyw, wypić filiżankę jogurtu, soku. Ta przekąska nie załaduje Ci zbędnych kalorii i jednocześnie przynieść korzyści dla organizmu w postaci witamin, protein, minerałów, błonnika i węglowodanów. Po 15 godzinach, spróbuj umiarkowane spożycie produktów zbożowych, owoców, słodkie, słone.

Usuwania tłuszczu z ud pomoże również spożycie wystarczającej ilości wody. Aby to zrobić w ciągu dnia, pić 2 litry płynu. Obserwować zatem w żywności, takiej jak zupy zawiera również wodę. Nie pij płyny szkodliwe: lemoniada, alkohol. Staraj się spożywać mniej soku wyjęciu z pudełka. Lepiej jest kupić sokowirówkę i traktują siebie i rodzinę z naturalnych napojów.

Dieta jest konieczne, aby tak, że rano było proste spożycie węglowodanów złożonych w postaci musli, płatków śniadaniowych i innych produktów zbożowych. Na lunch, pożądane jest, aby jeść gorące posiłki. Obiad powinien być wykonany z produktów mlecznych niskotłuszczowych, warzywa.

Jak usunąć tłuszcz z ud za pomocą ćwiczeń, jeśli nie mają możliwości uczestniczenia w klubie fitness? Przede wszystkim wykorzystać każdą okazję, aby chodzić, wspinać się po schodach, jeździć na rowerze lub uruchomić poprzez zalesionym obszarze. Nowoczesne środki cywilizacji życia człowieka łatwiej, po prostu nie spędzają ilość energii, która przychodzi do nas z jedzeniem na dzień. Konieczne jest zatem, aby zwiększyć głównie cardio. Nie bądź leniwy, więc trzeba zacząć wydawać już zdeponowane akumulacji tłuszczu, a te kalorie, które przychodzą do ciebie z nowej żywności.

Jak usunąć tłuszcz z ud za pomocą ćwiczeń? Połóż się na plecach, nogi podnieś. Rozdziel je na wdechu i wydechu, znowu szczypać. Czy wykonywania co najmniej 50 razy. Jeśli mięśnie nóg są bardzo słabe i nie mogą wytrzymać takiego obciążenia, zacznij od 20 – 30 powtórzeń, ale stopniowo doprowadzić go do wymaganej liczby podejść.

Leżąc na plecach, ręce arkusza pod pośladki. Z wydechem unieś nogi w odległości 30 centymetrów nad podłogą. Sprawował tę funkcję 30 – 40 sekund. Wdechowe stopy mogą zostać pominięte. Następnie dokonać innego podejścia 3.

Połóż się na plecach, włożył ręce pod biodra. Na wydechu unieś nogi do góry i wstrzymanie przez 20 – 30 sekund. Z oddech i odpocząć trochę położyć. Powtórz 3 razy.

Połóż się na prawym boku, lewa noga wyciąg w odległości 30 centymetrów nad podłogą, skarpetki wysłać do jego boku. Utrzymać pozycję przez 1 minutę. Następnie wykonaj ćwiczenie na prawą nogę.

Jak usunąć tłuszcz z ud? Użyj wszystkich powyższych metod na codzień, a od kilku tygodni zauważyć, że objętość dolnej części ciała zaczęła znacząco spadać. Bądź wytrwały w walce z wagi, a będziesz osiągnięcia pożądanego kształtu ciała.