406 Shares 4105 views

Jak radzić sobie z pluskwy?

Jak radzić sobie z pluskwy? To pytanie, o dziwo, nadal jest istotne i w naszych czasach technologicznego.


Błędy gospodarstwa domowego – brązowo-czerwony pasożyty kształt płaski 4 mm długości, co prowadzi głównie nocny, podawanie naszego krwi. Mogą pozostać w naszych mieszkaniach, żyć w meble, łóżka, rasy w ciepłych odległych miejsc do picia ludzkiej krwi, i czuje się świetnie. Ale dla nas to, aby żyć razem – prawdziwą katastrofę.

Jak radzić sobie z pluskwy? Ten problem jest bardzo ważne dla naszego zdrowia. Pluskwa domowa to naprawdę niebezpieczne. Są wektory poważnych chorób, takich jak zaraza, ospy, gruźlica, wąglika. Głównym zagrożeniem tych owadów – a ciągłe swędzące ukąszenia, że ludzie pozbawieni snu, podrażnienia i alergie przyczyny.

W tym artykule opiszemy szczegółowo o tym, jak radzić sobie z pluskwy.

Przede wszystkim konieczne jest, aby dokładnie zbadać kanapa, łóżko, wszystko pościel, wszystkie szwy materaca, gruntownego przeglądu szufladami i półkami mebli. Konieczne jest, aby odkurzyć z wąską dyszą wszelkie pęknięcia w meblach, na podłodze, nie tracąc nawet najmniejsza, a we wszystkich pomieszczeniach mieszkania, ponieważ robaki mają zdolność do aktywnego poruszania się. Po dokładnym oczyszczeniu z worka odkurzacza należy umieścić w worku, związać i wyrzucić go z dala od domów.

Jak radzić sobie z pluskwy w mieszkaniu? Jest to dość skomplikowana sprawa, gdyż owady mogą być wszędzie: w ubraniach, w książkach, na ścianach, na odzieży. Innym ważnym wydarzeniem w odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób radzić sobie z pluskwy – gruntowne pranie wszystkie ubrania, pościel. To są rzeczy, które nie mogą być usunięte, konieczne jest ustanowienie w pakietach, aby związać je i pozostawić na dwa tygodnie.

Do niszczenia krwiopijców stosować różne metody radzenia sobie z pluskwy: fizyczne, mechaniczne i chemiczne. Jak radzić sobie z pluskwy metody mechanicznej? Niestety, metoda ta jest bardzo długa i nie zawsze skuteczne. Jest możliwość zorganizowania zbierania tych podstępnych owadów ręcznie, za pomocą miotły lub zacząć push – wyczuwać nie będzie wystarczające. Więcej wyjścia – aby pozbyć się mebli. Ta metoda jest również nieskuteczne, jak pluskwy, może już rozłożone w całej obudowie, a meble jest szkoda.

Jak radzić sobie pluskwy metodami fizycznymi? Można używać gorącej Steam chłodny przegotowanej wody, nafty, terpentyny lub denaturacji.

Chemiczne metody zwalczania robaków sugerować stosowanie różnych środków toksycznych. Podczas używania chemikaliów zalecamy skontaktowanie się z ekspertami. Jeśli nie można tego zrobić, spróbuj zrobić bardzo uważać, aby pozbyć się pluskiew, starając się nie wdychać par i aerozoli, unikać kontaktu z substancjami toksycznymi w skórze i błonach śluzowych.

Jak radzić sobie z błędami w użyciu środków domu? Najbardziej prosty i skuteczny środek domu jest alkohol (spirytus skażony). Substancję tę przelano pasożytów gniazdo po takiej obróbce owady zniknie. Po tym czyszczeniu sanitarnej przewietrzyć mieszkanie. Oprócz mebli pozostawia żadnych śladów alkoholu. Oferta dostępna metoda: dokładnie naprawione wszystkie szczeliny i kilka dni, aby umieścić naczynia w pokoju z amoniakiem lub z roztworu, który składa się w szczególności z naftalenu (5 g), benzen (20 g), skażonym alkoholem (75 g). Sugerowana spróbować zaradzić ludowej Stosowanie pędzla na pluskwy położenie przygotowany roztwór terpentyny, kamforę, alkohol etylowy lub zielone mydło, nafta, terpentyny i wody. Traktowane z tych kompozycji mieszkaniu aż do czasu, aż wszystkie owady znikną.

Jeśli te metody nie pomagają, należy toksyczne związki – aerozole „malation”, „trichlorfon”, „dichlorfosu”. Trucizny można znaleźć w sklepach ze sprzętem. Nie zapominaj, że są one bardzo niebezpieczne dla ludzi. Przed użyciem należy zakładać maskę przeciwpyłową i rękawice gumowe. Po jednym dniu, przewietrzyć mieszkanie, umyć wszystkie ubrania. Tydzień później, należy powtórzyć przetwarzanie całego mieszkania.

Aby poradzić sobie z pluskwy jest trudne, ale nie panikuj, do podjęcia wszelkich możliwych wysiłków, a te brzydkie krwiopijcy zapomnieć na zawsze.