168 Shares 1791 views

Jak zainstalować trenera do różnych gier

Rynek gier komputerowych rozwija się co roku. W świetle coraz większej liczby kreacji jest gotowych do spełnienia wymagań najbardziej zepsułych graczy. Niektórzy programiści mogą sobie radzić z tym zadaniem, inni nie radzą sobie wcale, ale o takich grach, co do zasady, bardzo szybko zapominam.


Dlaczego potrzebujemy trenerów?

Aby zagwarantować, że gra zagłębia się w duszę graczy i przyciąga jak najwięcej użytkowników, twórcy dążą do różnych sztuczek – tworzą fascynującą historię, zaostrzającą rozgrywkę, wspaniałą grafikę. Zazwyczaj jest to harmonijne połączenie tych elementów, które pozwalają gry osiągnąć dużą popularność. Inni producenci szukają drogi i tworzą niezwykle złożoną gameplay, na przykład w przypadku serii gier Dark Souls. Takie projekty sprawiają, że denerwujesz ponad sto graczy. Mniej doświadczeni gracze rozwiązują problem na swój sposób – szukają odpowiedzi na pytanie, jak zainstalować trenera w grze. To rodzaj oszustwa, ale co zrobić, jeśli nie uda ci się przez pewien moment w grze?

Odpowiedź na pytanie, jak założyć trenera w każdej grze, może być potrzebna przez tych, którzy chcą wkroczyć w grę. Graj z maksymalnym zdrowiem, z maksymalną ilością amunicji, wyeliminuj niezliczone hordy wrogów i wykonaj inne akcje przeciwko woli gry. Z jednej strony jest to oszukiwanie, ale mające na celu rozrywkę, a nie upraszczanie życia.

Nie tylko rozrywka

Ponadto odpowiedź na pytanie, jak zainstalować trenera w grze, może potrzebować twórcy różnych modyfikacji. Tutaj użycie kody może być przydatne do debugowania innowacji lub wyeliminowania istniejących braków i błędów. W każdym razie, do jakiejkolwiek kategorii graczy, którą wyleczysz, odpowiedź na pytanie jak założyć trenera w grze, prędzej czy później będziesz potrzebować.

Główna odpowiedź na to pytanie

Z powodu tego, dlaczego potrzebujemy trenerów do gier, posortowaliśmy je. Pozostaje odpowiedzieć na najważniejsze pytanie, jak zainstalować trenerów do gier. Zazwyczaj nie ma w tym nic skomplikowanego. Zazwyczaj podobne programy oszukiwać mają oddzielny pakiet instalacyjny. Wystarczy uruchomić aplikację. Zwykle ma rozszerzenie "exe".

Po załadowaniu aplikacji na pulpicie pojawi się osobne okno, w którym będzie wyświetlane menu Trenera. Zawiera także krótki przewodnik po tym, jak uaktywnić określony rodzaj oszustwa. Z reguły aktywacja kody jest dołączona do klawiszy F1, F2, F3 i innych z tego samego wiersza lub do Num Lock 1, Num Lock 1, Num Lock 1. Gdy przyciski zostaną wciśnięte w grę, otrzymasz odpowiedni sygnał dźwiękowy (jeśli jest dostępny przez trenera ) Zwróć uwagę, jak zmieniły się odpowiednie parametry.

Specyficzna instalacja

Czasami, ze względu na indywidualne cechy gry, instalacja trenera może wymagać dodatkowej manipulacji. Zazwyczaj takie manipulacje są zredukowane do umieszczania plików z archiwum z trenerem w folderze z grą. Ale jest jeszcze jedno pytanie, gdzie umieścić trenerów.

Odpowiedzi na to pytanie powinni odpowiedzieć twórcy aplikacji oszukańczej. Zazwyczaj pliki z przyczepami muszą być umieszczone w folderze z główną aplikacją wykonawczą gry. Możesz to uczynić, wykonując następujące manipulacje:

  1. Na pulpicie znajdź skrót do gry.
  2. Kliknij prawym przyciskiem myszy skrót.
  3. Z menu wybierz pozycję "Właściwości".
  4. W wyświetlonym oknie wybierz kartę "Etykieta".
  5. Na karcie arkusza kliknij przycisk "Lokalizacja pliku".

Po uruchomieniu tego małego programu otworzysz folder, w którym znajduje się główny plik wykonawczy gry. W tym folderze zazwyczaj trzeba umieścić pliki z przyczepami. Czasem należy to zrobić przy zastępowaniu plików. Twórca aplikacji oszukiwania powinien powiedzieć więcej o tym.

Inna konkretna instalacja

Czasami, aby trener mógł działać, potrzebne są dodatkowe pliki skryptowe. Odnosi się to do gier posiadających duże archiwa gier, a także dużej liczby skryptów wykonawczych. W takim przypadku, aby zainstalować program-cheat, musisz dodatkowo zainstalować aplikację, która rozszerza bibliotekę gier wideo.

Tak więc z tak wspaniałą grą z firmy Rockstar Games, jak Grand Theft Auto IV. Niewiele osób nie słyszało o tej serii. Wspaniałe funkcje gry, bezgraniczna rozgrywka, fascynująca fabuła. Ta "piaskownica" zaspokoi potrzeby wszystkich graczy. Ale niektórzy ludzie używają cheatów podczas przejścia, aby uzyskać maksymalną przyjemność. Są niezbędne do szybkiego uzupełniania zdrowia, nabycia maksymalnego poziomu śladów i innych przejęć. I jest całkiem oczywiste, że wielu graczy ma pytanie, jak zainstalować trenera na "GTA 4".

Jak zainstalować Trenera w Grand Theft Auto

Aby zainstalować aplikację cheat w grze Grand Theft Auto, musisz zainstalować jeden dodatkowy program o nazwie Asi Loader. Ta aplikacja jest biblioteką, która ładuje do gry dodatkowe skrypty niezbędne do działania trenera. Po zainstalowaniu aplikacji można umieścić swojego ulubionego trenera, zgodnie z instrukcjami dostarczonymi przez dewelopera.

Podane informacje powinny udzielić odpowiedzi na pytanie, jak zainstalować trenera GTA. Jeśli masz problemy, możesz nawiązać do odpowiednich forów, które są tworzone, aby rozwiązać podobne problemy. Przyjazni gracze zawsze mówią, jak być w tej czy tej sytuacji.