351 Shares 5967 views

Jak zrobić „Titanic” z papieru własnymi rękami

Papier – jest to doskonały materiał do budowy. Z nim można zrobić wszystko: mieszkanie figurki, zabawki w stylu origami lub skomplikowanych modeli stałych. Jednym z najbardziej popularnych tematów twórczości – zmniejszenie wielkości statków prototypów. Ludzie zbierają takie modele, począwszy od 15-20 cm, umieszczając je w butelce lub po prostu dekoracja „zabawka” wnętrze.


Jednym z najbardziej popularnych modeli jest statek „Titanic”. Jak zrobić „Titanic” z papieru w domu? Musimy być cierpliwi, uczyć się struktury statku oraz codzienną pracę na jej stworzenie. To urodzony jako wspaniałego modelu kultowego wykładziny.

Co to jest „Titanic”

Aby odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób, aby „Titanic” z papieru, trzeba zrozumieć jego strukturę. Co było charakterystycznym liniowej?

  • Deck. Było 8 sztuk. 7 przeznaczone są dla osób na statku, 8 został uchylony do przechowywania łodzi w przypadku zderzenia.
  • Grodzi. Titanic został pokonany przez 16 części oddzielających. Zaczęli od statku nosa i kończy na piątym pokładzie.
  • Dno. Dno słynnego liniowca było podwójne, co pozwoliło ukryć cały mechanizm wspierający powierzchni, ogromne wymiary statku.
  • Rur. Wszystko na pokładzie było 7 rury. Byli skłonni planszy 9,5 stopni.
  • Maszt. Na wykładzinie jest tylko 2 maszty. Jeden na kubryku, drugi na rufie.

Tworząc płaski „Titanica” z dziećmi

Analizując sposób, aby „Titanic” z papieru, rodzice często zwracają się do internetu. Jednak nic skomplikowanego o nim. W rzeczywistości, odpowiedź na pytanie, jak zrobić „Titanic” papieru z rąk, można powiedzieć fantazję. Nie ma nic skomplikowanego tutaj.

  • Trzeba wyciąć dwa identyczne prostokąty kolorze czarnym – będzie to dno statku. To powinny one być zaokrąglane w dziobie.
  • W następnym etapie cięcia dwa biały prostokąt mniejsze długości. Ten pokład statku. Rascherchivaem ołówkiem lub markerem prostokąt na 8 części, a każda z nich wyciągnąć okna.
  • Następna akcja – jest produkcja rur. Aby to zrobić, należy wyciąć 4 Żółty prostokąt. Początek zamalować czarnych prostokątów.
  • Dwa cienkie czarne paski – są przyszłością masztu.
  • Ostatnia aktywność – do przyklejania wszystkich detalu.

Model przestrzenny "Titanic"

Jak zrobić „Titanica”, wykonaną z papieru, tak że wyglądało jak oryginał? Jest to trudne zadanie. Będzie to wymagało co najmniej sześć miesięcy. rysunki liniowej należy pobrać i oparte na nich, na mniejszą skalę, aby wzory z papieru. W tym celu lepiej jest użyć gęsty papier sztuki lub zwykły papier do rysowania.

Szczególną uwagę należy zwrócić na projektowaniu wnętrz. Oczywiście, nie jest konieczne, aby powtórzyć go w całości, ale jeśli nie brać pod uwagę części łożyska, statek nie będzie posiadał kształt. Aby ułatwić zadanie, można kupić gotowe wykroje papierowe „Titanic”. Zbierz A „projektant” jest możliwe nawet dla dziecka.