755 Shares 5293 views

Zdjęcia na firmowej lub Podstawa sporządzenia do fotografii

Myślę, że byłoby to prawdziwe stwierdzenie: „Udana fotograf korporacyjny – przygotowany przez fotografa na firmowe” Przygotowanie do fotografowania imprez firmowych nie może trwać bardzo długo, ale w celu zapewnienia sukcesu fotografii i stać zastaw że fotograf na firmowe zostaną zaproszeni do fotografowania ponownie.


Co to jest przygotowanie do obchodów fotografii korporacyjnej? Pozwól nam krok po kroku przejść przez etap przygotowań.

Krok pierwszy. Osobiste spotkanie z klientem.
Osobiste spotkanie z przyszłym klientem strzelanie kompetentnego fotografa na korporacyjnej musiałby zorganizować. Osobiste spotkanie wyjaśni wszystkie przyszłe wymagania klientów i zwiększyć szanse, że to strzał w obrazach korporacyjnych jak Twój klient.

Krok drugi. Corporate Program uroczystości.
Właściwy fotograf na firmowej musi poprosić program fotografowania klienta o zbliżających się uroczystości firmowych. Wprowadzenie do programu korporativa daje fotografom pomysł – jeśli się na każdym etapie wieczorków korporacyjnych i że w rzeczywistości strzelać. To nie przegapisz żadnej ważnej moment celebracji.

Krok trzeci. Kontrola pomieszczeń dla partii
Oprócz odbierania programu Korporacyjny, właściwy fotograf na korporacyjnej nie powinny być leniwy i teleportować swoją osobę do restauracji (ali innym pokoju), w których gospodarstwa uroczystości firmowe planowanego. Wraz z badaniem programu partii firmowej, odwiedzić miejsce dla firmowych pomoże Ci zrozumieć, że nie tylko – co usunąć, ale także gdzie strzelać i jak pracować ze światłem w pomieszczeniu.

Krok czwarty. Przygotowanie urządzeń fotograficznych.
Przynieś swój instrument szyku udanej fotograf dla potrzeb korporacyjnych z góry. Pierwszą rzeczą do zrobienia – jest zaopatrzyć się w akumulatorach dla lampy błyskowej w aparacie. W większości przypadków lampy błyskowej aparatu, aby „nakarmić” z zestawu baterii, ilości 4 sztuk. Przygotowane przez fotografa na korporacyjnej powinien mieć 3-4 takie zestawy.

Nie sądzę, aby to wyjaśnić, że w przypadku gdy w momencie fotografowania baterie usiąść, to zostaną utracone podczas transportu do budy dla baterii. Jest to w najlepszym wypadku. Aw najgorszym – fotografia jest zakończona. Taka nieprzyjemna chwila może zakończyć konflikt i problemy w jego karierze. Dlatego w przeddzień strzelanie wszystkie baterie powinny być pobierane. Dzięki niemu nie tylko bateria do lampy błyskowej, ale baterie w aparacie.

Krok piąty. Stały kontakt z ołowiem.
Ostatnią rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę na firmowej fotografa, jest fakt, że obchody korporacyjnej – dość dynamiczne zdarzenia. A nawet jeśli nie jest to program wydarzeń mogą być nieprzewidziane sytuacje i zmiany w programie. Dlatego profesjonalny fotograf na firmowej musi utrzymywać kontakt z wiodącego organizatora i uroczystości firmowych. To daje fotografom możliwość być przygotowanym na wszelkie zmiany w programie i nie przegapić żadnej ważnej chwili.

Te wskazówki są dość proste, ale uniknąć kłopotów podczas robienia zdjęć i uchwycić entuzjazm korporacyjnej. Z poważaniem, profesjonalny fotograf Leonid Starikov.