253 Shares 4049 views

Irina Murawjew: biografia, filmografia i życie osobiste (zdjęcia)

Artysta Ludowej Rosji Muraveva Irina Vadimovna znany milionom kinomanów jako cheeful awanturnicy Ludmiła Sviridov, prowincjonalnym Nina Solomatin i jak wznieść się ponad banalnej Inżyniera Nadia Klyuyev. Jej los został przygotowany na drogi twórczej. W teatrze Irina Vadimovna szczęście grać z Fainoy Ranevskoy, Rostisław Platt, Varvaroy Soshalskoy. Zagrała w filmach z Klaroy Luchko i Jurij Jakowlew. Do roli Ludmiły w filmie „Moskwa nie wierzy łzom” radzieckie publiczność kochała aktorka w 1981 roku otrzymał nagrodę państwową. Rosja pochwalił jej pracę, ona otrzymała nagrodę rządową – wiele „W Służbie Ojczyzny” porządek „Honor”, „Przyjaźń”, „Odznaka Honorowa”


Mówiąc o sobie, Irina Vadimovna zawsze podkreśla, że ważną rzeczą w jej życiu wciąż nie jest kino, i teatru.

Dzieciństwo, dojrzewanie

Irina Murawjew „najbardziej uroczy” kobieta, urodziła się w Moskwie w dniu 8 lutego 1949 r. Jej ojciec, inżynier wojskowy Wadim S., poznał matkę, Lydia Georgievna podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, uwalniając ją z niewoli. Rodzina miała dwie córki Muravyovs (Irina młodszą siostrę o dwa lata).

Pomimo rozgłosu awaryjnych, naszej bohaterki, w swej istocie – bardzo skromnym człowiekiem. Biografia Iriny Muravevoy zawiera wiele insynuacje. Uważa się, że aktorka z miłości i szacunku do jego najbliższych przyjaciół i ludzi, szanować ich życzenia. Na przykład, nazwa jej siostry, mamy nie udało się znaleźć żadnego jedno źródło informacji. To pokazuje wrażliwość i edukację naszej bohaterki.

Podczas studiów na numer hamovnitskoy liceum 589 (informacja przypadkowo uderzył z Internetu), dziewczynka urodziła się marzenie – zostać nauczycielem elementarnych klasach. Dowiedz się podobało motywacji do nauki był obecny. Rodzina panował ścisły wychowanie, zgodne z Domostroi: siostry uczono poszanowania pracy, odpowiedzialność za bliskich i dla własnych działań, w pełni wspiera kult wiedzy.

Mama Lydia G., wspomina aktorka, była nie tylko wspaniałą gospodynią „schować” córki, ona ściśle przestrzegać ich „charakter moralny”, próbował, że są one zawsze „pod nadzorem”. W szczególności, kiedy siostry poszła na lodowisko w Łużniki, matka była tam, aby zapobiec „molestowany” obcych dla swoich dziewczyn.

Wybór zawodu

Jednakże, już w wieku 15 lat Irina Muravyov został zmuszony do „właściwej” śnie: orientacja humanitarne miały pierwszeństwo nad edukacji ogólnej staranności (choć studiowała pilnie), obudziłem się twórczą naturę, najpierw powiedział „atrakcją” literatury, a następnie – w teatrze. Irina przypomnienie scenie światowej był „Moje życie w sztuce” Stanisławski – jej podręcznik. Aktywnie uczestniczyła w spektaklach klubu szkoły teatralnej.

Dramat studio CDT

ścieżka spełnione ciernie Graduate School aktora. Dwukrotnie (w latach 1966 i 1967), Irina próbował wprowadzić uniwersytety moskiewskim teatrze, a przez dwa kolejne lata nie udało.

Zalecamy „zapomnieć o sztuce” w Shchukin Szkoły przyszłej gwiazdy. (Nawiasem mówiąc, podczas gdy w „Pike” przyznała Natalia Gundareva że Irina jako teatru-nawiązań, widział wcześniej w przedstawieniach).

Może ktoś miałby takie awarie i łamane, ale nie bohaterki tego artykułu. Czy Biografia Iriny Muravevoy nie mógł być związany z teatrem? Aktorka odpowiada na to: „Nie!” Wiedziała, i czułem, że to będzie taka sama aktorka, która poradzi sobie z nim.

Zrozumiana ostatnią porażkę, zdecydowała się „zdobyć mistrzostwo”, zdecydował się na studia dramatu w Teatrze Centralnym Dzieci. Tutaj konkurencja nie była tak wysoka, a także zatrudnieni głównie młodych Moskali.

Teatr centralnych dzieci

Po czterech latach treningu dziewczynę w 1970 roku przyjęty do trupy teatralnej.

Irina Murawjew zadebiutował na scenie w roli chłopca Fedi Druzhinina, postać spektaklu „2001” (na podstawie dramatu S. Michałkow). Repertuar aktorka CDT był dość bogate i zróżnicowane: Lubow Szewcowa z Fadeevskoy „Young Gwardii”, Viola z Szekspira „Wieczór Trzech Króli” Shura Tychinkin z „Sombrero” Siergiej Michałkow, obraz Ravens Andersona „Królowa Śniegu”. I tak, w rolach bachory Głośniki ptaki-szkolnych i romantycznych uczennice jak chwast rosnący kreatywności aktorki.

Dzięki pracy teatralnej wokół kilku latach okazało się, że scena z drobiazgowo taktowny i głęboko inteligentnym Irina zawsze metamorfozy: zamienia się w żywego strumienia energii.

Ale w tym samym czasie, to zawsze była obecna jego wyjątkowy, pełen szacunku stosunek do młodych odbiorców. Głębokie indywidualnie kończąc kolejny show, aktorka zawsze pożegnał się z młodych widzów w swój własny sposób. Ona po prostu poprosił ich, tak, że pamiętam.

I tak naprawdę się stało. Młodzi widzowie są już dorośli, wiele lat później, witając ją, przypomniał o tym.

domatorstwo

Rodzina Biografia Iriny Muravevoy nie podoba biograficznych bestsellery wielu lokalnych artystów, które, jako zespół na skrzyżowaniu ulicy, są następujące: małżeństwo, rozwód, małżeństwo, rozwód …

W 1973 roku poślubiła reżysera Leonid Eidlin CDT, który następnie mieszkał w „harmonii i miłości” 40 lat, podniósł dwóch synów: (. 1983 p) Daniel (. 1975 p) i Eugene Można się tylko zastanawiać, jak, pomimo pracy twórczej, upewnić się, że dzieci i komfortu oraz edukacji i właściwej opieki Muraveva Irina. Mąż, Leonid Danilovich, absolwent wydziału reżyserskiego GITIS żartobliwie chwalił: „Najważniejsze – aby móc wybrać sobie żonę” Byli rodziną, gdzie zawsze był wzajemny szacunek, można nazwać lutego Leonid Eidlin urodził się 2 lutego, syna Eugeniusza – 6, Irina Vadimovna – 8 son Daniel – 15.

śmierć męża

Opowiadając ich ścisłego kręgu, niestety, musimy mówić w czasie przeszłym: nie tak dawno temu straciła męża Irina Murawjew (śmierć małżonka nagle fevrvlya 16, 2014 w wieku 77 lat z powodu udaru mózgu).

Ich dzieci wychował się w ciepłej, rodzinnej atmosferze twórczy i poszła śladami rodziców. Może być powinno. Najstarszy syn Daniel Eidlin ukończył School of the Arts (Blois, Francja). On – aktor jednym z paryskich pracowniach teatralnych i równolegle działały seriali. Jest żonaty i ma syna.

Na ramionach młodszego – Eugene – Zakład producent GITIS. Dzieci Muravevoy Iriny kocham go i mam wielki szacunek dla niej. Są jednomyślni mówiąc, że zgodnie z jego najlepszą rolę – to jest rola matki. Irina cieszy ciepłe relacje rodziny z siostrą. Są bardzo dobrymi przyjaciółmi i pomagać sobie nawzajem.

pierwsza rola filmowa

Ale wracając do pracy. Rozpoczęcie Filmografia Iriny Muravevoy? Zgadzamy się, że w celu „czystości gatunku” nie będzie na odpowiedź na to pytanie jest, aby wziąć pod uwagę dramaty 1972-1973, gdzie Irina Vadimovna grał wiele ról. Nataszę w dramacie społecznym Konstantin Khudyakov „życie Page„Bonki w opowieści muzycznej Pancho Pancheva „Opowieść o czworaczki szesnaście dziewcząt w wykonaniu licealistów” Moskwa wakacje „Andriej Kuzniecow.

Jednakże, „klucz” do ról kinoobraz które przyniosą jej kinowego chwały All-Union, aktorka Irina Murawjew znalazł się w serialu. Mamy na myśli takie przyszłe role filmowe są z natury rola początkującego malarza Zinaida Baglyaevoy z serialu „różnych ludzi”.

Uwaga, pierwszy film fabularny z jej udziałem stał się detektyw Samson Samsonov „Morderstwa w Midsomer” (w którym zagrała rolę Susanna Briggs). Film miał premierę w grudniu 1974 roku

Praca w Mossovet teatralnej

Spędził 7 lat w CDT, Irina Vadimovna, oczywiście, nie jest repertuar dziecięcy ramek, więc w 1977 roku przeniosła się do teatru Rady Miasta Moskwa. Jednocześnie, pracując w nim aktorka w następnym roku został przyjęty, a pięć lat później ukończył kurs OY Remiza w Państwowym Instytucie Teatralnym. Łunaczarski.

Aktorka Irina Murawjew w teatrze na ulicy. Big Garden odegrało szereg pamiętnych ról, jeden z nich – Gruszeńka w dramacie, ustawiony na podstawie powieści Fiodora Dostojewskiego „Bracia Karamazow”. Zagrała także w komedii Emilya Braginskogo „Pokój” Play Valentin Chernykh „nadużycie władzy”, komedii Paul Homenskogo „W połowie drogi na szczyt,” Rustam Ibragimbekova grać „Dom na piasku.”

„Moskwa nie wierzy łzom”

Vladimir Menshov zaproszenie, aby zagrać w filmie „Moskwa nie wierzy łzom” był rzadki sukces. Konieczne jest, aby dyrektora, kiedy oglądanie telewizji w serialu telewizji pamiętnym meczu Irina Vadimovna! Nie filmowanie na „cool” film z przyzwoitym budżetem … Ale kiedy Irina Muravyov pierwszy zobaczyłem film nakręcony, potem zawahał się, zdenerwowany i płacz. Wydawało jej się, że wszystko jest na swoim ekranie charakteru Ludmiła – to straszne, wulgarnych. (Naturalną reakcją jest naprawdę utalentowany człowiek. – wątpliwości)

Film Menshov została przygotowana na dużą sławę jako bohaterki tego artykułu, może to wszystko zmyślone (to nasza prywatną opinią). Ponadto folia jest znana i ceniona na całym świecie. W 1980 roku Amerykanie otrzymali „Oscar” reżysera (choć zaocznie). A prezydent USA Ronald Reagan, na zalecenie jego doradców, przed pierwszym spotkaniem z Mihailom Gorbachevym spojrzał na niego osiem razy, aby zrozumieć „tajemniczą rosyjską duszę”.

Filmografia Iriny Muravevoy

Natychmiast po spektakularnym sukcesie „Moskwy …” praca Irina Vadimovna rozpoczęła się w muzyczny melodramat „Carnival” Tatiana Lioznova. W 1981 roku miliony widzów zobaczył swoją premierę.

Główną rolę, wściekły obciążenia. Niemal od Irene zależało tylko jeden, w jakim stopniu „tchnąć życie” w tym filmie. To stało. Rośnie razem. Widzowie widział: to aktorka może zrobić wszystko. 17-letnia dziewczynka kraj Nina Solomatin, grany przez 31-letniej aktorki był bardziej niż przekonujący.

A cztery lata później nastąpił nowy wzrost – Gerald Bezhanova filmowego „Najbardziej uroczy i atrakcyjny” i roli Nadi Klyuyev. Wreszcie, to jest prawie równy wiek z jego bohaterką (to także trzydzieści lat). Melodramatyczny fabuła, wspaniały obsadzie (Alexander Shirvindt, Tatyana Vasilyeva Władimir Nosik) zapewniły sukces filmu. Jednak kluczową rolę nadal grał Muraveva Irina.

Filmy nadal śledzić jeden po drugim (Irina aktywnie usuwa aż 90s (w tym czasie w kraju panował kryzys w przemyśle filmowym. – także) Jak na ironię, to zdarzyło się tylko wtedy, gdy potencjał aktorki osiągnął najwyższy punkt, jednak, pomimo. bez względu na to, dyrektorzy zaprosił ją do stawienia się w tych trudnych czasach Wśród jej prac w latach 90-tych są następujące role :. Eugenia (melodramatu „kobieta w oknie”, reżyser Leonid Eidlin) Galina Kadetova (L. Kvinikhidze romans „aktorka z Gribova „), w roli Susie mama (komedii Aleksandra Pawłowska th „Słodycze”), pielęgniarka Faith (serial „Z nowym szczęścia!”, skierowane przez L. Eidlin).

Teraz Irina Vadimovna usunięte rzadko i wybiórczo. Na tyle krytyczny scenariuszy i współczesnego kina Muraveva Irina. Folie ona wybiera, w odpowiedzi na oferty dyrektorów, niezależnie od swoich wewnętrznych zasad. Być może jest to uzasadnione: nie ma potrzeby „zaszaleć” na przypadkowych filmów. Wśród jej dokonań filmowych ostatnich lat – Anna Siemionowno od Eleny Zhigaevoy komedii „The najlepszej babci na świecie” (2010), część bitu w komedii Vladimira Tumaeva „Chiński babci” (2011). Obu grup otrzymały nagrody w VIII MFF i na Festiwalu „Nika”, odpowiednio.

teatr mały

Muravyov – człowiek z harmonijnym połączeniem skromności, taktu i godności. Ona naprawdę wszechstronną aktorką, jej ramię wszystko. Kiedy jej wytrzymałość przykrywką intryga na Mossovet teatru próbowali narzucić rolę nieświeże, szary, dyrektor Irina Vadimovna powiedział bardzo wyraźnie, że jej talent nie jest zgodny z jego kierunkiem i lewo.

Od 1993 roku pracuje w Teatrze Małym. Ta Irina marzenie: w pełni grać do talentu dramatycznego aktorki. Widzowie go „na Muravyov". Przedstawia je z ich obrazami – Love ziemiańskiej Ranevskaya, z poczuciem piękna, z jego sadu kwitnienia wiśni, symbol odnowienia i unifikacji, Irina Arkadina z „Mewa” Czechowa, Evlampiev Kupavina w „Wilki i owce” Ostrowskiego.

Aktorka żyje teatr, poświęconą mu, kochała go bezgranicznie.

wiara

Kwestia wiary Irina Vadimovna nie omówione. Wierzy, ponieważ wierzyli rodzicom, bo przed nimi wierzył rodzicom, bo to jest – naturalnym dla rosyjskiego łańcucha Ziemi ciągłości, które nie powinny pęknąć. Po jej babcia dostarczyła jego ojciec, widząc go w Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, modlitwę, szycie kawałek tego w wyściółce tunikę. I wrócił z frontu Wadim S., wrócił bez jednej kontuzji …

Irene został ochrzczony zaraz po urodzeniu. W 2003 roku zagrała rolę parafianin Timofeevna serii 12-picture L. Eidlin „Spas pod brzozami”. Autor tego teleroman w 12 rozdziałach – mąż Irina Vadimovna – poinformował zebranych żywą i barwną historię o życiu parafii. Grając w nią Irina Vadimovna serdecznie doceniane przez publiczność, to kwalifikuje się jako „dobrej spowiedzi”, „przebijając film” znalezienie „echo w duszy.”

Jasny aktorka skłonny tolerować obojętnie „pochwały i oszczerstwa” i uważa, że sekret szczęścia kobiet – w posłuszeństwie, cichości, pokory, jednak – z zastrzeżeniem, że jeśli poślubić wcześnie.

wniosek

Łatwe i przyjemne, aby napisać artykuł o takim jasnym i utalentowanego człowieka. Zdjęcia Iriny Muravevoy znane każdemu. Rosjanie docenią jego znakomite aktorstwo, jej wspaniałych filmów.

Co możemy, jak jej odbiorców, jej powiedzieć? Prawdopodobnie – czego naprawdę chcą się komunikować z serca wyrazić głębokie ludzkie współczucie z powodu śmierci męża Leonid Eidlin chrześcijanin życzeniem Irina Vadimovna stoickim spokojem wytrzymać uderzenie, a potem – potem kontynuować ich godne i jasny życie ku uciesze dzieci, wnuków i wszystko dobrych ludzi, którzy doceniają jej talent.