166 Shares 7863 views

Ręczny wykrywacz metali (detektor) inspekcja: wybór marki, opis i opinie

wykrywacze metali ręczne jest popyt we wszystkich organizacjach bezpieczeństwa. Z ich pomocą można szybko odkryć ukryte zimno lub broni palnej. Różne urządzenia połączone poprzez ograniczenie częstotliwości, napięcia, mocy i wielkości. Niektóre detektory metali ręczne wykonane są z oznaczeniem dźwięku. Istnieje również model z alarm wibracyjny. Jest to średnia dobrego ręcznego metalu w obszarze 15 tys. RUB.

Jak wybrać model?

Aby wybrać wykrywacz metalu jakości (podręcznik, inspekcja), w pierwszej kolejności należy ocenić jego parametr częstotliwości granicznej. Dobry model, to będzie co najmniej 80 kHz. Najlepiej jest wybrać model z oznaczeniem tylko dźwięku. Pobór prądu jest zobowiązany opuścić nie więcej niż 5 mA. Minimalna dopuszczalna temperatura pracy ręcznej metalu waha się około -30 stopni. Obudowa wszystko Model standardowy jest wykonana z tworzywa sztucznego. Jednakże musi być powłoką ochronną. Dopuszczalny poziom wilgotności powinien wynosić co najmniej 70%. Urządzenie waży około 600 g

Opis modeli Garrett THD

Prezentowany podręcznik Wykrywacz Garrett ma wysoką częstotliwość progową. W tym przypadku, waga urządzenia wynosi 650. Według opinii, model jest idealny dla lotnisk i agencji ochrony. pióro detektor jest w całości wykonana z tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia. Do wykrywania zimnej pistoletów modelu ideału.

system wyświetlania dała rodzaj dźwięku. Minimalna dopuszczalna temperatura pracy ręcznego detektora -40 stopni. Według właścicieli, w zakresie korzystania z urządzenia jest bardzo prosta. Jest to metalowy (cena rynkowa) nie więcej niż 13 tys. RUB.

Garrett PRO

Ten wykrywacz metali ręczne ma wiele zalet. Przede wszystkim właścicielom powiedzieć jej zwartość. Obudowa jest wykonana ze specjalnego tworzywa sztucznego odpornego na uderzenia. Maksymalna częstotliwość graniczna wynosi 90 kHz urządzenie. System drgań jest w nim. Powiedział ręczny metalu waży tylko 650 g na lotnisko jest dobrze dopasowany.

Zostali również aktywnie wykorzystywane w dużych przedsiębiorstwach. W trybie czuwania, ręczny metalu zużywa mniej niż 3 mA. Minimalna dopuszczalna temperatura robocza wynosi -30 °. Jeśli mówimy o minusy, opinie wskazują, że bateria siada szybko. Ponadto, obecny model jest boi wysokiej wilgotności. Maksymalna dopuszczalna temperatura pracy detektora obsługi 50 stopni. Kup Użytkownik może w cenie 14 500 rubli.

Znajdź model 25

Ten wykrywacz metali (ręczne, przenośne) sprzedawane z jakości układ sygnalizacji światła. Powiadomienie dźwięk był również przewidziane. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, metal określić dokładność jego bardzo wysoka. wilgotność dozwolona przy stosowaniu urządzenia 80%.

Obudowa w produkcie jest wykonany w całości z tworzywa sztucznego. Model ten sprzedawany jest głównie czarne. Szczególnie ważne jest, aby wspomnieć o system monitorowania baterii. W stanie spoczynku, urządzenie zużywa mniej niż 3,4 A. Minimalna dopuszczalna temperatura pracy ręcznego detektora wynosi 35 stopni. Kup w sklepie, użytkownik może w 13 600 rubli.

Metal „Sfinks”

Ręczny wykrywacz metali „Sfinks” jest szeroko stosowany w organach bezpieczeństwa. Jest kompaktowy i waży tylko 650 g W tym przypadku system wyświetlania zapewniono zwykłą czcionką. Jeżeli zostanie wykryty sygnał dźwiękowy metalu jest niewielka siła. Ustalenie maksymalnej odległości od pistoletu model trybu 23 cm. Gospodarki zużywa około 3 A. minimalną dopuszczalną instrukcja obsługi czujnik temperatury -25 °. Jeśli wierzyć nabywców, model dla lotnisk jest również odpowiednia. System kontroli naładowania akumulatora w aparacie nie jest przewidziane. Cena ta metalowa około 16 tys. RUB.

Opis modeli MEO

Ten ręczny metalu sprzedawany jest z czujnikiem jakości. Maksymalna odległość wykrywania wynosi ostrza 18 cm. Urządzenie jest wykonane w obudowie z tworzywa sztucznego i w stanie wytrzymać duże obciążenia. Jeśli wierzyć nabywców, że nie boi się czujnik wilgoci.

W trybie ekonomicznym, zużywa bardzo mało energii. Minimalna dopuszczalna temperatura pracy obsługi detektor -30 stopni. Napięcie zasilania jest w tym przypadku dokładnie 10 V. Cena sprzedaży wspomniany model 14 600 rubli.

Recenzje Treker GC-1030

Ten ręcznych detektorów metalu opinii ogólnie robi dobre. Wielu ekspertów chwalił urządzenie do ustawiania wysoką częstotliwość pracy. Ponadto, model ten jest w stanie pochwalić się kompaktowymi wymiarami. Z podłączonym akumulatorem waży tylko 640 Model wykonany w zakładzie najczęściej czarne. systemy monitorowania baterii ma, niestety, nie. Maksymalna odległość wykrywania wynosi pistolet 20 cm. Tryb gotowości nie zużywa więcej niż 3,5A Minimalna dopuszczalna temperatura pracy obsługi detektor -40 stopni. Zakupu towarów może być określona na 15 tys. RUB.

Opinia Ranger

Wielu ekspertów uważa, że jest to świetny podręczny wykrywacz metalu. Częstotliwość progowa urządzenie wynosi 88 kHz. Waga modelu wynosi 550 dźwiękowy system ostrzegawczy to dostarczył. W gospodarce tryb metali ręczne zużywa mniej niż 4 mA. Obudowa jest dość silny, i jest wykonany z tworzywa sztucznego.

Według właścicieli, w urządzenie czujnik zepsuje częściej. Jednak braki w modelu jest nadal. Przede wszystkim ważne jest, aby wspomnieć o braku światła wskazania. Minimalna dopuszczalna temperatura pracy ręcznego detektora jest tylko 20 °. Maksymalna odległość wykrywania 25 cm pistoletu. Do tego instrukcję detektor metal jest zdolny do 14 tys. RUB.

Metal AKA 7202M

Ręczny wykrywacz metali AKA 7202M sprzedawane z wyjątkową czułość czujnika. Częstotliwość progowa urządzenie nie równa się ponad 80 kHz. W tym przypadku, minimalna dopuszczalna temperatura wynosi od -20 °. System kontroli poziomu naładowania baterii, model warunkiem. Urządzenie waży tylko 540 g według właścicieli, problemy z pękania na skutek wysokiej wilgotności są rzadkie. Kup ten ręczny wykrywacz metali może wynosić do 14 500 rubli.

Modele opis Stróże

Prezentowane ręczne wykrywacze metalu podwodne są zarówno oczywiste zalety i wady. Jeśli weźmiemy pod uwagę mocne, ważne jest, aby wspomnieć o wysokiej częstotliwości progowej, która jest równa 90 kHz. W tym przypadku, wymiary urządzenia przyjemnie miłe. Wraz ze wzorem akumulatorem waży 670 urządzenie czujnikowe stanie się wysokiej czułości. Bezpośrednio wyświetlacz wykorzystuje światło i dźwięk typy. Maksymalna odległość wykrywania jest pistolet 23 cm.

Jeśli wierzyć nabywców, a następnie użyć model jest bardzo prosty. Minimalna dopuszczalna temperatura pracy czujnika jest reprezentowany przez ręczne -25 ° C. Wilgoć nie boi urządzenie czujnik. W przypadku dużych agencji bezpieczeństwa pasuje świetnie. Ważne jest również wspomnieć o wysokiej wytrzymałości uchwytu. System kontroli poziomu naładowania baterii dostarczonych przez producenta. Wykonane urządzenie, zwykle czarne. Minimalna wilgotność dozwolona jest równa 85%. Ten ręczny metalu sprzedawane w cenie 15 800 rubli.

Opinia na ziemi EFX MC2

Ten ręczny wykrywacz metalu obecnie duże zapotrzebowanie. Można go znaleźć zarówno w przedsiębiorstwach i organach bezpieczeństwa. Jeśli mówimy o wydajności urządzenia, ważne jest, aby pamiętać, że napięcie wyjściowe jest równe 9 V. W tym przypadku częstotliwość graniczna wynosi mniej niż 85 kHz. Pistolet maksymalna odległość wykrywania wynosi 20 cm. Słyszalny model systemu wskazanie ma. Minimalna dopuszczalna temperatura detektora instrukcja jest w temperaturze -25 ° C. drgania system ostrzegania, model nr. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, a następnie naładować akumulator dość szybko.

Maksymalna odległość wykrywania noża wynosi 15 cm. System sterowania bateria pracuje w trybie automatycznym. Model ten waży tylko 570 maksymalnej dopuszczalnej temperatury pracy ręcznej detektor metalu nie przekracza 50 stopni. Obudowie urządzenia jest wykonana z odpornego na uderzenia tworzywa sztucznego, które nie boi wilgoci. W trybie gotowości, prąd urządzenie nie zużywa więcej niż 3,3 mA. Kup ten ręczny wykrywacz metali może wynosić do 14 tys. RUB.

Recenzje gruntu EFX MC5

Ten ręczny opinii wykrywacz metalu, zwykle dostaje dobre. Eksperci chwalony model zwartość i praktyczność. Wolno używać urządzenia w niskich temperaturach. Ważne jest również, aby wspomnieć, że model ten nie boi się wilgoci.

Maksymalna odległość wykrywania pistoletu wynosi 25 cm. System oświetlenia wyświetlacz modelu usług. Minimalna dopuszczalna temperatura pracy ręcznego detektora wynosi około -20 stopni. Parametr częstotliwość odcięcia wynosi około 80 kHz. Na półkach tej ręcznego metalu można znaleźć w cenie 15 500 rubli.