743 Shares 7426 views

Garrett ACE 150 (detektor): przegląd, funkcje i opinii instrukcji właścicieli

Granica między niskim kosztem i profesjonalnych wersjach wykrywacze metalu staje się mniej zauważalne. Tanie modele klasy podstawowej są prawie cały optsional, która została uznana za najlepszą parę lat temu. Ale, oczywiście, nie możemy mówić o pełnej zgodności przedstawicieli tych dwóch segmentów. Ci, którzy chcą uzyskać optymalną funkcjonalność i stosunek ergonomii, należy zwrócić uwagę na model Garrett ACE 150. metalu w tej postaci działa w kilku trybach, dzięki czemu operator może łatwo sterować urządzeniem za pomocą panelu dotykowego. Ale to nie wszystkie korzyści, które w danym modelu.


Ogólne informacje o wykrywacz metali

Urządzenie jest linia budżetowa mikroprocesor detektorów mających na celu znalezienie metalowych przedmiotów. Ważne jest, aby pamiętać, szczególne miejsce w asortymencie producenta, która obejmuje metal. Garrett ACE, 150, 250 i 350 – są detektory, które tworzą jednolitą modeli początkowego segmentu. Wersja pod symbolem 150 otrzymał najbardziej skromny potencjał moshchnostnymi, ale pod względem ergonomii jest najbardziej utytułowanym wersja ACE. Potwierdza to, w pierwszej kolejności, zoptymalizowane ustawienia konfiguracyjne tylko kilka przycisków. Oczywiście, uproszczenie układu sterowania ze względu na brak złożonych funkcji w wykrywacz metali, ale odbiorców profesjonalnego urządzenia napełniającego i nie jest przewidziane.

Kolejną cechą urządzenia jest jego częściowe rusyfikacji. Od 2013 roku, na rynku krajowym ma wykrywacz metali Garrett ACE 150 Rus, który został wyznaczony wyświetlacz w języku rosyjskim. W tym przypadku, należy zaktualizować interfejs urządzenia nie wpływa na jego farsz technicznej oraz możliwości operacyjne.

jednostka strukturalna

Jak większość wykrywacze metalu tanie, urządzenie jest wyposażone w co najmniej z zestawu elementów pozwalających na sobie z podstawowych działań. Urządzenie składa się z dwóch prętów, sterownik, mocowań i uszczelki i cewki, które warto rozważyć oddzielnie. Producent zastosował mechanizm ProFormance formacie 6,5×9”. Cewka ta działa jako podstawowej, ale obejmuje budowę i włączenia dodatkowych elementów. Jak wskazane jest aktualizowana – punkt sporny. Z jednej strony, nominalny cewki detektora dla Garrett ACE 150 odnosi się do standardowego monofoniczny, zapewniając w najlepszym razie średnie badania głębokości. Z drugiej strony, przejście do wzmocnionej cewki nie zawsze przynosi pożądany efekt. Zastosowanie mocniejszego typu czujnika detektora podwójnego D nominalnie rozszerza możliwości, ale istnieje ryzyko, w praktyce do czynienia z rozbieżnością w sygnałach składowych, które prowadzą do niepotrzebnych zakłóceń.

parametry techniczne

Wynalazek dotyczy urządzeń, które nie świecą ultrawysokiej właściwości techniczne i operacyjne, ale pewnie i sprawnie wykonują swoje główne zadania. Łączy wyrafinowane ramy strukturalne i nowoczesny e-napełniania można tworzyć zrównoważoną podstawę, na której opracowanego detektora Garrett ACE 150. Specyfikacja produktu są następujące:

  • typ detektora – kompaktor.
  • Szukaj głębokość – 100 cm.
  • detektor częstotliwości robocze – 7,2 kHz.
  • Czas pracy bez ładowania – 40 godzin.
  • Baterie – baterie AA (4 szt.).
  • Wymiary – 55x28x14 cm.
  • Waga – 1,2 kg.

Maszyna nie posiada wiele zaawansowanych opcji, w tym moduł Bluetooth oraz możliwości weryfikacji. Ale z drugiej strony, twórcy przedstawili wiele przydatnych dodatków do systemów sterowania urządzenia jest monitorowanie i. W szczególności graficzny pasek wyświetla pięć segmentów, które przekazują odczyty metalu problemy funkcjonowania i. Tutaj użytkownik może uzyskać informacje na temat ustawień, czułość czujnika i głębokości obiektu. Ważne jest, aby pamiętać, że regulacja czułości w modelu wykonano prawie tak profesjonalnych detektorów. W związku z tym istnieje możliwość, że urządzenie na najwyższym ustawieniu przechwyci żadnych metalowych części. W poszukiwaniu skarbów w otwartej przestrzeni, opcja ta jest bardzo skuteczna, ale w środowisku domowym pożądane jest, aby nadal korzystać z minimalną wydajność czułości.

cechy technologiczne

Jeśli chodzi o komunikację, aby zapewnić zespół można nazwać w niekorzystnej sytuacji, bezpośrednia funkcja wyszukiwania w ziemi realizowane na najwyższym poziomie w zakresie wsparcia technicznego. Oczywiście, jeśli porównać do swoich konkurentów w segmencie. Zatem główną cechą urządzenia jest system docelowy identyfikator, który, nawiasem mówiąc, jest stosowany w profesjonalnych modelach. Technologia ta znacznie rozszerzyła zakres funkcji i łatwy w Garrett ACE 150. Detektor umożliwia przeprowadzenie analizy zróżnicowanych elementów. Podczas działania, użytkownik musi wykonać dwie skale, z których jeden jest przeznaczony do wyświetlania informacji o wszystkich wykrytych metali, podczas gdy rejestruje drugą specyficznych rodzajów materiału.

centrala

Pomimo pozornej złożoności jednostki sterującej, należy to jest dość proste. Z przycisku zasilania jest włączany i wyłączany urządzenia. Ten sam przycisk w długoterminowego przechowywania jej użytkownik może przywrócić ustawienia do oryginalnych ustawień fabrycznych. Regulacja czułości Czułość zaprojektowany przycisk, który współpracuje z czterech trybów, których stan jest wyświetlany. Tryb Tryby skonfigurowane bezpośredniego klucza wyszukiwania, który również znajduje się na panelu sterowania Garrett ACE 150. Wykrywacz pozwala pracować z celowym wyszukiwania biżuterii, monet, a program umożliwi ogólne badanie na obecność metali w glebie.

instrukcja montażu

Pierwszą rzeczą, którą trzeba upewnić się, że dolna podkładek uszczelniających macierzystych. Kolejne szczelinowe otwory montowane na tej samej pręta i cewki detektora, a następnie wykonanych elementów transmisji danych. Końcowe elementy mocujące są wykonywane przez orzechów, ale nie powinny być mocno dokręcone. Następnie konieczne jest, w celu wytworzenia związku o strukturze otrzymanej z górnym prętem, który jest obecny w kompozycji, i jednostką sterującą. Odbywa się to za pomocą zacisków, które również pozwalają na regulację długości, które będą już zmontowany detektor metalu Garrett ACE 150. Instrukcja zaleca, że szczególną uwagę należy zwrócić na kabel urządzenia. Jej nadmiar może być owinięty wokół wału, który zachowuje swoją integralność podczas pracy. Złącze dla przewodu rozciągające się od cewki połączone z panelem sterowania, a następnie przymocowana specjalnego pierścienia. Bezpośrednio przed rozpoczęciem prac należy otworzyć pokrywę urządzenia i włożyć baterie wolną niszę.

Instrukcje operacyjne

Producent zaznacza, że nawet przy normalnej pracy detektora w zakresie jej życia trwa od wielu lat. Ale zawsze jest to możliwe, aby przedłużyć żywotność, jeśli przestrzegać zasad serwisu. W szczególności zaleca się po każdej jednostce sterującej sesja wyszukiwania i czystej kołowrotka. Wszystkie elementy obsługowe muszą być nieskalane. Również w sprawozdaniu należy zauważyć, że model jest wodoszczelny. Jest to prawdą tylko częściowo, ponieważ jednostka główna jest uszczelniona ochrony – w związku z tym ta część Garrett ACE detektor 150 muszą być chronione przed wilgocią.

Pozytywne informacje zwrotne od modelu

Właściciele urządzenia zauważyć wielu jego zalet, które są spowodowane tym przynależność do segmentu podstawowego. W szczególności, użytkownicy wskazują na korzyści z uproszczonego systemu sterowania. Brak nowoczesnego kompleksu optsional zwłaszcza dla początkujących myśliwych jest duży plus. Ponadto, niektórzy użytkownicy są nawet gotowi zrezygnować z wyświetlacza, zauważając, że jego funkcja jest zbędna. Ale większość pozytywnych odpowiedzi skierowanej bezpośrednio do cech, które odróżniają roboczych wykrywacz metali Garrett ACE 150. opinie, na przykład, wskazują, że urządzenie precyzyjnie określa lokalizację celów i prawidłowo rozróżnia metal.

negatywne opinie

Negatywny doświadczenie eksploatacji tego modelu wynika głównie z prób rozwiązania złożonych problemów. Tak więc, gdy zapotrzebowanie na zwiększoną wrażliwością ryzyko potknąć się na media. Na większych głębokościach jednostka nie jest tak dokładne w określaniu właściwości materiału, więc wzrasta ryzyko błędów. Doświadczeni poszukiwacze okazji i brak optsional, który jest wyposażony w wykrywacz metali Garrett ACE 150. Recenzje jednostki sterującej jest głównie pozbawione krytyki, ale w niektórych prac poszukiwawczych brakuje zaawansowanych ustawień dla analizy metali. Ale znowu, takie skargi są uzależnione od poziomu wyszkolenia samych właścicieli i celami, które wyróżniają ich do urządzeń.

Jak dużo?

Alternatywne przykłady segmentu budżetowego są znacznie tańsze niż w tym modelu. Na przykład, dla 5-6 tys. RUB. to jest całkiem możliwe, aby znaleźć dobrą wersję detektora do funkcji podstawowej. Ale wykrywacz metali Garrett ACE 150, których cena wynosi 8-10 tys., Won to kosztem jakości realizacji projektu. Wraz z nutami bazowymi element i efektywnej realizacji zadań wyszukiwania. Dlatego nadpłaty od kilku tysięcy rubli dla Mighty aparatu w większości przypadków jest to uzasadnione.

wniosek

Model na pierwszym miejscu jest dobre, ponieważ jest niedrogim narzędziem dla szerokiej gamy nie tylko profesjonaliści, ale także amatorów. I to nie tylko detektor należący do poziomu pierwotnego. Urządzenie jest atrakcyjny dla jego właściwości przenoszenia, wspieranych przez prosty system sterowania. Warto również zauważyć, że Garrett ACE 150 – metalowa, przeglądy których właściciele podkreślają zalety bycia w stanie go poprawić. To nie jest często spotykane w urządzeniach z segmentu budżetowego, ale w tym przypadku, użytkownik może rozszerzyć parametry pracy czujki. Jednak niezależnie wykonywać aktualizacje nadal nie warto. Aktualizacja z powodu drogiego czujnika, na przykład, są najlepiej pozostawić profesjonalistom, którzy podniosą wykrywacz metalu na nowy poziom bez zbędnego ryzyka.