514 Shares 5919 views

satelita pakiet telewizyjny NTV-PLUS

Pierwszy nadawca, nadawane za pośrednictwem satelity, w ciągu piętnastu lat, jest NTV Plus. Telewizja Firma mocno trzyma swoją wiodącą pozycję na rosyjskim rynku płatnej telewizji.

Firma ta nadaje się na dużym terenie Federacji Rosyjskiej, z wykorzystaniem satelitów Bonum jeden i Eutelsat 36A / 36B (W4 / W7). Firma posiada imponujące rozmiary i ponad tysiąc pracowników, co nie jest zaskakujące, gdyż jest przedmiotem oglądania ponad dwa miliony widzów. Dlatego, że wielu widzów wybrać ten kanał jest – orientacja cel. NTV Plus Spółka koncentruje się na każdy jeden, przynosząc widzom wysokiej jakości telewizji. W związku z tym, firma znajduje się w wykazie uznanych ekspertów w dziedzinie telewizji satelitarnej. Pakiet NTV kupić o wiele bardziej opłacalne niż jakikolwiek inny.

Firma oczywiście rozwijania, według okresów przed osiągnięciem takie rozmiary. W 1996 roku został założony, po którym pracowała przez trzy lata zajmujących się cyfrową. Do 2005 roku nabył wysokiej jakości Soundtrack – Dolby Digital, przy pomocy systemu 5.1, niż to jest oczywiste, nie każda firma jest w stanie pochwalić. Trzeba powiedzieć, że rok 2006 został oznaczony w historii początku przekazu satelitarnego, poprzez jego pierwszego satelity – Bonum-1. W następnym roku, dobrze znana firma zapewniła doskonałą jakość nadawania w formacie HDTV. W rezultacie, profesjonalny montaż NTV nie zajmuje dużo czasu. Rok później firma dostarczyła widzom, do zastosowań specjalnych, przeglądanie szczegółowych filmów i przesyłanie za pomocą tej usługi pay-per-view, lepiej znany jako „Kinodrom”. Od 2009 – 2010 roku jest zapowiedzią rozpoczęcia komercyjnej transmisji wideo na ntvplus.ru – oficjalna strona internetowa firmy. Tam, w tym czasie można było zobaczyć Sports News, nawet w formacie, który obsługuje 3D. Łączny pakiet TV został uruchomiony rok później, pod nazwą „Discovery”. Podczas tego krótkiego okresu, firma zaczęła wykazywać swoje kanały na swojej stronie internetowej, jak również zapewniając możliwość platformy Android i iOS aplikacji do uruchomienia produkcji. Podstawą takich należą: programy sportowe jak Liga Mistrzów, Ligi Europejskiej i naszego futbolu. Istnieje wiele korzyści dla abonentów, kiedy NTV cena jest znacznie niższa. Główną zaletą jest to, aby zobaczyć ogromną różnorodność różnych krajowych i zagranicznych kanałów telewizyjnych.

W chwili obecnej, abonenci NTV-Plus bez problemów móc przeglądać około dwustu kanałów, które zawierają wysokiej jakości kanałów w formacie HDTV i jeden kanał w formacie 3D. Rosyjska praktyka nie może zapewnić taką różnorodność i unikalność treści, który jest dostarczany przez firmę. Można powiedzieć, że NTV kupić znacznie tańsze niż to, co lub innym opakowaniu. Sama firma produkuje dziewięć kanałów na tematy sportowe, dziesięć zorientowanej kinowego pokazu kanału „Prawo TV”, a także kanał w formacie 3D.

NTV-ustawienie zapewnia wiele możliwości. Aby połączyć się z firmą telewizja satelitarna, z pełnym pakietem usług niezbędnych do dokonania sumę trzech tysięcy rubli za pośrednictwem dowolnego dostępnego banku. Sześćset rubli jest koszt połączenia, a reszta powinna być zapisana. Specjalna oferta ekonomiczny pakiet „NTV-Plus” obejmuje łącznie 26 kanałów, ale płatność, którą chcesz wnieść w banku. W tym przypadku cena jest tylko NTV 855 rubli.