152 Shares 8129 views

Krótki opis myjek wysokociśnieniowych „Spokój”

Mieszkańcy budynków mieszkalnych prawdopodobnie więcej niż jeden raz marzył o własnym domu. Na trawniku, trawnik oraz brak perforacji ściany. Poszczególne domki właściciele nigdy nie miał zgody na zmianę przytulne gniazdo do lądowania z sąsiadami, pomimo faktu, że prywatny dwór fantastyczny wysiłek wymaga opieki. Zmiana pogody, deszcz i śnieg – to nie jest najlepszy sposób wpływa na ogrody kwiatowe, alejki, trawniki, płoty i inne szczegóły z domu i krajobrazu.

Korzystanie z urządzeń i ich producentów

Szczególnie szybko nad powierzchnią pokrytą mchem. Łatwo jest znaleźć na ścieżkach ogrodowych, schody, fundamenty, a nawet na ścianach. W tym celu i innych roślin do mycia zwalczania wysokiego ciśnienia. „Spokój” – słynną niemiecką firmę, która jest szeroko swoją pozycję jako producenta innego niż pilarek. wytwarzane Ponadto kosiarka silnik, benzobury, dmuchaw, rozpylacze i połączone mechanizmy mycia wysokociśnieniowego. „Spokój” jest stale aktualizowana gamę modeli oferowanych przez maszyn domowych, biorąc pod uwagę wnioski i życzenia klientów, a także ich błędów z przeszłości.

Ponadto, dla lepszego sprzętu organizacja produkuje specjalne oleje, które pomogą zadbać o szczegółach tego instrumentu.

Myjki ciśnieniowe „spokój” odnosi się do urządzeń gospodarstwa domowego, więc z nich korzystać, aby uporać się z brudem, można nawet w ograniczonym obszarze. Garaże, ścieżki, ściany budynków i dachów, tarasów, werand, samochodów, przyczep i rowerów – przy pracach dowolnej złożoności można łatwo poradzić sobie z tych urządzeń.

Schemat urządzenia i ogólnym opisem

Myjnia działa na następującej zasadzie: każdy z nich jest wyposażony w silnik, który napędza urządzenie pompujące. To z kolei umieścić stałą presję ze względu na szybkie pompowanie wody niego. W zależności od modelu, ilość wody nie jest przekazywana przez urządzenie może być rzędu 450 litrów na godzinę.

Główną różnicą pomiędzy myjki wysokociśnieniowe „spokój” tańszych analogów – to trehporshnevy pompy osiowy wyposażony w części ze stali odpornej na ścieranie. Niektóre modele mają dodatkowe dysze, obszar aplikacja jest wskazany w instrukcji.

Silnik urządzenia opisanego ma specjalną funkcję, która automatycznie odcina dopływ wody (to jest, z dala od urządzenia), gdy urządzenie do czyszczenia nie jest aktualnie zaangażowany. To przyczynia się do zmniejszenia zużycia zasobów, zmniejszenie zużycia urządzenia oraz zmniejszenie hałasu w jego bezpośredniego stosowania.

Cechy obu modeli

myjki wysokociśnieniowe „Stihl 98” – to pierwszy model w linii danych urządzeń gospodarstwa domowego. 380 litrów wody (minimalna ilość) przechodzi przez urządzenie do pompowania pod ciśnieniem 110 barów. Ten sprzęt masowo – waży 14 kg. Umieścić zasilacz mogą znajdować się w odległości pięciu metrów od miejsca użytkowania urządzenia. Jest to możliwe ze względu na długość przewodu. Zestaw składa się z dwóch głowic obrotowych (spray), a także uchwyt do węża.

myjki wysokociśnieniowe „Stihl 108” jest ulepszoną modelu. Jest wyposażony w zdejmowaną sprzęgła, która odgrywa ważną rolę w szybkiej zmiany załączników. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, włączone są trzy: zazwyczaj płaskie, natryskiwanie i kół. Pozwala to na stosowanie detergentów myjących. Trochę ciężki w porównaniu do swojego poprzednika, jest on wyposażony w wygodny uchwyt składaną. Maksymalne ciśnienie maszyny – 120 bar. W tym samym czasie, gdy przechodzi się do 440 litrów wody na godzinę. Długość strumienia wylotowego osiąga 8 metrów, który pozwala na wykonywanie wielu prac bez angażowania drabiny i akcesoriów.