162 Shares 3969 views

Lodówka w samochodzie: opinie, opisy, recenzje najlepszych modeli

Dla pojazdów wyprodukowanych wiele lodówki. Różnią się one pojemności, pobór mocy i wielkości. Niektóre modyfikacje są zainstalowane w pobliżu podłokietniku. Istnieją modele specjalnie dla bagażu. Produkujemy również urządzenia, które mogą być przechowywane jedynie w foteliku samochodowym.


Aby wybrać najlepszy lodówkę, należy zapoznać się z czołowych producentów i dowiedzieć się o najbardziej rozchwytywanych modeli.

Jak wybrać model?

Optymalna moc lodówka wynosi 15 W. Urządzenia różnią się wielkością, a to powinno być brane pod uwagę. Niektóre z nich są bardzo niewielkie, a oni nie mogą umieszczać napojów w dużych bankach. Optymalna wielkość komory 30 l. W tym przypadku, najlepszym autorefrigerators waży około 6 kg. Do transportu modele są wyposażone w uchwyt. Nowoczesne urządzenia są produkowane z grupą kontrolną. Tak więc, zdolność chłodzenia można regulować. Ładowanie lodówki jest prowadzona głównie przez zapalniczki.

urządzenia kompaktowe

Jeśli zdecydujemy się na prosty model, to lepiej, aby zatrzymać się na kompaktowej lodówki. Regulator musi być ręcznie wpisać. Gdy urządzenie jest konieczne, aby zwrócić uwagę na materiał korpusu. Nowoczesne aparaty są wykonane z polimeru. Urządzenia wyposażone w sterowanie elektroniczne są bardzo drogie. Dla maszyn takie modele są przesadą. wskaźnik zużycia energii w tych modelach jest niska.

Jeśli weźmiemy pod uwagę Autorefrigerator Waeco, potem powiedział parametr wynosi 10 kW. Lodówka waży około 4,5 kg. Dolna część ma być wyłożony. Ponadto, należy zwrócić uwagę na okładce, która powinna być solidnie przymocowane.

tanie modele

Tanie systemy chłodnicze są często wykonane z tonikiem tapicerki. W tym przypadku zastosowane tworzywo nie jest najlepszej jakości. Niektóre modele są wykonane z regulatorami niskiej jakości. W rezultacie zmniejsza się wydajność chłodzenia silnie. Średnio Objętość komory wynosi 25 litrów. Jest to dosyć przechowywać baklazhek litr. prędkość przepływu w urządzeniu jest wysoka, więc te modele nie są ekonomiczne.

Model 12

Lodówki samochodowe produkowane są w 12 różnych wymiarach. Wiele modeli są wyposażone w ręczną regulację temperatury. Warto również zauważyć, że nie jest to urządzenie na podporach. Aby naładować lodówkę trzeba lżejsze. Wskaźnik energii zależy od grubości warstwy ochronnej. Zazwyczaj modele nadają się do krótkiego przechowywania napojów, i nie powinny być brane pod pakietów podróżniczych. Jednak warto zauważyć, rozsądną cenę towaru.

urządzenia 15

Chłodnictwo i 15 tam z półkami i bez nich. Niektóre modele są wykonane z ręcznych kontrolerów. Większość lodówek są zasilane przez sprężarkę. Warto również zauważyć, że ramki plastikowe są stosowane w nich. Pokrywa ma inny rozmiar. Jeśli podniesiesz urządzenie do wycieczki, trzeba dać pierwszeństwo do modeli z niskim poziomem hałasu. Ważne jest również, aby zwrócić uwagę na uszczelkę, która znajduje się pod pokrywą. Aktualne modele wykonane są z kilku elementów ustalających. Uszczelki wykonane z pianki. Urządzenie stosuje się w wyściółce podwójną ścianką. Taśma ochronna służy do redukcji szumu.

20 w lodówkach

Lodówki samochodowe 20 w zużywają dużo energii. Urządzenia wykorzystują kondensatorów, które są naładowane z zapalniczki samochodowej. W tym przypadku urządzenie może być przechowywana na tylnym siedzeniu. Niektóre lodówki są wykonane bez regulatorów. Brakuje im czujnika, nie są wysokie zdolności chłodzenia przydzielone.

Warto również zauważyć, że nie jest to urządzenie wysokiej jakości z wtyczką. Modele pracują cicho i są bardzo popularne. Objętość komory, w takich lodówki wynosi około 40 litrów. wskaźnik zasilania zaczyna się od 4 kW. Kamery mogą być z półkami i bez nich. Kolejna modyfikacja ma specjalne działy w bankach.

Lodówki samochodowe 20 litrów

Lodówki 20 litrów idealne dla małych samochodów. Przeciętnie, mają zdolność chłodzenia równą 45 Btu. Warto również zauważyć, że niektóre modele wyróżniają czujniki jakości. W tej kontroli ustawia ręczną i cyfrową typu. Uszczelki są często układane w dwóch warstwach. Najbardziej popularne są lodówki z torbami. Są bardzo łatwe do przeprowadzenia. Istnieje również model podszewki. Mają małą moc, ale są one w stanie utrzymać temperaturę napoju przez długi czas i są bardzo ekonomiczne. W tym przypadku wiele zależy od producenta lodówki.

Model 30 litrów

Urządzenia 30 umożliwiają ustalenie litrów napoju w objętości pojemnika do 1,5 litrów. Wiele modeli posiada działy dla produktów. Warto również zauważyć, że urządzenia są wykonane z pasków. Średnia masa wzór 30 litrów 5,5 kg. Zgodnie z wymiarami urządzenia są różne.

Jeśli weźmiemy pod uwagę model z osuszaczem, potem dość cienkie ściany. Jednak nowoczesne lodówki są wykonane z wielu sprężarek. Warto również zauważyć, że otwory w modelach wykorzystywane. Gdy urządzenie jest ważne, aby ocenić siłę pokrywy, należy sprawdzić wewnętrzną wyściółkę. Powinno być dobrym modelem o 30 litrów około 6000. Rub.

Modele firmy Ezetil

Firma ta jest znana ze swoich kompaktowych lodówki. Mają doskonałą wydajność chłodzenia. W tym przypadku na ogół uszczelki wykonane są z pianki. Wiele urządzeń działa w trybie ekonomicznym i nie zużywają dużo energii. Ładowanie lodówkę nie zajmuje dużo czasu. Jest w tej serii i urządzenia budżetowej. Korzystają one z prostego plastiku, który nie jest w stanie utrzymać temperaturę przez długi czas.

Regulatory wykazywało tendencję do ustawiania obrotowego typu modelu. Warto również zauważyć, że nie jest to urządzenie w miejscu, które jest bardzo łatwe w transporcie. Dodatkowo klienci wybierają model wysokiej jakości okładki. Są znakomite kondensatory są używane. Przeciętnie taka lodówka w samochodzie jest wart 6000. Rub.

Recenzje lodówki Ezetil E16 12V

Autorefrigerator Ezetil feedback otrzymał tylko pozytywny charakter. On jeden kondensator, jest ona całkowicie wykonana z tworzywa sztucznego. W tym przypadku, pokrywa szeroki, więc napojów była raczej wygodne. Warto też dodać, że masy modelu światła. Jeśli to konieczne, lodówka mogą być przenoszone niezależnie.

Ma solidne dno, nie można się martwić o uchwycie. W razie potrzeby, urządzenie może być umieszczane w woreczku. Jest to bardzo wygodne do przechowywania w bagażniku samochodu lodówką. Często model stosowany przez turystów, ponieważ jest to bardzo ekonomiczne i absolutnie nie ma hałasu. Sprzedam maszynę lodówkę użytkownik jest w stanie koszty 5290 rubli.

Recenzje lodówki Ezetil E 27 N 12V LCD

Lodówka w samochodzie wykonany stojak na napoje. Model jest wystarczająco dużo miejsca do przechowywania produktów owocowych i mięsnych. Warto również biorąc pod uwagę niewielką opłatą. Jeśli mówimy o funkcjach, ważne jest, aby pamiętać, że model ma zastosowanie podwójnej taśmy, aby chronić pokrywę. Uchwyt w tym przypadku jest wykonana z tworzywa sztucznego. Model ten jest lekki, więc to może być przenoszone bez problemów. Kupić w naszych czasach taką lodówkę w samochodzie użytkownik jest zdolny do 5990 rubli.

Modele Firma Coolfort

Ten znak towarowy głównie produkuje urządzenia z kondensatorów i ręcznych urządzeń sterujących. Również w asortymencie firmy znajduje się duża lodówka. Jeśli wierzyć kupujących, większość modeli pochwalić kondensatory wysokiej jakości. Urządzenia te różnią się pod względem zdolności chłodzenia. Warto również zauważyć, że rynek oferuje niedrogie lodówki, w której małe komórki bez półek używane. Siatka chłodzenia są głównie w stronę modelu. Większość urządzeń sprzedawanych po cenach Demokratycznej.

Recenzje lodówce Coolfort CF-0232 B

Ta chłodnia również pobierana z zapalniczki, a przed kondensacją. Urządzenie posiada otwór odpowietrzający. Standardowy zestaw modeli obejmują torbie. Istnieją części napoju w lodówce. W razie potrzeby, urządzenie może być włączone. Jest lekki i posiada stylowy design. Regulator stosowany Circuit. wskaźnik zasilania na 6 kW, a może kupić urządzenie do 6590 rubli.