393 Shares 3439 views

Jak przerwania ciąży we wczesnej ciąży: metody, konsekwencje

Czasami okoliczności są takie, że ciąża nie jest pożądana. A potem pyta: „Jak zakończyć ciążę we wczesnej ciąży?” Istnieje wiele dyskusji na temat strony moralnego problemu, ale fakt jest faktem – czasem dziewczyna musi ją przerwać. I jest aborcja to zrobić. To sztuczne przerwanie na okres nie dłuższy niż 28 tygodni. Gdy termin mija, aborcja jest zabroniona. Tam wcześnie (prowadzone aż do 12 tygodni) i późnego (od 12 do 28 tygodni). Wczesna aborcja jest legalna w naszym kraju, a później – nie tylko ze względów medycznych.


Dzisiaj, nowoczesny ginekologii zapewnia więcej niż jeden rodzaj aborcji. Jak przerwania ciąży we wczesnym stadium, co wybrać? Wszystko zależy od indywidualnych cech kobiecego ciała i, oczywiście, czas trwania ciąży.

Vakuumaspiratsiya. Inna nazwa – miniabort. Owoce w tym przypadku zostanie usunięty z macicy pod wpływem na niego z najsilniejszych podciśnienie jest tworzone za pomocą specjalnego urządzenia. Ten typ aborcji można prowadzić przez okres nie dłuższy niż sześć tygodni. Jeśli nie było pytanie o tym, jak do przerwania ciąży we wczesnym okresie, kiedy jeszcze nie składa się do sześciu tygodni, należy wybrać tę opcję.

Dobrze znana metoda, która stanowi część odpowiedzi na pytanie, jak do przerwania ciąży we wczesnej ciąży – aborcji chirurgicznej. W ramach procesu skrobania ściany macicy, przez co usuwa się z łożyska i płodu. Metoda ta może być stosowana na dowolnym etapie, jeśli nie przekracza 12 tygodni.

Trudno nie wspomnieć o metodzie, takich jak rozwiązania medyczne, które staje się również odpowiedź na pytanie: „W jaki sposób ? Przerwania ciąży we wczesnej ciąży” Metoda ta stała się ostatnio bardziej popularne. On jest najbardziej bezpieczne. Do przeprowadzania tego typu aborcji to kobieta zajmuje szczególne leki farmakologiczne pod ścisłą kontrolą lekarza ginekologa. Tabletki przeznaczone do przerywania ciąży ustawy nie później niż 49 dni od od początku ostatnie miesiączki.

„Jak przerwania ciąży we wczesnym okresie ciąży w domu?” – To pytanie jest najczęściej. A ile istnieją odpowiedzi na ten temat! Wziąć gorącą kąpiel z musztardą, spadek z systemem Start na brzuchu, wziąć cały pakiet antykoncepcji itp Wszystko to zrobić – jest szkodliwe i niebezpieczne, a nawet śmiertelne. Szczególnie niebezpieczna rada, że trzeba wycisnąć macicę i skok z dużej wysokości. Macica może po prostu pęknąć, co prowadzi do śmierci na miejscu. Dziś jest to możliwe do aborcji w jak najkrótszym czasie, wracając do domu tego samego dnia. Proces ten trwa kłopotów naprawdę nie jest tak dużo, a dla nevpechatlitelnyh osób – nawet bardziej. Dlatego lepiej jest skonsultować się ze specjalistą, aby utrzymać swoje zdrowie i życie. Nie powinno się szczędzić pieniędzy na procedury, ponieważ zdrowie jest ważniejsze i powinny zachować zdolność do posiadania dzieci, nawet w przyszłości.