161 Shares 8992 views

Seks po cięciu cesarskim

W wielu artykułów, książek i innych źródeł procesy są opisane pod nazwą ciąży i porodu. Jednak ta kobieta doświadcza stresu po urodzeniu swojego dziecka, ponieważ jej zdaniem, ma wiele problemów związanych ze skutkami długiego ciąży. Oczywiście, wszystkie te uczucia wkrótce minie. Młoda matka, patrząc na cud, że wydała na świat, szybko zapomnieć o wszystkich swoich wcześniejszych obaw. Jednak najtrudniejsze czasy wystąpić w ciągu pierwszych sześciu tygodni po urodzeniu, szczególnie jeśli zostały one w sposób nienaturalny.


cesarskie cięcie jest często po prostu niezbędne w celu zachowania zdrowia matki i dziecka. Według statystyk, ponad dwadzieścia pięć procent wszystkich matek przeżyć te są pokolenia. Te kobiety nie są wyprzedzony przez problemy związane z utratą pochwy tonem, jej renowacji i tym podobne. Ich narządy płciowe są normalne. Istnieje jednak inny problem, który stwarza pewne ograniczenia w seksie dla młodej matki. Seks po cięciu cesarskim nie jest zalecany do pierwszych sześciu lub siedmiu tygodni po porodzie. Jednak, niestety, warunek ten jest spełniony, nie wszystkie pary. Wiele kobiet chce jak najszybciej odnowić tę relację ze swoim mężczyzną. Inni przeciwnie, opóźniają moment. Istnieją kobiety, które doświadczają podczas stosunku silny ból i dyskomfort. Wszystko tu zależy od cech tzw człowieka z punktu widzenia fizjologii i aktywności seksualnej. To z tego powodu, że porozumienie w sprawie projektu ustawy, gdy jest to bezpieczne, aby rozpocząć seks po cesarskim cięciu, nie.

Większość ekspertów powiedzieć to zajmie co najmniej miesiąc od chwili narodzin. Dopiero po upływie terminu wyznaczonego do seksu. Najlepiej jest nadal czekać na moment, kiedy ciało młodej matki przyjdzie do normy. Ten proces trwa tylko zalecany czas. Jak dla innych specjalistów, zwiększają one okres do ośmiu lub dziewięciu tygodni. Ponadto, istnieją lekarze, którzy są uprawnieni do rozpoczęcia seks po cesarskim najszybciej jak partnerzy chcą. Nie ma zgody, co zostało powiedziane, nie. To sprawia, że więcej sensu dla kobiety, aby utrzymać swoje zdrowie, odzyskać nieznacznie. W tym celu wystarczy poczekać miesiąc i pół. Anal sex po cięciu cesarskim jest najlepiej odłożyć.

Istnieje kilka czynników, które wpływają na indywidualny przypadek. Jest to przede wszystkim zakażenia po urodzeniu i krwawienia. Pojawiają się one ze względu na fakt, że niektórzy ludzie nie zwracają uwagi na ostrzeżenia ekspertów i w pośpiechu, aby wznowić życie seksualne. Ponadto warto zauważyć, że w macicy po porodzie jest ogromna rana, była ciągle krwawi. Uprawiać seks, aby używać specjalnych podkładek, tak długo jak ta rana nie jest uzdrowiony, to jest niemożliwe. W przeciwnym razie, można wywołać rozwój ciężkiego zapalenia i pojawienie się nieprzyjemnego infekcji.

Najlepszym rozwiązaniem będzie kolejnym rozwiązaniem. Po prostu poczekać na moment, kiedy ogranicznik alokacji lochia. To będzie ostrożny z Twojej strony. Po urodzeniu, seks jest inny od tego, co było wcześniej. Niektóre kobiety doświadczają uczucia podobne do tych, dla współżycia seksualnego raz pierwszy. Dla mężczyzn jest zbyt nowy, ponieważ pochwa jest jeszcze w trakcie drobnych zmian. Ale wkrótce dane zostaną uczucie, i oboje znów zaczną doświadczać orgazmu od współżycia seksualnego.
Seks po cesarskiego cięcia dla kobiet staje się wielkim wyzwaniem. Mężczyzna powinien być ostrożny i uważny do swojego partnera po raz pierwszy po takiej dostawy. Nie należy dokonywać żadnych gwałtownych ruchów, bo mogą zerwać szwy, nakładanych w trakcie operacji. Słuchaj siebie i wszystko wróci do normy.