191 Shares 3648 views

Lek do utraty wagi i utrzymania normalnej masy ciała "Appetinol": recenzje lekarzy i kupujących, dawkowanie, wskazania i przeciwwskazania do stosowania

Dlaczego pojawia się ciężar? Z powodu niedożywienia w ogóle, siedzącego stylu życia lub nadmiernego spożycia dań słodkich i wysokiej kalorii. Aby utrzymać wagę pod kontrolą, pożądane jest stosowanie specjalnych leków mających na celu utrzymanie ciężaru ciała na tym samym poziomie. Takimi dodatkami są "Appetinol". Opinie o tym, zalecenia dotyczące wykorzystania i szczegółowe informacje na temat tego narzędzia dowiesz się od naszego artykułu.

Zwolnienie z formy oraz wskazania do stosowania leku

Preparat sporządza się w postaci kapsułek, 30 i 60 sztuk na opakowanie. Lek "Appetanol" uważa się za skuteczny środek stopniowego zmniejszania masy ciała i zmniejszenia ilości spożywanej żywności. Te kapsułki pomagają w tłumieniu głodu i odmówić spożycia późno i zmniejszyć wielkość porcji. To dlatego zalecają przyjmowanie leku "Appetinol" (pigułki):

  • Obecność nadwagi;
  • Skłonność do otyłości;
  • Wzmożony apetyt;
  • W przypadku, gdy masz zwyczaj późnego jedzenia;
  • Jeśli nadużywa się przekąsek.

Dawkowanie, przeciwwskazania, cena i warunki przechowywania

Przeciwwskazaniami do stosowania tych kapsułek są ciąża i laktacja, zaostrzenie chorób żołądka i jelit, nietolerancja składników, które tworzą lek. Dzieci nie powinny przyjmować powyższych leków. Nie ma skutków ubocznych "Aspetinum", tylko reakcja alergiczna jest możliwa z nietolerancją jakiegokolwiek składnika, ale jest to wyłącznie osobnik. Odpowiednią dawką dorosłego jest 2 kapsułki leku 2 razy dziennie i 20 minut przed posiłkiem. Ponieważ same kapsułki są wystarczająco duże, zaleca się ich pić wodą. Żucie ich nie jest konieczne. W czasie przyjmowania tego leku należy postępować zgodnie ze schematem picia, aby utrzymać równowagę wody w ciele. W tym celu dzień powinien wypić 1,5, a najlepiej 2 l wody. Środki "Appetinol" (opinie lekarzy potwierdzają to) nie są zalecane przez ponad miesiąc. Po tym czasie musisz zrobić sobie przerwę. Koszt kapsułek wynosi 180 rubli na opakowanie. Przechowywać lek w miejscu niedostępnym dla dzieci, a okres ważności tego dodatku do żywności wynosi 2 lata. Po upływie terminu ważności nie można zażywać leku.

Lek do utraty wagi "Aspetinol", opinie klientów

Aby zrozumieć, co oznacza powyższa metoda, zaleca się zapoznanie się z opiniami konsumentów na ten temat. Przecież wiele takich suplementów często nie pomaga, a to zarówno stracił czas, jak i "pieniądze na wiatr". Lek "Appetinol", recenzje o tym, które w większości są pozytywne, pomaga radzić sobie z nadwagą iw najkrótszym możliwym czasie, aby uzyskać pożądany rysunek. Ci, którzy wzięli ten lek, mówią o tym jako nowoczesny, tani i naprawdę pomocny sposób poradzić sobie z problemem nadwagi. Najważniejsze jest przestrzeganie instrukcji. Kobiety zauważyły, że nie powinny być przyjmowane przed posiłkami, ale na kilka minut przed posiłkami (20-30 minut), wtedy odczuwa się uczucie głodu, a pragnienie jest mniej, a więc mniej żywności jest spożywane. Oczywiście, podobnie jak praktycznie każdy biologicznie aktywny dodatek, ma "Appetinol" i negatywne opinie. Są one związane z reguły z faktem, że po miesiącu stosowania leku efekt nie nastąpił. W takim przypadku należy zrozumieć, że nie wszystko zależy od kapsułek. Nieprawidłowe jest przyjmowanie leków i chwycenie ich ciasteczkiem lub ciasteczkami o dużej zawartości kalorii, ignorując fizyczne wykształcenie i sport. W takim przypadku nie będzie żadnego efektu. Narkotyk "Appetinol", którego opinie są nadal wiarygodne, pomoże tylko w przypadku, gdy jego odbiór towarzyszyć będzie odrzuceniu wysokokalorycznej żywności i przekąsek nocnych, przestrzeganiu zasad prawidłowego odżywiania, ćwiczeń i snu co najmniej 7-8 godzin dziennie.