546 Shares 8791 views

Lek „Sulgin”. Instrukcje użytkowania

Lek „Sulgin” instrukcja obsługi opisuje jako antybakteryjnym środkiem sulfonamidy. Lek ten jest nieznacznie różni się od innych sposobów grupy sulfonamidowe – jest bardzo powoli wchłaniane z przewodu pokarmowego. W wyniku spożycia tworzy wystarczająco wysokim stężeniu w jelitach. Najpowszechniej stosowanym lekiem „Sulgin” biegunka. Aby wzmocnić efekt, u niektórych pacjentów z lekiem wziąć łyżeczkę (łyżeczka) miodu.


Oznacza „Sulgin” Instrukcja zaleca, aby u pacjentów z przewlekłą, podostrej i ostrej czerwonki bakteryjnej (bakteryjna), zapalenie okrężnicy, zapalenie jelit z biegunką. Lek podaje się w nośnikach i Shigella (czerwonka bacillus) przykleja gorączka (dur), jak również w okresie przygotowawczym przed operacją w jelitach.

Lek „Sulgin” instrukcję stosowania ostrych infekcjach dorosłych zaleca się jeden do dwóch gramów. Dawkowanie dostępny singiel. Pierwszy dzień zaleca się dwa pierwsze gramów, (ten sam dzień) gram pięciokrotnie. Na drugim i trzecim dniu podjęcia gram pięć razy, na czwartym – cztery razy. Piątego dnia zaleca się przyjmowanie leku trzy razy w gramach. Czas trwania terapii jest najczęściej nie więcej niż pięć do siedmiu dni. Zwykle skuteczność terapeutyczną leku jest obchodzony w pierwszej sekundzie dnia.

W przewlekłej i podostrej chorób jelit lek „Sulgin” instrukcji zaleca dorosłych połowę lub jedną gram. Częstość podawania dziennie – od czterech do pięciu razy.

Jako środek zapobiegawczy wyznacza 0,05 g leku na kg masy ciała raz na osiem godzin przez pięć dni przed interwencją, a następnie przez tydzień później.

Lek „Sulgin” Instrukcja umożliwia jednoczesny odbiór takich leków jak: „chlorotetracykliny” „chloramfenikol”, w połączeniu z dobrymi środków absorpcyjnych „Norsulfazol”, „Sulfadimezin”.

Nie należy przyjmować więcej niż dwa gramy na raz i więcej niż siedem gramów dziennie.

Jak pokazano w badaniach klinicznych, lek „Sulgin” dobrze tolerowane. W rzadkich przypadkach, nie może być wymioty, wysypka skórna, nudności, krystaluria (strata acetylowanej postaci kryształów leku do dróg oddechowych).

Medycyna „Sulgin” przeciwwskazane, jeśli występuje nadwrażliwość sulfonamidy, jak również zaburzenia czynności nerek.

Podczas całego przebiegu terapii ekspertów zaleca się pić co najmniej dwa do trzech litrów płynu dziennie, utrzymując w ten sposób wzmocnioną diurezę (oddawanie moczu).

Długotrwałe stosowanie leku „Sulgin” sprzyja zahamowania wzrostu Escherichia coli, spowolnienia w syntezie jelita B witamin. W związku z tym, w przypadku podawania leku pacjentom zaleca się przyjmowanie niezbędnych ilości witamin (kwas nikotynowy, ryboflawina, tiamina).

Synonimów medycynie „Sulgin” obejmują leki takie jak „Sulfoguanidin”, „Resulfon”, „Neosulfonamid”, „Aseptilguanidin” i inne.

Lek jest w miejscu niedostępnym dla małych dzieci i ciemnym miejscu. Trwałość leków „Sulgin” – nie więcej niż pięć lat.

Lek jest rozpuszczalny w etanolu i wody, nie ma zapachu.

Należy pamiętać, że pojawienie się biegunki nie zawsze wynikają bezpośrednio brać żadnych leków. Przyczyny biegunki może być całkiem sporo. Aby uniknąć niepożądanych efektów przed leczeniem „Sulgin”, jak również wszelkie inne środki, należy skonsultować się z lekarzem. Oczywiście, nie powinniśmy ignorować zaleceń zawartych w podsumowaniu. Od ścisłego przestrzegania przepisów dotyczących powodzenia leczenia.