644 Shares 4429 views

Żel "Deep Relief" od bólu w mięśniach i stawach

Żel "Dip Relief" jest skutecznym lekiem stosowanym w celu wyeliminowania zespołu bólu mięśni, więzadeł i stawów. Ten lek jest powszechnie stosowany w medycynie nowoczesnej, ponieważ pozwala szybko pozbyć się dyskomfortu i bólu.


Dip relief gel: skład i właściwości farmakologiczne

Preparat jest wydawany w postaci przezroczystego żelu o lekkim, przyjemnym zapachu mentolu. Ma zauważalne właściwości przeciwbólowe, chłodzące i przeciwzapalne. Przede wszystkim należy zauważyć, że lek zawiera dwa aktywne składniki, które tylko zwiększają wzajemne oddziaływanie.

Ibuprofen jest bardzo skuteczną substancją przeciwzapalną o pochodzeniu nie steroidowym. Ten składnik hamuje syntezę prostaglandyn, co zmniejsza wrażliwość niektórych receptorów na działanie drażniące – w ten sposób ból się zmniejsza. Ponadto, ibuprofen szybko usuwa zapalenie.

Inną substancją czynną żelu do płukania zanurzenia jest lewewentol, który charakteryzuje się efektem odwracającym i drażniącym. Po nałożeniu na skórę, ten izomer mentolu powoduje podrażnienie końców nerwowych, stymulację rozszerzania naczyń i zmniejszenie nasilenia bólu.

Lek "Dip Relief" jest dobrze zaabsorbowany i wnika w najgłębsze warstwy skóry i tkanek. Tylko niewielka ilość substancji wchodzi do układu krążenia.

Żel do mycia twarzy: wskazania do użycia

Jak już wspomniano, to narzędzie ma na celu zmniejszenie bólu mięśniowego, a także dyskomfort w stawach. Ze względu na silne właściwości przeciwbólowe widmo wykorzystania żelu jest bardzo szerokie. Przede wszystkim przepisywany jest do zapalenia tkanek miękkich i stawów, które pojawiły się w wyniku urazu. Ponadto ten lek jest po prostu niezbędny w przypadku ciężkiego bólu pleców, nawet jeśli przyczyny zespołu bólowego nie są w pełni zrozumiane.

Żel jest przeznaczony dla pacjentów z reumatyzmem, zapaleniem stawów, zapaleniem radiculitis, osteochondrozą i innymi zmianami stawowymi i kostnymi. Jest również skuteczny w bólach mięśniowo-szkieletowych, lędźwiowych, zapaleniu ścięgien, zapaleniu kaletek i innych chorobach tkanek miękkich oraz układu mięśniowo-szkieletowego.

Dip Relief Gel: instrukcje użycia

Technika leku jest dość prosta. Niewielką ilość żelu należy nakładać na skórę powyżej dotkniętego obszaru i przetrzeć lekko miękkimi ruchami, aż produkt zostanie całkowicie pochłonięty. Pojedyncza ilość leku bezpośrednio zależy od obszaru uszkodzenia. Jednocześnie można użyć paska żelu, którego długość nie przekracza 5 centymetrów.

Zaleca się stosowanie leku "Dip Relief" 2-3 razy dziennie. Przebieg zabiegu nie powinien przekraczać 10 dni. Nie należy umieszczać pod bandażem ani poddawać działaniu skóry wokół otwartych błon śluzowych.

Dip Relief Gel: przeciwwskazania i efekty uboczne

Na początek należy zauważyć, że lek nie może być stosowany z większą wrażliwością na jego składniki, jak również w czasie ciąży iw wieku 14 lat. W żadnym przypadku nie należy go nakładać na uszkodzoną skórę, zwłaszcza w miejscu otwartych ran, wrzodów i zadrapań.

Ten lek jest dobrze tolerowany przez pacjentów. Tylko od czasu do czasu występują reakcje alergiczne skóry, objawiające się swędzeniem, wysypką i zaczerwienieniem.

Żel "Dip Reilif": recenzje

To narzędzie jest naprawdę duże. I prawie wszystkie recenzje są pozytywne. Pacjenci zgłaszają zmniejszenie lub całkowite zniknięcie bólu kilka minut po aplikacji.