605 Shares 3353 views

Żal – co to jest? znaczenie

Wypowiedziane słowa nie można cofnąć, a produkowane działania można regulować tylko zmienić osad w postaci żalu. Wartość znajome słowa są zazwyczaj łatwo zmieścić w ramach obowiązkowego zestawu uczuć doświadczanych przez dziesiątki człowiekiem razy w ciągu dnia. Kłopot ze względu na straty, insynuacji, zbędnych słów, separacji, lunch, które nie mają czasu lub czasu spędzonego na marne … Innymi słowy, wskaźnik wewnętrznego niezadowolenia o wydarzeniach, które nie Rozwijający nasze pragnienie – to słowo „żal”.


Od charakteru żalu

całe ludzkie życie, jako całości, z zastrzeżeniem współczynnika przypadek, zawsze polegać na pośrednich błędu. Dlaczego pośredni? Ponieważ nie wszystkie błędy, które jawią się nam jako takie, jakie są. Twoje żałuje – chwilowe wskazanie, że w swoim życiu nie było odchylenie od ustawionego kursu.

Uruchomiony w ramach każdego indywidualnego procesu budowlanego działa z opóźnieniem. impulsy mózgowe, które są odpowiedzialne za podejmowanie decyzji, są szybsze niż analizy kontroli działań wykonywanych. Pamiętaj, ile razy trzeba było żal za swoje słowa (akcji) w ciągu zaledwie kilku sekund po już odpowiedziały usta do odpowiedzi werbalnej i ruchliwość silnik automatycznie wykonał serię ruchów pod wpływem impulsu.

W oparciu o powyższe, a zanim pójdziemy dalej porady od psychologów w skarbonki: Przed reagować na sytuację, która wymaga odpowiedzialnej decyzji – wygenerowane w sobie do trzech, co skoncentrowany oddech przed kolejną cyfrę. Czas zajmie nie więcej niż 7 sekund, a to jest godne pożałowania o pośpiechu (najczęstszą przyczyną tego uczucia) – prawie zapomnieć.

Końcówka podświadomości

Kontynuacja poprzedniego tematu, my cię ostrzec jakiegokolwiek specjalnego szkolenia lub postaw, które blokują percepcję sytuacji frustrujących. Wyeliminować poczucie żalu – jak to jest być zaszczepione przeciwko szczepieniu, to wyrwać coś, wysłał do ochrony. Nie ma potrzeby, aby wziąć ukłucie sumienia jako swego rodzaju próba oszpecić istnienie nieistniejących fantomów „które byłoby, gdyby”.

Wszelkie działania wykonywane jest dobre dzięki późniejszej oceny satysfakcji lub żalu. Definicja sytuacji na fakt – zaprojektowane, aby celować tych skal miski. Satysfakcja – punkt, który można umieścić na końcu procesu. Żal – zawsze jest to wezwanie, aby kontynuować. nie, nie mogłem, nie śmiał dzisiaj – to jest możliwe, aby poprawić sytuację jutro. Zawsze używaj możliwość ponownego rozważenia charakteru swojej irytacji zamiast je odpowietrzyć – nosić krawat w następnej partii, jeśli wczoraj byłaś jedną bez niego, mimo wszystko.

szczuć

Niebezpieczne żal, że wprowadzają do tick „stały” nie jest możliwe. Należą do nich utrata bliskiej osoby, z którymi były sprzeczne, czy stracona szansa, że nie może wrócić, bo skorzystał z drugą osobą. To jest bardzo trudne, ale konieczne jest, i to jest godne pożałowania, że zatruwa swoim życiu, aby umieścić w pamięci jako kolejny kleszcza na rachunku swoim dzienniku błędów – „przyjął do wiadomości”.

Blisko zawsze masz innych krewnych, a możliwość ich poprawiania życie na lepsze nie są uwalniane do nas w liczbie pojedynczej. Jeśli stale wzdychając tylko, że brakowało, istnieje ryzyko, aby przynieść sobie na mikromanii państwowych – patologiczny tłumienie indywidualnych poprzez wyniszczenie.

Pamiętaj, że nie żałujemy wysłany do regularnego patrząc na niego – proces impulsów mózgu, którego celem jest powrót nieświadomości do wygodnego stanu poprzez korygowanie (analiza) wytworzonej przez działanie.

Żal i żal hamujące rozwojowy

Ucząc się rozpoznawać siebie – proces, który można przypisać do jednej z najtrudniejszych – ważne jest, aby obserwować i rejestrować chwile w umyśle, gdy alarm „coś zrobić (mówi) nie” powstać. Jeśli pochopnie charakter nawet w komisji skargi zaczyna biec, pozbawiony równowagi emocjonalnej, można pogratulować sobie – to wszystko będzie musiał się nauczyć, to tylko do tworzenia sztucznych przerw między decyzją a jej egzekwowania (patrz wyżej). Mówi taka chwilowa reakcja witalności przyrody i bliskim kontakcie z intuicyjnych ustawień.

Harder, gdy świadomość często oświetla osobę w momencie powrotu etapów reakcji, które nie jest wynikiem bardzo miłe. Niestety, w tym przypadku powinno być mechanicznie – trzeba było zrobić inaczej, w innym czasie i zrobić. Tutaj, podobnie jak to było, i oceniając obecność i postrzeganie odpowiednie zadbanie, ale praca z podświadomości jest stracone, droga jest zamknięta dla siebie sterty logiki i wewnętrznej sztywności. Oczywiście, i jest to niefortunne dla dobra człowieka, ale dopiero uczy się słuchać do stanu wewnętrznej równowagi, łamanie niegrzeczne i nietaktowne wobec własnego życia będzie realizować go stale.

migające wartości

Jak nauczyć się dokonać prawidłowej oceny przeszłości tak, aby nie męczyć was w rzeczywistości, i służył jako podstawa do pchnięcia naprzód? Migać go o bieżących wydarzeniach. Nie poszedł na studia 10 lat temu? Jeśli nadal widzisz to jako straconą szansę ostrej, zawsze istnieje szansa, aby podnieść poziom edukacji. Ale najprawdopodobniej, pamiętasz, ile miał w tym czasie a obecne życie nie jest gorszy niż ten, który byłby w obecności dyplomem. Nadszedł czas, aby odejść z żalem z tej okazji i akceptować niepowodzenia na egzaminie jak umożliwienie, aby uniknąć błędów.

clue do domu, w którym negatywne strony naszego „ja”, wpływa na nas najbardziej efektywny – przeszłość. manipulowania nimi są nieograniczone, ponieważ pamięć jest w stanie ożywić nie tylko fakty, ale także tło emocjonalne, która im towarzyszy, nawet jeśli zdarzenie sam przez wiele lat. Przywołując bolesne chwile sytuacjach kłopotliwych, możemy przewracać przytomność, wyczerpując jego wiele szczegółów. Jest zablokowany zdrowego przeszacowania, wszystkie osiągnięcia, które nastąpiły zdarzenia powodujące wstyd, depersonalizowane i tracą na znaczeniu.

Co się dzieje, gdy przeszłość dostaje władzę nad teraźniejszością, otaczając swoją sieć żalu? Psychologiczny degradacja osoby. Pomyśl o tym.

Nie ulegając prowokacji

Poniżej znajdują się instrukcje krok po kroku, po czym możemy pomóc świadomość „push” negatywności związane z żalu. Nie należy przyjmować wszystkich tych kroków „w maszynie”, po wszystkim, charakter litości jest inna.

  1. Istotą niewygodny stan jest poza zakresem kontroli, w związku z tym ponieść winę za wydarzenia, które są przypadkowe czynniki niemądre. Punktem kulminacyjnym jego sytuacji winy, które nie występują w trakcie myślenia zimną krwią.
  2. Jeśli zdarzenie jest, oczywiście, a nie 20 lat, znaleźć siłę, by przeprosić osoby, które dobrowolnie lub pod przymusem poszkodowanych. Nie rób wymówek! Przepraszam sam oczywiście samovygorazhivanie. Jeśli jesteś winny przed wami, nie należy oczekiwać przeprosin: żal o to Zwolnij jako obietnica w przestrzeni – jesteś wolny, a więc odporny.
  3. Wyjąć własny interes swoich orzeczeń – nie mają analizować to jako łapówkę, aby po raz kolejny dać mniej. Ci pozbyć się brudu drugiej osoby, że wola perelegla Ciebie.
  4. Płaczcie, męki, jeśli naprawdę chcesz. 10 minut a następnie spójrz na mokre poduszki, poszewki, zmian i powiedzieć sobie, że doświadcza tego problemu, limit emocjonalna została osiągnięta.
  5. Skupić się na wynikach – sytuacja była dla wysłałeś coś, a jednak nie zdają sobie sprawy, co to będzie znowu i znowu powtórzyć.

Może to być zabawa

Ale słowo wstępne „niestety” wartość wszystkich powyższych nie odpowiada. Samodzielnie lub w połączeniu z kombinacjami otwarcia, to jest po prostu sytuacja wymówka i nic więcej: „Niestety, ja …” „Z przykrością informujemy, ….” W tym towarzysza, gdyż zachęca nas do dzielenia emocjonalny ciężar powierzonego złagodzenia negatywnego tonu.

Należy zauważyć, że wyrażenie to odnosi się do „manipulatorów”. Często po to powinien zażądać, w którym będzie trudno odmówić.