117 Shares 5145 views

Jakie środki medvedok tam?

Sadzenie sadzonek w ogrodzie, każdy chce uzyskać dobry plon. Ale marzy nie wystarczy, trzeba również zadbać o rośliny. Ale cała opieka może pójść na marne, jeśli krykieta mieszkają na miejscu. Owad ten jest bardzo żarłoczne i zniszczy wszystkie sadzonki w ogrodzie. Dlatego konieczne jest, aby wykorzystać wszystkie możliwe środki medvedok, żeby pozbyć się pasożyta.

Z wyglądu owad wygląda małego skorupiaka. Żyje pod ziemią, kopanie go głęboko i wijące się ruchy tylko w nocy. To sprawia, że trudne do zwalczania Medvedkov, że nie jest łatwo złapać. Ponadto, jest to bardzo żarłoczne i szybko mnoży. Larwy i dorośli mogą zniszczyć wszystkie warzywa w obszarze, w stosunkowo krótkim okresie.

Jakie środki medvedok tam? Konieczne jest, aby podjąć szereg środków w celu zapewnienia pomyślnego zakończenia sprawy. Wielu ogrodników ruchy owadów wlać rozwiązań mydlane. Jednakże, skuteczność tego sposobu jest wątpliwa, ponieważ wiele kanałów turkucie. Jedyną rzeczą jest to, aby oczyścić część larw, beton zakłócony potomstwo. Dlatego lepiej jest zorganizować wszelkiego rodzaju pułapek w okolicy, to jest najbardziej wydajne środki folk Mole świerszcze.

To może zatruć owadów w następujący sposób. Na głębokości 30 cm zagrzebanych kukurydzianą, zatruty arsenu lub zmieszany z otrąb fosforek cynku i fluorokrzemian sodu. Ponadto, krykiet nie lubi ostry i przenikliwy zapach, więc obszar można sadzić mięta, chryzantema, czosnek, nagietki. Dookoła łóżka można kopać mały rowek, w którym są ułożone głowy ryby, naftalen, wylano do infuzji warstwowego wyłożony piasek, zwilżoną naftą.

Jeśli takie środki z medvedok nie pomagają, to jest czas, aby zastosować bardziej efektywne środki, które zawierają różne substancje chemiczne, pestycydy. Chociaż oni pomogą pozbyć się uciążliwego owada, ale nieść pewne ryzyko dla innych. Podczas pracy z nimi należy podjąć środki ostrożności, upewnij się, że zwierzęta nie są zatrute przez związki toksyczne.

Obecnie można znaleźć różne sposoby medvedok. Niektóre kompozycje mają być zainstalowane w otworze, gdzie żywią się owady. Niektóre leki mogą powodować śmierć szkodnika w ciągu kilku godzin.

Niektórzy ogrodnicy do zwalczania szkodników za pomocą tych samych środków jak za zniszczenie stonki. Jednak ta metoda jest czasochłonna i wymaga dużych nakładów pieniężnych.

Jest to niezbędne do przeprowadzenia działań zapobiegawczych na wiosnę i jesienią. Aby to zrobić, cała strona będzie musiała być wykopane. Należy również złapać turkucie wykopanie otworu na jesieni i wypełnić ją z nawozem. Owad zimą ogrzeje i może łatwo ulec zniszczeniu na wiosnę.

Jest możliwe użycie środka według turkucie, na przykład, aby złapać piwa, wody, wywaru. W skrajnych przypadkach, stosowanie leków takich jak „Medvetoks”. Życzymy, aby pozbyć się tego szkodnika.