721 Shares 6746 views

Kronotex Laminat: rodzaje, opis

Panele laminowane są uważane za jeden z najbardziej popularnych materiałów do instalacji na zewnątrz. Spowodował powszechne połączenie materiału o wysokiej odporności na ścieranie, estetyczny wygląd i trwałość. Istnieją również wady tej powłoki, ale producenci starają się je zminimalizować. Potwierdza to niemiecki podłóg laminowanych Kronotex, przedstawione na rynku w bogatej gamie wariantów projektowych i budowlanych.

Kronotex laminowane Cechy

Ponieważ laminat jest rodzajem połączenia materiałów syntetycznych i naturalnych drewna, najlepsze produkty tego typu charakteryzuje się różnymi zaletami obu typów pokrycia. Podobnie jak w przypadku naturalnego parkietu, Kronotex podłóg laminowanych jest różna czystość środowiska. Technologia produkcji nie przewiduje włączenia diethylhexylphthalate, więc nie ma obawy o odparowanie substancji szkodliwych podczas pracy. Jednocześnie, w porównaniu z panelem parkietu tej marki są trwałe – żywotność do 30 lat.

Oczywiście, zgodnie z kryteriami wygląd ma materiał syntetyczny nie może być porównywana z naturalnej strukturze. Jednak deweloperzy Kronotex wykonać konstrukcje zewnętrzne i rysunki, niemal identyczne z naturalnymi. Ale to nie wszystkie zalety, które odróżniają laminatu. Cena materiału wynosi średnio 800-1000 ścieranie / m2. Można znaleźć i tańsze produkty na rynku, ale w tym przypadku wskaźniki jakości nie są porównywalne.

Różnorodność tekstury

Tradycyjnie, dekoracyjny wygląd paneli podłogowych są podzielone na dwa rodzaje: z matowej lub błyszczącej powierzchni. Jednakże producent Kronotex oferuje bardziej złożonej klasyfikacji, który przewiduje: matowej fakturze oleju, jasny chrom połysk pokrycia, z odcieniem elektronicznej itp Oczywiście, w podstawowych wzorów przedstawionych drewniane panele podłogowe Kronotex … Dębu, klonu, orzecha włoskiego i innych gatunków doskonale pasuje do kompozycji paneli konstrukcyjnych. Ponadto, postanowienia i inne symulacji. Poszczególne rodziny można znaleźć powierzchni odtwarzając tłoczenie, kamień, szkło i wiele innych powłok, które mają strukturę nie tylko wyrażone, lecz również odpowiednie kolory wzoru. Maksymalna szczegół z dodatkiem matowego i błyszczącego efektu zwiększa zawartość konstrukcja listew, przysłania sztucznych materiałów.

rodzaje podłoży

Jedną z głównych wad laminowanych paneli jest hałas uderzenia występujące w chwilach chodzić. Jak pokazuje praktyka, aby wyeliminować niepożądany jakość dźwięku pomaga obsługiwać urządzenie. Niemiecki producent oferuje to trzy główne opcje: produkt włókien drzewnych, warstwy poliuretanowej i pianki. W kategoriach dochodowych drewnianymi płytami bezpieczeństwo środowiska, które w naturalny sposób kłamać i Kronotex laminatu. Opinie użytkowników wskazują, że stosowanie takiej kombinacji normalizuje głośniki, eliminując skrzypienie i inne odgłosy. Podłoże pianki byłoby najlepszym rozwiązaniem dla dużych obszarów, co zapewnia niskie obciążenie akustyczne. Jeśli chodzi o materiały z poliuretanu, zapewniają wielostronne izolacji, oszczędność i komfort akustyczny i termiczną.

władca Mammut

Płyty z tej serii koncentrują się na niosek w podmiejskich domów. Ten masywny płyty, które nie tylko naśladują strukturę drewna, ale także odtworzenie ogólnej koncepcji deski podłogi. Głównie dekory powtórzyć teksturę drewna dębowego, ale istnieją inne wzory z wzorami. Interpretacja dotyczy nie tylko wyglądu, ale również do charakterystyki struktury. Jak z dębu naturalnego, panele podłogowe Kronotex Mammut różnej sztywności, wytrzymałości i trwałości. Powłoka ta jest optymalnie nadaje się do salonu, przedpokoju lub sypialni. Ze zdolnością do wytrzymywania dużych obciążeń takich paneli i dopuszczają możliwość działająca pod tarasem, ale ta opcja jest układania jest możliwe tylko wtedy, gdy stosowanie ochrony witryn z wody.

władca Exquisit

W tym przypadku, nacisk kładzie się na zaletach projektu. Twórcy kolekcji starannie pracował z dekorów, które miały kształt w wyniku zestawu listew z imitacji różnych ras. Niektóre modyfikacje są różne symetryczne tłoczone, inni wprowadzają odcienie szlachty, podczas gdy inne łączą matowy blask i naturalne tekstury. Warto zauważyć, i różnorodność systemów niosek, które polega laminowanych Kronotex Exquisit we wszystkich odmianach. Może to być układ konfiguracji równoległej płyty, i klasycznym „drzewo” jak również różne wersje odtworzenie układania parkietu. Przez zmielonego w kształcie litery V fazki użytkownika może polegać na tworzeniu cienkiej powłoki z nutą szlachetny i prezencji.

władca Robusto

Panele laminowane mogą mieć różne twardości. Tak więc, zastosowanie najtrwalsze listew, a dla potrzeb gospodarstw domowych na przestrzeni biurowej – bardzo „miękkie”, ale zarazem stylowe i oryginalne. W serii Robusto łączą dwie cechy. Ta płyta o grubości 12 mm, co pozwala na ich wytrzymać prawie żadnych warunków obciążenia w użytku domowego. Wysoka wytrzymałość, która jest obdarzona laminowanych Kronotex, i jest obsługiwana przez system blokujący. Zazwyczaj stawy są punktem najsłabszych, więc rozwój kompaktowych ale wytrzymałych stawów Tool jest jednym z najbardziej obiecujących trendów w tym segmencie. Z kolei Kronotex oferuje system dokowania w kalenicy i rowkiem, który jest przeznaczony dla obciążeń szczytowych.

władca Amazone

Wszelkie nowoczesny producent laminatu zawiera w swoich zbiorach wiele opcji teksturowane i teksturowane design. Wymyślić coś nowego w zakresie klasycznego drewna tematem staje się coraz trudniejsze, więc wiele serii różnych marek są powtarzane. Niemniej rodzina Amazone przynosi niepowtarzalny urok segmencie paneli laminowanych kosztem prostoty i naturalności. To długie listwy, które pozbawione są wyszukanymi dekoracjami, ale zachowały szlachetność symulowanej skale. Według standardów rodziny Kronotex laminat jest to dość kosztowne. Jego cena w niektórych wersjach ponad 1200 rubli / m 2. Jednak dla pieniędzy właściciel otrzymuje nie tylko piękne, ale także trwałą powłokę z funkcjonalnym systemem mocującym i niezawodnej konstrukcji.

wniosek

Wykładziny są opracowywane w różnych segmentach, co prowadzi do ostrej konkurencji pomiędzy materiałami. Nawet nieaktualne linoleum w nowoczesnych wersjach mógłby wyprzeć solidny panel płyty wiórowej. I tak to jest, jak nie używać kierunki, w których Kronotex laminowanych i daje konkurencyjne powłok. Odnosi się to w szczególności do miejsc o dużej wilgotności. Chociaż pewne modyfikacje listwy są dostarczane z ochronnymi powłokami wodoodporne na pełnoprawnego funkcjonowania w łazience, na przykład, nawet producenci twierdzą z poważnymi zastrzeżeniami. Jednak i to jest kierunek mistrzowskich programistów Kronotex. Mimo, że struktura i ogólna stylistyka z laminatu raczej odnosi się do kategorii Pokrycia do salonu i sypialni, jest to możliwe i rozbudowa linii modelowych poprzez wprowadzenie nowych tekstur.