344 Shares 5032 views

Jak uszyć sukienkę „rolnik” własnymi rękami?

Od kilku sezonów moda naturalność, naturalność i kobiecość. Dobrze zapomniane fasony zdjąć u szczytu mody noc. Ubrać „rolnik” – trend sezonu i wygodne, piękne rzeczy. Wywołujący szyi raglanowa tuleja pełne spódnica – wysokość perfekcji. Ten styl jest prawie wszystko! Wybierz kolor i fakturę, a może rozpocząć szycie.

Wygoda i łatwość

Model sukienka z odkrytymi ramionami weszła w modzie w czasie rewolucji francuskiej. Dziewczęta odmówił bujne i ciężkie ubrania i wybrał wygodną spódnicę do podłogi światła, płynące tkaniny. Ulepszony styl i zawiera mini długość. Tuniki i krótkie sukienki z dekoltem spektakularny i raglanowe rękawy pasuje bardziej smukłe dziewczęta. Ale długość maxi wygląda dobrze na bujnej urody. Najważniejszą rzeczą jest, aby nie przesadzać z obszernych spódnicach.

Niezależnie od tego stroju jest lepiej wybrać lekki i naturalny. Wiskoza, bawełna tkanina sprawi, że sukienka, „Mistress do Maid” nieważkości i doskonale nadaje się do letnich upałów.

linie rozszerzających

Model ten sukienki uczyni każdy rysunek elegancki. Gołe ramiona, otwórz dłonie wyglądają dobrze, puszyste spódnica wizualnie sprawia, że talia osy. Ani fashionistka nie da się takiego arcydzieła. Ale to niekoniecznie trzeba wydawać ogromne sumy pieniędzy może być bardzo łatwo i szybko uszyć strój „chłopski” siebie. Tkanina przechowywać ogromny wybór materiałów wszystkich kolorów i faktur. Nie spiesz się do określenia koloru, a następnie wraz z długością sukni. Wtedy będziesz wiedzieć, ile trzeba kupić tkaniny.

fascynujący proces

Nie muszą mieć stopień cięcia i szycia kursów do odegrania taką piękną sukienkę. Wystarczy zastosować trochę wysiłku i cierpliwości. Szycie – bardzo ekscytujący proces. Jeśli zaczniesz samemu notował nowe rzeczy, nie można już zatrzymać do starości. Początkujący mistrzowie mogą korzystać najzwyklejszym maszynę do szycia, bez skomplikowanych funkcji.

„Farmer” Suknia może być szyte na różne sposoby. Spódnica „Tatyanka” lub „słonecznych spalony” – ty decydujesz. Obie opcje wyglądają świetnie i wygodne w noszeniu.

"Tatyanka"

Przygotować niezbędne narzędzia i iść do pracy! Nawet dziewczyna, która nigdy nie modelowana sobie rzeczy będzie w stanie uszyć strój „Mistress” Maid do siebie. Trzeba wziąć:

  • kredy;
  • nożyczki;
  • kartonu do form;
  • Gwint igły;
  • centymetr;
  • tkanina.

Najpierw trzeba zabrać swoje pomiary i dokonać wzory. Tak będzie o wiele łatwiej wyciąć samą sukienkę, bez uszkadzania materiału. Określić centymetrowej wielkości stanika i długość tulei. Wykonujemy dodatki do 3 cm i przeniesiono do kartonu. Vymeryat poluobhvat piersiowej – jest podstawą wzoru, z pomiarów będzie zależał od szerokości górze. Dodanie od 3 do 11 cm w celu pomiaru i przeniesienie rysunku na papierze. Wzory są gotowe! Rozważmy pierwszą opcję ze spódnicą „Tatyanka”. Nie ma żadnych komplikacji, a ubierać „rolnik” będzie gotowy w ciągu kilku godzin! Mierzyć na długości artykułu i dodać materiał do prostokąta – krawędzi fartucha do krawędzi. Obniżyła pożądanej długości, pozostawiając 2 centymetrów na spoiwo 4 cm powyżej do żywicy.

Kiedy wszystkie części są gotowe, podlać je razem, będziemy płacić „w kupie”. Pierwszy szlifować rękawami stanik. można od razu wykonać sznurkiem na szczycie. Powinno to być zrobione fastrygowanie ścieg, a następnie łatwo usunąć skórę. Następnie zszyć i spódnicy. Delikatnie pociągnij „prefabrykowane” i obrócić lustro. Jeśli wszystko ulokowane można sostrachivat szwy. Ubrać „chłop” jest już prawie gotowy, pozostaje włożyć gumę i na dole bluzy.

"The Sun"

można zatrzymać się na spódnicy i „słońce” w razie potrzeby. Efektem tego będzie oszałamiający. Smukła talia i spódnica i sypki, idzie w fale.

Złóż materiału „twarzą w twarz” w przekrojach poprzecznych. Trzeba umieścić materiał na stole i wyciąć nacięcie. Teraz zmierzyć długość kilka razy i mogą być cięte. Ostre rogi na krawędziach zgrabnie uzupełnia. Pamiętaj, aby uszyć suwak dwustronny, inaczej nie zmieści się w sukienkę. Mamy złożony dolnej połowy, wycisnąć szew, a następnie dokonać gładką linię. Nie zapomnij, aby traktować krawędzie rękawów. Sznurek może być umieszczony w nim w razie potrzeby. Spódnica słońcem spalony gotowy.

Każda dziewczyna będzie w stanie uszyć strój „rolnik” – Wzór jest bardzo prosty i dostępny dla szwaczka wszystkich grup wiekowych i poziomach mastrstva. Szczególnie ładnie wyglądają sukienki nasycone kolory. To jest po prostu niemożliwe, aby przejść przez i zapytać: „Gdzie kupiłeś?”

top

Głównym efektem stroju – gołe ramiona. Do góry okazało się piękne, na skraju wkładki cienką gumką, a następnie zmarszczki będą małe i schludne. Jeśli chcesz dodać objętości do piersi zrobić grubą sznureczek obudowę. Mogą być umieszczone w maszynie do szycia, nici, elastyczna i ścieg krawędzi trzech rzędach. Otrzymany zespół jest zupełnie inny, bardziej elegancki i wyrafinowany. Suknia delikatnie opadają na ramiona i przyciągają wzrok do jego właściciela.

Dress „rolnik” z otwartymi ramionami może być codziennie i może być perfekcyjnie na niezapomniany pojawienia się w nim na ceremonii.

Nie jest konieczne, aby uzupełnić szafę tak pełen dziewcząt płacą tylko bardzo niewielki wzrost. Będą wyglądać śmiesznie i wydaje się jeszcze mniej!

akcesoria

W lecie chcę nosić wygodne ubrania, tak że nie jest gorąca. Szczególnie dobrze nadaje się do tego „chłopskiej” sukni. Wzór odbywa się indywidualnie, a sukienka siedzi jako sfałszowane. Twórczej wyobraźni i cierpliwości, a elegancki strój tylko wygrać dookoła.

Ta sukienka może być noszone z baleriny i szpilki, grube, stabilny obcas i platformę. Jest uniwersalny! W dniu lepszego wybrać eleganckie buty i zrobić kucyka. A jeśli sukienka jest krótka, nosić je codziennie z baletu mieszkań!

Można łączyć ten kawałek ubrania z małą torebką na łańcuszku lub wręcz przeciwnie, olbrzymich pni. Stylowe damskie wybrać suknię z odkrytymi ramionami wiklinowe. Są one bardzo przestronne i wyglądać niezwykły i atrakcyjny. Można udekorować kosz kwiatów, warkocz włosy i krótko zanurzyć w 18 wieku, aby poczuć się jak dziewczyna chłop!