96 Shares 3601 views

„Marco Polo” – Hotel w centrum stolicy

Comfortable „Marco Polo” – hotel, usytuowany w starym centrum stolicy Rosji – już znanego turystom. Wysokie standardy usług, doskonałą obsługę oraz tradycyjnej rosyjskiej gościnności – to wszystko pomaga gościom poczuć się jak w domu i daleko od przytulne.


informacje ogólne

Pełna nazwa hotelu – „Marco Polo Presnya”. Znajduje się on w odległości spaceru od wielu atrakcji Moskwy, w tym słynny Stawy patriarchy. Plac Czerwony z Kremlem, Teatr Bolszoj, Maly, synagoga, kilka starych kościołów, kościół – są odległe zaledwie kilka przecznic od „Marco Polo”.

W hotelu jest jego dogodna lokalizacja – wewnątrz Garden Ring – dostępność transportowa, szeroki wachlarz usług oraz indywidualne podejście do każdego gościa jest idealnym miejscem dla osób podróżujących służbowo, jak i tych podróżujących, którzy przybywają do zapoznania się z rosyjskiej stolicy. Istotną rolę w wyborze tego hotelu odegrała bardzo przystępnej cenie.

„Marco Polo” – Hotel, którego budynek został zbudowany z powrotem w 1904 roku. Stworzony przez brytyjskiego architekta Williama Walcott, dziś jest uderzające w jej elegancji. Przed Rewolucja Październikowa tu przyszła elitę brytyjskiego i amerykańskiego w sowieckiej lat działa tu hotel „Krasnopresnenskaya” typu zamkniętego przeznaczone dla liderów partyjnych. W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, hotel dołączył do austriackiej zarządzanie firmą.

infrastruktura

„Marco Polo” – hotel, zapewniając szeroki zakres usług dla konferencji i spotkań biznesowych, wesel. Istnieją dwie sale konferencyjne. W jednym z nich, który znajduje się na parterze, jest możliwość prowadzenia działalności bez użycia mikrofonów. Światło w pokoju można regulować. Sprzęt, włącznie z projektora do ekranu jest mobilna: jest on zainstalowany w dowolnym miejscu na kliencie. Kolejna sala konferencyjna, która nazywa się „Moskwa”, w pastelowych odcieniach beżu. Sądząc po opiniach, jest doskonałym rozwiązaniem dla sesji plenarnych, negocjacje, seminariów i innych spotkań biznesowych.

Przez tysiąc rubli dziennie, można dostać miejsce na publicznym parkingu w bezpośrednim sąsiedztwie „Marco Polo”. Hotel zapewnia również usługi konsjerża, bankomat oraz przechowalnię bagażu. Recepcja czynna jest przez całą dobę. Tutaj, aby pomóc wezwać taksówkę, kupić bilety na spektakle, zorganizować transfer, wysłać lub odebrać faks.

Fundusz mieszkaniowy

"Marco Polo" (hotel, Moskwa) oferuje zakwaterowanie w siedemdziesięciu trzech pokoi kategorii "standard", "deluxe" i "deluxe". Oferują one piękne widoki na wąskich ulicach Moskwy, urok starego miasta. Każdy pokój ma swój własny, niepowtarzalny design. Wszystkie wyposażone są w niezbędne do komfortowego mebli gościom pobyt. W pokojach wiszą ryciny i obrazy współczesnych artystów. Dwupokojowe apartamenty kategoria „Deluxe” – „Prezydencki” pokoju, urządzone w stylu Art Deco, może pomieścić cztery dorosłe osoby w tym samym czasie. Mają dwa balkony.

Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor LCD z telewizją satelitarną, pokazujący sześćdziesięciu kanałów, telefon, mini-bar, istnieje również bezpieczne, wszystkie kawy / herbaty, żelazko i deska do prasowania. Cała przestrzeń hotelu jest klimatyzowany i ogrzewany. Na drzwiach – zamki elektroniczne. Presidential Suite koszt zaczyna się od 48890 rubli.

żywność

„Marco Polo” (hotel, Moskwa) oferuje swoim klientom tylko śniadanie kontynentalne, które jest wliczone w cenę. W bufecie rano oferuje mięsa i serów, jajka, masło, ciasta, owoce, płatki, dżem, kawa i herbata. Lunch i obiad można w restauracji, która znajduje się na miejscu drugim. Oprócz tego, istnieje również lobby bar, letni taras na świeżym powietrzu.

opinie

Wielu gości stolicy podobał ten hotel. „Marco Polo”, przeglądy, które w zasadzie tylko pozytywna, przyciąga turystów przede wszystkim z doskonałej lokalizacji. Pięć minut spacerem od hotelu znajdują się dwie stacje metra. Kolejnym plusem – to bliskość lotnisk, czyli krótki autobus … Jako „pełnoprawny” Czterogwiazdkowy hotel ten jest zaskakujący jakość swoich usług. Nienaganna czystość, kompetentny personel, wygodne pokoje, jakość drogie meble i łazienki – to wszystko przyczynia się do tego, że „Marco Polo Presnja” staje się coraz bardziej popularne co roku.

Wielu klientów zatrzymać nie jest to pierwszy raz. I nie jest to, że „Marco Polo” tylko w Patriarchy Stawów. On, sądząc po opiniach, naprawdę potężne – z grubymi ścianami, eleganckich dźwiękoszczelnych, doskonałe widoki z okien. W pobliżu wielu ekskluzywnych zakładów, gdzie można spędzić czas. Z minusów, niektórzy turyści powiedzieć tylko niewielką powierzchnię pomieszczenia.

Większość ludzi, którzy tu mieszkali, wierzą, że hotel spełnia podaną „gwiazda”, co więcej, idą na ich przybyciu do Moskwy, aby zatrzymać go tam.