880 Shares 8538 views

Jak usunąć Dr.Web z komputera bez śladu?

Teraz nawet najbardziej niedoświadczony użytkownik komputera wie, że to niemożliwe, aby przejść do trybu online bez konieczności instalowania programu antywirusowego wcześniej. Na szczęście, wybór odpowiedniego oprogramowania dzisiaj jest po prostu nieprzyzwoite szerokie.


Znaczna liczba osób korzysta z krajowego antywirusa „Doctor Web”, która charakteryzuje się wymagań systemowych skromnych i doskonałą zdolnością do leczenia zainfekowanych plików systemowych.

Ale rzeczy się dzieje, ale ponieważ może również zastanawiać się , jak usunąć Dr.Web z komputera. Po tym wszystkim, anti-virus – to nie jest zwykłe narzędzie do odinstalowywania, że dość często płyty „Control” – „usuń programy” Ten produkt jest zbyt głęboko osadzone w systemie.

Uważa jednak, że i taka metoda. Aby przeprowadzić deinstalację trzeba będzie kliknąć na przycisk „Start”, aby znaleźć tam „Panel sterowania”, wybierz „Programy i funkcje”. Przed wyjęciem Dr.Web z komputera, trzeba go znaleźć na liście programów, które pojawią się przed tobą.

Znaleziony? Następnie kliknij na nim lewym przyciskiem myszy, a na górze okna dialogowego z listą znaleźć przycisk „Usuń”. Wkrótce otworzy się okno dialogowe standardowego deinstalatora. Po jej wskazówek, można łatwo usunąć Dr.Web z komputera.

Często zdarza się, że pozostają w rejestrze lub na dysku następujące aplikacje powodować awarie i upadek „windose”, a więc usunięcie programu antywirusowego należy podchodzić bardzo odpowiedzialnie.

Więc jak usunąć Dr.Web z komputerem za pomocą konwencjonalnych środków i nie może się wydostać, to lepiej uciekać się do specjalnie zaprojektowanej programu z tej okazji. Jednym z nich jest darmowe narzędzie ZSoft Uninstaller. Z pomocą procesu usuwania będzie dużo łatwiejsze. Sędzia: po uruchomieniu mały darmowe narzędzie jego okno dialogowe „minimalistyczny” otworzy się przed tobą. Nie będzie lista aplikacji, które są zainstalowane na komputerze. Znalazł tam wirusa, kliknij na duży przycisk „Usuń” w lewym górnym rogu.

Program będzie nie tylko usunąć Dr.Web całkowicie, ale także niezależnie przeskanować cały rejestr i dysk twardy dla pozostałych anty-wirus „grudek”.

Podobny talent ma narzędzia Revo Uninstaller. W przeciwieństwie do poprzedniej wersji, program jest płatny, ale za stosunkowo niewielkie pieniądze (około 600 rubli), oferuje elegancką funkcjonalność. Oprócz usuwania aplikacji, będzie w stanie doskonale optymalizacji komputera.

Jednak przed wyjęciem Dr.Web z komputera, wystarczy pobrać darmową wersję testową i wykorzystywać swoje umiejętności za darmo. Na szczęście, zasada działania jest podobna do swojego programu, który został uznany przez nas powyżej.

Po jego uruchomienia należy również szukać antywirusowego na liście zainstalowanych aplikacji, a następnie kliknij przycisk „Usuń” w górnej części okna dialogowego. Spowoduje to uruchomienie standardowego deinstalatora. Po ukończeniu prac po raz kolejny spojrzeć na oknie dialogowym ustawiony na „Zaawansowane Uninstall”, kliknąć na przycisk „Scan”. Po zakończeniu procesu, użytkownik zostanie poproszony, aby usunąć wszystkie pozostałe pliki po Dr.Web.