193 Shares 8823 views

Najbardziej brutalnych zabójców: Potwory wśród nas

Krew w żyłach po zapoznaniu odnoszące się do niektórych nazwisk. I to nie jest fikcyjne potwory spod łóżka, są prawdziwi ludzie, których ręce są zabarwione krew.


seryjni mordercy

Niestety, w ciągu ostatniego stulecia spotka dość znaczną listę potworów, na sumieniu dziesiątki istnień ludzkich. Na liście „najbardziej okrutnych morderców” był Randy Kraft, który jest oskarżony o 16 zabójstw i sprawdzony w innym podejrzewa 67. Głównym celem maniaka byli chłopcy i faceci. Również w tym strasznym listy, na pewno natknąć się na imię Pedro Alonso López. Ten zabójca dostał się do Księgi Rekordów Guinnessa: 53 na sumieniu ofiary, morderstwo zostało udowodnione, a kolejne 57 – niesprawdzone. Między innymi, jest on podejrzewany o udział w 240 przypadkach. Ponadto, lista „najbardziej brutalnych zabójców”, dodaje tzw „nylon” Ted Bundy winni wielu śmierci dla dziewczynek w wieku od 15 do 25 lat. Dokładna liczba ofiar nie jest znana – waha się od 26 do 100+.

Boisz się klaunów? Dla niektórych ten lęk wydaje się śmieszne, jednak, aby dowiedzieć się historię Dzhona Ueyna Gacy, przestać się śmiać. Pogo klauna, który gra w domach dziecka – był to obraz Gacy'ego, zgwałcona i zabił 33 nastolatków. „Zabójca Green River” Geri Ridzhuey jest winny śmierci 48 kobiet, nagich i rob którego ciało wyjechał na rzeki Green River.

Potworem wśród potworów

Pewien, zadzwoń wszystkie osoby zaangażowane w liście „najbardziej brutalnych zabójców”, jest to niemożliwe. Jednak wśród nich kilka osób można zidentyfikować, które udało się doskonalić. Na przykład Richard Trenton Cheyz nie tylko zabili swoje ofiary (było stosunkowo niewielu – 6 osób), ale pili ich krew i jedli zwłoki, za który otrzymał przydomek „The Vampire Sacramento”. Alexander Pichushina których mało kto słyszał, była „moda”: miał zamiar zabić tak wielu ludzi, jak wiele komórek na szachownicy – i, jak sam przyznał, jest mało prawdopodobne, aby być zatrzymany dobrowolnie. Rozpoznanie takie odchylenie jako „nekrofilia”, jest bardzo powszechne wśród maniaków i seryjnych morderców. W rękach Sergeya Tkacha, który pracował w MSW, krew ponad dwustu dziewcząt, z których najstarszy był 18. On służy w tej chwili jego życie zdanie.

Jasne, każdy słyszał o Andriej Czikatiło, uznawana za jedną z najbardziej brutalnych seryjnych zabójców 20 wieku w Rosji. Zabił 53 osoby, ani wiek ani płeć nie został zakłócony przez jego – wśród jego ofiar są i 7-latków, a panie w wieku i młodych chłopców i dziewcząt. Nadążyć za nim Ukrainiec Anatolij Onopriyenko, umyvshiysya krew od 52 osób. Są morderstwa popełnione ze szczególnym okrucieństwem. To jest top 10 najbardziej brutalnych morderców, ale rzeczywiście wybrać wyjątkowy złoczyńców i potwory historii jest niemal niemożliwe, jak w przypadku każdego maniaka sprawia styt krew.

Na przykład, na sumieniu Dennis Rader wszystkich 10 ofiar – nie tyle w porównaniu z niektórymi maniaków, o których mowa powyżej. Jednak jego okrucieństwo: męka, śmierć śmiertelny gry – można przyznać mu tytuł „najbardziej brutalnego seryjnego mordercy”.

„Słaba płeć” z bronią

Kobieta maniak – to rzadkość, ale również występuje. Jednym z najbardziej znanych jest Eileen Uornes – wróg człowieka, który zabił siedmiu mężczyzn. Jednak oprócz tego, górna „najbardziej brutalny zabójca” hit and Belle Sorenson Ganness, znany jako „Black Widow”: ta pani mieszkała na pieniądze od firm ubezpieczeniowych za śmierć bliskich. W sumie ona zabiła około 40 osób, w tym męża i dzieci.