707 Shares 1382 views

Jak aktualizować mapy w urządzeniu w domu

Navigator dla samochodu – ta innowacja stała się w dzisiejszym świecie integralną częścią wygodnego zarządzania samochodem, a także ważnym elementem wnętrze samochodu. Często jednak zdarza się, że zawiera on w czasie nabywania niewystarczających informacji niezbędnych do szybszego i bezpieczniejszego poruszania się. Co zrobić w tej sytuacji, jeśli usługa pobierania nowych kart jest kosztowna w profesjonalnych centrach serwisowych? Powiem Ci, jak zaktualizować mapy na nawigatorze w domu, bez potrzeby kosztownej pomocy profesjonalistów.


Co należy wziąć pod uwagę przed aktualizacją map w nawigatorze?

Przede wszystkim musisz się upewnić, że ta aktualizacja jest odpowiednia dla nawigatora. Aby nie marnować więcej czasu, nawet przed aktualizacją map na nawigatorze, musisz wyraźnie poznać nazwę swojego programu i czy są aktualizacje tego programu. Następnie można podłączyć nawigator do komputera i pobrać żądany plik do folderu przypisanego do niego. Jeśli wszystko to zostanie spełnione, a następnie z poprawnym pobieraniem, wszystko będzie musiało się zdarzyć. A ty, w następnej podróży samochodem, po prostu cieszyć się otaczającym światem, mając prawdziwą ideę kierunku ruchu.

Jak często potrzebuję aktualizacji?

Wielu kierowców chce zawsze pamiętać o wszelkich zmianach, które mają miejsce podczas ich przenoszenia, dlatego regularnie aktualizuje mapy na nawigatorach. Ale jaka jest ta regularność? Jak długo można korzystać z nowych pobranych map? Te pytania nie są łatwe.

W rzeczywistości istnieje pewien przedział między przedstawionymi aktualizacjami – kwartał, ale nie wszyscy producenci przestrzegają, ale tylko ci, którzy doceniają swoją reputację i wokół użytkowników ich produktów. Faktem jest, że każda firma produkująca nawigatorów jest indywidualnie w tych działaniach. Odstęp czasu aktualizacji kart od producentów różni się od miesiąca do sześciu miesięcy. Z jednej strony, kiedy często aktualizujesz, być może być zawsze aktualne, ale z drugiej strony nie zawsze jest to wygodne, aby je często zmieniać, pomyśleć o tym stale, a nie każdy lubi spędzać co miesiąc.

Jak aktualizować mapy nawigatora

Zasadniczo nawigatorzy mają już program pobierania aktualizacji, ale nawet jeśli tak nie jest, to tylko obecność Internetu, w wyszukiwarce wpisz odpowiedni model, program – i to wszystko. Oczywiście można uciekać się do pomocy profesjonalistów, ale nie jest tak trudno aktualizować mapy na nawigatorze samodzielnie. Więc dlaczego wydawać pieniądze na to, co można zrobić w domu za darmo, zwłaszcza, że nie potrwa tak długo?

Nerwy, które można napotkać

Jak zaktualizować moje mapy na Nawigatorze? W tym celu należy wziąć pod uwagę kilka punktów.

Po pierwsze, musisz znać model nawigatora, nazwę programu.

Teraz jest nowa wersja programu wielofunkcyjnego, gdy zostanie przesłana, automatycznie aktualizuje mapy, kiedy te aktualizacje się pojawią, a wszystko to niezależnie od modelu nawigatora. To niezależnie wybiera właściwą aktualizację dla tego konkretnego modelu i jego możliwości. To tylko pewność, że ten program nie zawiera wirusów, które mogą zniszczyć nie tylko nawigator i jego zawartość, ale komputer, z którym pobierane będą aktualizacje, nie.

Po drugie, musisz mieć pewność, że program, który aktualizujesz (te same karty) to naprawdę nowa wersja.

Po trzecie, jeśli zdecydujesz się nauczyć się aktualizować mapy na swoim nawigatorze, powinieneś używać tylko udokumentowanych źródeł aktualizacji, ponieważ Internet jest pełen różnych fałszywych wersji, których producenci zarabiają niedoświadczonych użytkowników.