110 Shares 8000 views

Jak spreparowane wiadro, lub staje się mistrzem w „Maynkraft”

Więc teraz będziemy rozmawiać z tobą o tym, jak mają być wykonane w wiadrze z gry „Maynkraft”. Rzecz w tym, że to urządzenie może potrzebny w wielu sytuacjach. Na przykład, aby wybrać trochę wody lub mleka. Spójrzmy na to z pozycji danych, a następnie zastanowić się, jak to jest tworzony Makar.

Co i dlaczego?

Tak więc, zanim wykonane wiadro, niech najpierw porozmawiać o czy nie robimy go wcale. Albo można zrobić bez niego? Po tym wszystkim, co do zasady, wszystkie pozycje w „Maynkraft” wymaga pewnych zasobów. Bezużyteczne, ponieważ element nie może zrobić. Ale dlaczego musimy wiadro?

Nasz obecny przedmiot w wirtualnym świecie ma taką samą funkcję, jak w prawdziwym życiu. Wiadro zyskuje ciecz (woda lub mleko). Ten element jest wymagany podczas tworzenia pól, kanałów i zebrać kilka przedmiotów. Na przykład, można je łatwo zebrać trochę lawy. Dlatego konieczne jest, aby zrobić. Ale jak iz czego? Spróbuj zrozumieć.

materiały Szukaj

Tak, jak przygotowane wiadro? Naturalnie, musimy pewne środki na ten cel. Ale co z tego? Spróbujmy odgadnąć.

Co sprawia, że wiadro w prawdziwym życiu? Oczywiście, żelazo! Oznacza to, że materiał ten będzie nam pomóc. Po uzyskaniu wystarczającej ilości elementów metalowych, będziesz miał doskonałą okazję, aby stworzyć różne metalowe przedmioty. W tym wiadra.

Czy warto cierpieć przez długi czas i być przestraszony wyszukiwań? Prawdopodobnie nie. Żelazo – to nie jest rzadkie materiały, które mogą być wymagane. Być może wcześniej, aby wyposażyć swój dom, trzeba najpierw uzyskać więcej zasobów podstawowych. Następnie na pytanie, jak mają być wykonane w wiadrze z Minecraft, nie sprawi, że długo cierpieć. Aby twój pomysł zrealizowany, trzeba zebrać trzy jednostki żelaza. Zobaczmy, w jaki sposób i gdzie można go dostać.

żelazo

Tak, teraz nadszedł czas, aby porozmawiać o tym, gdzie Twój materiał jest wydobywany. Po tym wszystkim, bez niej nie można znaleźć odpowiedź na pytanie, jak stworzyć wiadro.

Żelazo – jest bardzo popularnym materiałem, który znajduje się w grze. Na równi z drewna i kamienia, jest ona wykorzystywana do tworzenia wielu obiektów i pułapek.

surówka żelaza, które są tak niezbędne dla nas do craftingu, nie pojawiają się w świecie gry w „czystej” formie. Muszą utworzyć lub wytwarzać przez poddanie odpowiednich bloków. Jeśli znajdziesz „kostki” z żelaza, spróbuj je złamać. W rezultacie, można uzyskać aż 9 barów. Jednak nie jest to jedyna droga.

Jeśli poważnie myśli o tym, jak dostać spreparowany wiadro i barów, po prostu można je tworzyć. Przez topienie rudy żelaza w piecu uzyskano wlewki żelaza. Wymiana odbywa się w stosunku 1: 1. Jest to jeden rudy dostać jeden bar. Tak więc, gdy wpisałeś poprawny materiał, wystarczy połączyć je w swoim ekwipunku. Masz wiadro. Teraz konieczne jest, aby zobaczyć, jak je stosować.

dowiedzieć się, jak zastosować

Dobrze, stworzyliśmy element z wami do zbierania cieczy. Teraz spróbujmy dowiedzieć się, gdzie dokładnie można go stosować.

Na początek warto zauważyć, że rolnictwo jest „Maynkraft” wymaga pewnych kosztów. Na przykład, trzeba nakarmić zwierzęta i rośliny – podlewanie. Tak więc, można użyć wiadro do zbierania najbardziej zwykłą wodę, która następnie wlać do pól i innej roślinności.

Już zaczął budować swoją farmę? Udomowione krowy, ale nie wiem, jak można dostać się z niego „życie”? Idź do zwierzęcia z wiadrem w ręku, najedź i kliknij myszką – po dojone krowy i wysiąść jej mleko. Ponadto, może być używany do innych celów.

Po opróżnieniu pojemnika, to nie zniknie. Zamiast tego, inwentaryzacja będzie pusty obiekt, który można stosować dalej.

Chcesz dostać kawałek lawy? Znajdź swoje pole i zastosować nasz przedmiot do zasobu. Następnie, lawa pojawi się w ekwipunku. Teraz wiesz jak być wykonane w wiadrze „Maynkraft” i używać go właściwie.