284 Shares 7029 views

Aktor Chris Lemmon: biografia, zdjęcia. Większość filmów i seriali TV

Chris Lemmon – utalentowany aktor, którego istnienie publiczność nauczyłem dzięki serialu „Grom w raju”. W tej przygodzie serialu on znakomicie zrealizowany obraz dawnej „Lew morski” Martin Brubaker. Jako dziecko, Chris marzył o karierze muzyka, ale los postanowił inaczej. Co jeszcze można powiedzieć o amerykańskim aktorem?


Chris Lemmon: Początek drogi

Wykonawca Martin Brubaker urodził się w Los Angeles, stało się to w styczniu 1954 roku. Chris Lemmon – pochodzi z rodziny kinowego, syna aktorka Cynthia Stone i aktor Lemmon Jack. Jego ojciec dwa razy wygrał „Oskara”, zapamiętany przez widzów do filmów „12 gniewnych ludzi”, „Wielki wyścig”, „Pół żartem, pół serio”, „Dni wina i róż.” Opuścił rodzinę, gdy Chris był jeszcze dzieckiem, ale ich związek nie jest naruszona.

Pomysł przyszedł do kariery aktorskiej Lemmon nie od razu. Jako dziecko, chłopiec lubił muzyki, podobał mi się gra na pianinie. Nic dziwnego, że po ukończeniu szkoły średniej, postanowił kontynuować naukę w California Institute of the Arts. Ale w końcu pokonał zainteresowanie w świecie teatru i kina.

Pierwsze sukcesy

Jego pierwsza rola Chris Lemmon na scenie. Nawet w młodości grał w wielu cenionych spektakli. „Love Letters”, „Shay”, „Boso w parku” – najsłynniejszy z nich. Jednak popularność następcy Jack Lemmon nie musi role teatralne.

Chris po raz pierwszy pojawił się na planie w 1977 roku. Młodzieniec był oferowany małą rolę w filmie „Lotnisko 77”, którego gwiazdą był jego ojciec. Pierwsze doświadczenie przyszedł mu do gustu, Lemmon poważnie myśli o karierze filmowej. Jego droga do sławy rozpoczęła się młody człowiek filmowanie w projektach długotrwałych telewizyjnych. Sporadyczne rolę grał w serialu „California Highway Patrol”, „Cichy nabrzeża”, „zbyt blisko”, „Breaking Away”, w filmie telewizyjnym „Mirror, Mirror”. Pojawił się także w filmie „Po prostu powiedz, że mnie kochasz”, „Happy Hooker jedzie do Hollywood”, „Jak w starych, dobrych czasach”.

kariera filmowa

W 1981 roku Chris Lemmon po raz pierwszy udało się przyciągnąć uwagę widzów. Zagrał w horrorze „Przed świtem”, która opowiada o niepowodzenia podróżnych odkrywania gór. Jonathan, postać aktora, wśród miłośników ekstremalnej turystyki. Oczywiście, firma młodych ludzi nie oczekuję spotkania z mięśni i zaciętych braci bliźniaków, marząc zabić wszystkich z nich maczetą.

„Od dziewiątej do piątej”, „zmiana shift”, „Wyścig” Cannonball „2”, „Yellow Pages” – w ciągu kilku lat po horrorze „Przed świtem” Lemmon panierowane głównie ugryzł części. W 1986 roku wrócił do szczęścia twarz aktora, grał kluczową postać w komedii akcji „Air Force of Hollywood”. Film opowiada historię gwiazd filmowych, którzy starają się unikać zaangażowania w działaniach wojennych, przy zastosowaniu metod najbardziej ekstrawaganckie. Aby sprostać znowu z ojcem na planie, Chris miał szansę podczas pracy nad filmem „Takie jest życie” i „tata”.

„Grom w raju”

W 1994 roku, publiczność pierwszy sezon serialu przygodowego sąd został przedstawiony „Grom w raju”. Chris Lemmon w serialu odegrał kluczową rolę, stał się bohaterem nieustraszony i rezolutny Martin Brubaker.

Seria opowiada o dawnych „uchatek”, którzy zarabiają na życie, wykonując różne tajne misje. Wiele zadań, które są przyjaciele Martin i Randolph, stanowić zagrożenie dla życia. Środki transportu dla zespołu dwóch ludzi jest superszybki łodzi „Thunder”. Oczywiście, że statek jest wyposażony w niesamowitych urządzeń technicznych, które „uszczelnienia” są stale wykorzystywane w pracy.

Seria „Grom w raju” szybko zdobył fanów, a syn Jack Lemmon wreszcie poczuła smak prawdziwej sławy.

ciekawostki

Aktorzy udało się uzyskać znacznie wszystkie role, które jak twierdzą, nie jest wyjątkiem i Chris Lemmon. „Mroczna dzielnica” – thriller, w którym mógłby grać, ale wybrał innego kandydata.

W ostatnich latach, Chris ledwo pojawił się w filmach, częściowo z powodu swojej pasji w działaniach pisaniu. W 2006 roku aktor przedstawiony opinii publicznej dla pierwszego produktu z domieszką Lemmon, w którym opowiada o życiu i pracy swojego słynnego ojca, który zmarł w 2001 roku w wieku 76 lat, odsłania wiele tajemnic starego. Lemmon próbuje też swych sił jako scenarzysta i producent.

życie osobiste

Chris Lemmon, kino, a którego biografia jest omówione w tym artykule, od wielu lat jest w małżeństwie prawnej. Jego wybór był aktorka Dzhina Reymond, to kobieta, którą poślubił w 1988 roku. Druga połowa aktora można zobaczyć w filmach „Tato”, „Moja macocha -. Kosmitką” Żona dała mężowi Chris i synowie Jonathana i córka Sidney Noel. Większość swojego czasu spędza w rodzinie Connecticut.