336 Shares 4773 views

Lista komedii rodzinnych na przytulny wieczór w domu

Co za miły wieczór rodzina kompletna bez słodkiej komedii familijnej. I wszyscy domownicy zebrali się przed ekranem telewizora i zobaczyć nic. Gdziekolwiek się włączyć, wykazują stały „koperek”. Aby upewnić się, że wieczorem odbywa się zawsze na „wesoła”, prezentujemy wam listę komedii rodzinnych.


1. "Home Alone"

Być może jest to klasyczny gatunek rodzina. Zwłaszcza jeśli okno spadnie śnieg cicho i zbliża się Boże Narodzenie czy Nowy Rok. Ten film jest tak zabawny i miły, że pozostawi tylko najbardziej przyjemnym doświadczeniem. To nadaje się do oglądania z dziećmi, młodych i starych. Opowieść o chłopcu, którego rodzina jest tak duża, że przez wigilijnym Junior prostu zapomniał w domu. Oczywiście, nie ma uzasadnienia dla rodziców, ale co to za prezent mu zrobili. Cały weekend spędzić w domu w pełnej wolności, do obejrzenia w telewizji wszystko, co chcesz, jedz co pgozhelaetsya a nawet spać w dowolnym momencie. Czy to nie jest szczęście? To jest zabawa nasza młodzież pełnią życia aż sobie sprawę, że wszystkie takie same rodzina – rzecz święta, a jeden się na Boże Narodzenie nie jest tak szczęśliwy, jak się wydawało na początku. A fakt, że dwa potencjalni rabuś zauważyli jego dom nie będzie mógł przekazać swoje uwagi. Po tym wszystkim, jak się okazało, chłopiec może nie tylko spędzają czas bezczynnie, ale również do odparcia pilferers dorosłych. Film ten doskonale wpisuje się na listę komedii rodzinnych.

2. "Beethoven"

Historia jest szczególnie proszę tych, którzy mają w domu mieszka ogromny pies. Film opowie o tym, jak rodzina z 5 osoba dostaje małe i słodkie szczeniak bernardyn. Dzieci są szczęśliwe, mama zadowolona, bo podekscytowany dzieci, a tylko ojciec widzi go jako realne zagrożenie dla pokoju wewnętrznego i komfortu. I tak się stało: od małego szczeniaka niezdarny Beethoven zamienia się w ogromny i Kudłaty członka rodziny. I mimo, że głowa rodziny stale narzeka z tego powodu, jednak Beethoven tak organicznie łączy rodzinę, że gdy przychodzą trudne chwile, wszystkie one stają się jednym. Ten film nie jest do niczego, że wszedł do komedii rodzinnej, jest to bardzo wzruszające, i każdy będzie mógł zobaczyć siebie w kimś z głównych bohaterów.

3. „Alvin i wiewiórki”

Kolejny film wyposażony zwierzęta, nawet komputer. Niesamowity głos małe wiewiórki, którzy wykonują najbardziej znane przeboje światowej popkultury, nie może się poruszać. Trzy z nich, a każdy z nich jest wyjątkowy. Cudem dotrą do PR-manager, która nie przyklejony projektów. Tak robi gwiazdy pop wiewiórki świata i tak do nich przywiązani, że oprócz stosunku pracy, stają się prawdziwą rodziną. Ten film znajduje się w wykazie komedii rodzinnych, ponieważ widz jest imponująca żywe obrazy, ostre dowcipy i wzruszającą opowieść o miłości i rodzinie.

4. "Ice Age"

Mówiąc o filmach rodzinnych, nie można włączyć kreskówki, który nadaje się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Opowieść o miłości, przyjaźni i oddania do zwierząt, które są zmuszone do zaoszczędzić od globalnych kataklizmów. Należy również zauważyć, że ten rysunek składa się z kilku części, ta ostatnia stała się komedia z 2012 roku. Lista zawiera serię „globalne ocieplenie”, „Age of Dinosaurs” i „Continental Drift”. Wszystkie filmy są ciekawe i ekscytujące działki o doskonałych żartów. A bohaterami tej kreskówki stała się znana na całym świecie. Dlatego też jest na liście komedii rodzinnych.