723 Shares 7711 views

„Star Wars” Luke Skywalker – aktor, doskonale poradził sobie z rolą

Cult sagi „Star Wars” została przez prawie 40 lat historii jest ulubieńcem wielu fanów science fiction i epickiego gatunku. Opowiadanie o głównego bohatera o imieniu Luke Skywalker (grany przez został wybrany do roli specjalnej opieki) składa się z 7 części, każda zabawy i ekscytującej kontynuacja poprzedniej serii. Na podstawie serii, George Lucas nowoczesne reżyserzy i scenarzyści stworzyli wiele anime, bajek, książek, komiksów i gier komputerowych, które odpowiadają głównym tematem filmu.

Historia filmu

Autorzy epickich „Gwiezdnych Wojen” twierdzą, że powinno to być traktowane jako oficjalne początku 1976 roku, ponieważ był w tym czasie w świetle książki o tej samej nazwie autorów Foster i Lucas. Ten ruch pozwolił składu produkującej aby zapewnić popularność i przydatność produktu przed premierą w kinach. Rok później, autorzy książki otrzymali nagrodę specjalną „Hugo” dla tego arcydzieła w dziedzinie fantastyki.

Bohaterem książki, jak i filmu „Star Wars” – Luke Skywalker. do tej roli aktor została odebrana bardzo harmonijnie i prawidłowo, ponieważ na jego gra byli zachwyceni wielu widzów.

Pierwsza seria sagi zostały wydane 25 maja 1977 roku. Po autorzy widzieli w popularności i sukcesu swojego projektu, postanowili po trzech latach do wydania drugiej części, która zajęła trzecie miejsce w ciągu trzech lat. Rozwoju nowych technologii i komputerowych efektów specjalnych, więc autorzy postanowili dodać je do swoich zdjęć. Takie rozwiązanie znacznie mnożenie i ożywienia zwykle ramek.

Pod koniec XX wieku, widzowie to początek nowej trylogii „Gwiezdnych Wojen”, który został nazwany „The Phantom Menace”. W grudniu ubiegłego roku, pojechałem 7 odcinek, który w istocie jest kontynuacją 6 części. Aw maju, autorzy przewidują wydanie kolejnej części sagi przyszłego roku.

Główne zdjęcie z bohaterów

Fabuła obejmuje czynności, które odbywają się od prawie 70 lat. W tym czasie zachodzi proces rozpadu i powstawania imperium. Centralną postacią jest obraz przekształcony Anakin Skywalker, Darth Vader i jego syna Luke'a Skywalkera, aktor, który musi walczyć przez historię z ojcem. Te bohaterowie wiedzą, jak radzić sobie z Mocy i Jedi – głównej siły Republiki.

Na wykresie widać, jak ojciec idzie do Luke'a na ciemną stronę Mocy i wziął udział w walce o zniszczenie Zakonu Jedi, otrzymał tytuł prawicy ciemnościach cesarza. Jednocześnie, Jedi ukrywa się na odległej planecie Łukasza, nauczyć się kontrolować siłę i walczyć z ojcem. W końcu okazuje się, aby zwabić Darth Vader do jasnej strony Mocy, ale to nie ratuje go przed zniszczeniem.

obsada gwiazda filmu

Saga „Star Wars” jest naprawdę wyjątkowy, ponieważ został zaangażowany ogromną liczbę znanych artystów. Jednocześnie na jakiś obraz stał się przepustką do bezpieczne i skuteczne przyszłość. Byli tacy, dla których fotografowanie w „Star Wars” był rolę aktora na całe życie, tak jak Luke Skywalker. Aktor, który grał rolę, stała się znana tylko z powodu tej pracy. Jednocześnie, dla niektórych, to doświadczenie było po prostu jednym z niewielu udanych projektów. Wielu aktorów tuż po wydaniu „Gwiezdnych Wojen” zyskał ogromną popularność i uznanie, podczas gdy inni uważają ten epizod swojego życia najbardziej awaryjności.

Wśród najbardziej popularnych aktorów, są następujące:

  • Carrie Fisher ;
  • Natalie Portman;
  • Harrison Ford;
  • Hayden Christensen;
  • Kristofer Li;
  • I, oczywiście, Mark Hamill – aktor grający Luke'a Skywalkera.

Centralną postacią w sadze – Luke Skywalker

Działka z „Gwiezdnych Wojen” opowiada historię prostego wiejskiego chłopca, który przeszedł długą i trudną drogę od rolnika do Jedi. Przez długi czas widzowie nie mogli znać nazwisko aktora, który grał Luke'a Skywalkera, jak Mark Hamill zyskał popularność tylko z powodu tego filmu. Wcześniej, że nie świeci się w każdym popularnym filmie zajmująca się głównie w działaniach teatralnych.

Po pojawieniu się eposu while Hamill był najbardziej popularnym bohaterem wszelkiego rodzaju pokazów i programów telewizyjnych. Po chwili znalazł się w działalność spikera i zaczął powielać kreskówek, filmów i gier wideo. Do tej pory Hamill doczekać pracy w nowych „Gwiezdnych Wojen”.

Dzisiejsze osiągnięcie głównych aktorów

Aktor, który gra Luke Skywalker stał się poszukiwanym i popularnym aktorem w Hollywood, inne strony również filmowanie oszałamiający sukces. Wśród wielu aktorów można wyróżnić:

  • Natalie Portman wcześniej zagrała w filmie „Leon” z Jean Reno. Od tego czasu aktorka była zbyt młoda, tuż po saga zdobyła popularność. Dzięki wielu zdjęć, aktorka osiągnęła najwyższą nagrodę – w „Oscar”.
  • Hayden Christensen – aktor, który grał Anakina w młodości. Pomimo swojej wyjątkowej wygląd, aktor nie był w stanie odnieść sukces w karierze aktorskiej. Chociaż Christensen wystąpił w kilku filmach, lepiej na to nie stało. Do tej pory aktor czeka na filmowanie w następnym epizodzie sagi.
  • Harrison Ford był znany i popularny na długo przed pojawieniem się „Gwiezdnych Wojen”. Następnie, Ford wystąpił w wielu filmach, które również spotkały się z wielkim sukcesem, niektóre z nich zostały nominowane do „Oscara”.

Ze względu na swoją fascynację i oryginalność, film „Gwiezdne wojny” to popularne i aktualne. Wiele z jego bohaterów stały się prototypami dla gier, komiksów i gier. Dzięki tej folii, niektóre gwiazdy Hollywood stały się popularne i rozpoznawalne, takie jak Luke Skywalker. Aktor, który grał rolę, nie otrzyma odpowiedniej uwagi przez prasę i fanów, bez udziału w projekcie.