564 Shares 3456 views

Opis pensjonacie „Fundusz Literacki” (Pitsunda Abchazja). "Literary Fund": Opinie

W ostatnich latach, Abchazja stała się jednym z najbardziej popularnych miejsc na wakacje na plaży. Wynika to przede wszystkim z niezwykłą czystość morza i braku dużych skupisk ludzi. Pomimo faktu, że nie ma dobra obsługa i rodziny z dziećmi, jak i osoby starsze preferują spędzić wakacje w tych pięknych górach, gdzie jedność z naturą jest szczególnie zauważalne.


Jeden z najbardziej znanych ośrodków, jest dumny z Abchazji – „Fundusz Literacki”, który podsumowuje pomoże Ci podjąć decyzję o podróży.

Ogólne informacje o emerytury

To miejsce na relaks znajduje się w pobliżu miasta Pitsunda, zaledwie 3 km od hotelu, co sprawia, że połączenia komunikacyjne z nimi wystarczająco wygodne. Czyste morze – jest to jedna z najlepszych rzeczy, które mają Abchazji. Opinie o „Fundusz Literacki” które są bardzo sprzeczne, znajduje się zaledwie 100 metrów od linii brzegowej. To, co czyni go idealnym miejscem na wakacje.

Kolejną zaletą tego ośrodka – jest to jeden z najbardziej korzystnych mikroklimatu. Dzięki położeniu jest zabezpieczony przed zimnem prądów i wiatru. Tak więc, ze względu na takie kryteria, ośrodek stał się jednym z najlepszych miejsc dla dzieci i osób starszych, gdy nie ma potrzeby hałaśliwym rozrywki. Relaksujący wypoczynek w pięknym miejscu z pomocnego powietrza i czystego morza – to jest to, co oferuje ten znany rekreacyjnym.

Pensjonat „Fundusz Literacki” nosi imię wielkiego pisarza Dmitriya Iosifovicha Gulia, który jest uznawany za twórcę literatury Abchazji i którego popiersie znajduje się w ośrodku holu. Jego oficjalna nazwa miejsce spoczynku było w czasach Związku Radzieckiego, kiedy to został przeznaczony dla pisarzy i autorów w sanatorium.

Struktura emerytury i warunków pracy

Jeżeli wybrane miejsce na wakacje z Abchazji „Fundusz Literacki”, przeglądy, które są różne, oczywiście, warto rozważyć jako opcja zakwaterowania. Składa się z trzech budynków:

 • Chief, 12 pięter i trzy windy;
 • Rodzina, 3-piętrowy;
 • Nowy, 3-piętrowy.

Można zatrzymać się w żadnym z nich w zależności od liczby pustych miejsc. Pensjonat jest otwarty przez cały rok, biorąc dzieci od 2 lat. Przybyć do hotelu można z 14:00, aby przejść powinna wynosić do 10 godzin. Noon czas kasa jest uważany, odpowiednio, z pobytem w pokoju, od razu dostać obiad. Śniadanie jest wliczone w rozliczeniu na dzień przed wyjazdem.

Jak dostać się do domu z internatem?

Jeśli chodzi o jak dostać się do tego miejsca, z siedzibą w Republice Abchazji (Pitsunda), emerytalne „Fundusz Literacki” Recenzje mówią, że istnieją pewne trudności związane z tym problemem.

Trzeba najpierw dostać się do Adler. Można to zrobić pociągiem lub samolotem, w zależności od preferencji. Obserwowani przez dostępu do „Kozak” City Market, 500 metrów od granicy z Abchazją. Aż rynek można dojechać komunikacją miejską lub taksówką i na posterunku granicznym, można przejść tylko pieszo.

Następnie należy przejść paszportu i kontroli celnej, a następnie dostać się na terytorium Republiki Abchazji. Pitsunda Pension „Fundusz Literacki”, którego opinie zostaną omówione szczegółowo, będzie punkt końcowy podróży. Warto zauważyć, że ośrodek nie zapewnia trasnfer, powinieneś dostać się wyłącznie. Po pomyślnym przekroczeniu granicy, będzie znowu musiał skorzystać z transportu publicznego lub taksówkarza.

W ten sposób, na drodze do centrum biznesowego, z siedzibą w Republice Abchazji opinii „Fundusz Literacki” nie są bardzo pochlebne, ze względu na brak wygody i pomocy z domu opieki. Jednak pomimo względnej złożoności w drodze do domu z internatem, tu corocznie odwiedzane przez setki turystów z Rosji i innych krajów WNP.

Dokumenty, które składane po przybyciu

Sprawdzić w dowolnym hotelu obejmuje świadczenie pewnych dokumentów. Pensjonat „Fundusz Literacki” Zainstaluj następujące pakiety:

 • voucher;
 • paszport;
 • ubezpieczenie medyczne;
 • akt urodzenia dziecka;
 • pozwolenie od rodziców, w przypadku utrzymania dziecka przez inne osoby. Ponadto, dzieci poniżej 12 lat muszą mieć certyfikat epidemokruzhenii SES oraz dokument potwierdzający, że dokonane wszystkie niezbędne szczepienia w tym wieku.

Ponadto, może zaistnieć potrzeba dodatkowego dokumentu, wskazujący na obecność narodowości rosyjskiej, jeśli użyto torów przechodzących przez Ukrainę.

Oprócz tego pakietu dokumentów niezbędnych do dokonania dodatkowych składek, niepłacenia za Zakwaterowanie:

 • Jednorazowa opłata klimatyczna (30 rubli za osobę.);
 • ubezpieczenie wypadkowe (250 rub. na osobę).

W ten sposób proces rozstrzygnięcia pensjonacie „Fundusz Literacki” (Abchazja), który ma opinie, zarówno pozytywne jak i negatywne. Nie jest zadowolony z tych wszystkich rygorystycznych wymogów na pobyt w ośrodku, ale z drugiej strony, wielu twierdzi, że uważają ten poziom kontroli Niewątpliwą zaletą administracji.

Usługi oferowane przez fundusz emerytalny „Literackiego”

Położenie blisko morza jest zaletą obiektów rekreacyjnych. Jednakże, z wyjątkiem na wakacje na plaży, terytorium „Funduszu Literackiego” posiada własny odkryty basen, który jest ogrzewany i sauna.

Oferuje on korty tenisowe gości, a także w tenisa stołowego i bilard. Ponadto turyści mogą używać sprzętu sportowego, który jest wystawiony na wynajem. Prywatny parking z bezpieczeństwem, dostępnością długodystansowych komunikacji i sal konferencyjnych, zmieniając pensjonatem dogodne miejsce nie tylko do wypoczynku, ale również do spotkań biznesowych.

Jednak nie tylko rozrywka polega na odpoczynek w Abchazji Republic (Pitsunda), emerytura „Fundusz Literacki”. Zabiegi lecznicze takie jak hydroterapii, fizykoterapii i kinezyterapii przewidziane również dla turystów. Tak więc, Biuro morskiej można łączyć z takimi przydatnych procedur, takich jak prysznic, aparatu do masażu, leczenia inhalacyjnego i innych elementów.

Non-pension „Fundusz Literacki” i zaopatrzone w żywność

Republiki Abchazji, hotel opinie „Fundusz Literacki” – Są to kluczowe słowa dla turystów, którzy zamierzają spędzić wakacje w tym pięknym miejscu. Niewątpliwą zaletą pensjonatu jest szeroki zakres cen zakwaterowania, w zależności od zakwaterowania i posiłków są świadczone. Kategorie kursów emerytalnych są następujące:

 • norma;
 • Pokój typu Superior lub junior suite;
 • apartament.

Wszystkie pokoje posiadają łazienki z wanną, wentylator, lodówkę i telewizor. Apartamenty posiadają również klimatyzację. Zimna woda w pokojach tam cały dzień, a serwowane jest gorąco zgodnie z harmonogramem.

Ponadto, numery różnią się pod względem liczby łóżek i pokoje. Można wybrać numer składający się z dwóch pokoi, ale z jednym łóżkiem, dwa lub trzeciego, dodatkowego dziecka. Jest to wygodne na tyle, biorąc pod uwagę, że płatność jest w miejscach, ale nie pokoje. Pomoże Ci zrozumieć, jak to wygląda w pensjonacie „Fundusz Literacki” (Abchazja) zdjęcia pokojowe, przedstawiony poniżej.

Jeśli chodzi o jedzenie, nie ma menu na zamówienie i bufet w zależności od sezonu. W tym przypadku, dla mieszkańców i polulyuksovyh luksusowych pokoi dysponują jadalnia z rozszerzonej gamy produktów.

rozrywki dla dzieci w ośrodku

Jednym z najważniejszych czynników, które niezwykłe reszta w pensjonacie „Funduszu Literackiego” (Pitsunda) poziom dbałości o dzieci. To miejsce można nazwać jednym z najbardziej nadaje się na wycieczkę z dziećmi. Brak hałaśliwego rozrywki czystego morza, fale o niskiej i pięknem krajobrazu są wystarczające podstawy do wybraniu tej emerytury.

Jednak oprócz tych zalet, ośrodek ten ma jeszcze jedno – obecność animatorów w „Literary Fund”, którzy pracują z dziećmi w ciągu dnia. Biorąc pod uwagę, że emerytura jest odbierany 2 lata, czynnik ten jest dość mocny argument dla wielu rodziców. Dzięki pracy animatorów, dzieci zbierają się w spółkę wspólnie spędzać czas, który przyczynia się do rozwoju swoich umiejętności społecznych. I, co najważniejsze, nie nudzą, więc rodzice mogą odpocząć komfortowo. Chodzi o wypoczynku dla dzieci z Republiki Abchazji emerytalnych opinii „Fundusz Literacki” Turyści przybywający z małymi dziećmi są najbardziej pozytywne.

Wycieczki, który oferuje emeryturę

Bogaty charakter Abchazji, jego kultury i tradycji narodowych mają je zobaczyć. Po resztę końcowego w pensjonacie „Fundusz Literacki” (Pitsunda), zdjęcie, które pozostaną w pamięci po wizycie w tak wiele ciekawych miejsc, że będzie to wspaniała pamiątka z nich.

Liczba wycieczek oferowanych przez ośrodek, na tyle dużych, dodatkowo, ich harmonogram sporządzony zgodnie z życzeniem turystów, co sprawia, że podróż bardzo wygodne. W tym samym czasie podróży może być bardzo różne rodzaje transportu: z komfortowym klimatyzowanym autobusem do samochodów terenowych, pojazdów terenowych, które są następnie kierowane do najbardziej odległych miejscach. Zdecydowanie warto się przejechać na Republiki Abchazji (Pitsunda). opinii „Fundusz Literacki” Odbiera dość pozytywne dla wycieczek. Piękno tego górzystego regionu nie pozostawi nikogo obojętnym. Turystom oferuje szeroki wybór tras, wśród których można wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie.

Trasa „Jezioro Riza”. Ten majestatyczny jezioro może być słusznie nazywany jednym z najpiękniejszych części Abchazji. Znajduje się na wysokości 1000 m npm pośród majestatem gór Kaukazu, czysty staw z piercing niebieska woda zrobić wrażenie na mieszkańcach dużych miast. Zaskakująca cisza tego miejsca, mimo obecności przybrzeżnych kafejek i sklepów z pamiątkami, każe nam myśleć o naprawdę wielkiej mocy natury. Zwiedzanie trwa 5 godzin, podczas których można poznać fakty o bogatej historii Abchazji i cieszyć się jego pięknem.

Trasa "New Athos". To malownicze miasteczko to największa jaskinia w Europie – Athos. Tylko część z nich dobrze aż do 1,5 miliona metrów kwadratowych Turystów przyciąga tajemnicę tego miejsca, związane z legendami i okazję zobaczyć ponurą wielkość jaskini. Program wycieczki, który oferuje swoim gościom PENSJONAT „Fundusz Literacki” to podróż po galeriach i pałaców naciekowe tego cudu natury. Podróż trwa 6 godzin.

Trasa „Suchumi – stolicy Abchazji” pozwoli zapoznać się z jednym z najstarszych miast na świecie. Oprócz niewątpliwej urody, oferuje swoim gościom odwiedzić największe na Kaukazie, Ogrodu Botanicznego, gdzie znajduje się ponad 5 milionów. Odmian roślin z całego świata i przedszkola małpa, gdzie mieszka ponad 300 osobników. Wyprawa trwa około 7 godzin.

Trasa „Wieczór Gagra” obejmuje spacer po pięknym parku, założona w 1902 roku i wizytę w wyjątkowej restauracji „Gagrypsh”, który został przywieziony z zagranicy zdemontowanego tu ponad 100 lat temu. Na wycieczkę do danego 2:00.

Trasa „Wieczór Pitsunda” obejmuje wizytę w muzeum G. Khetsuriani, który poświęcił swoje życie zbierając unikalne przedmioty. Pitsudsky wizyta w świątyni, zbudowany w 10 wieku, zrobi wrażenie na zwiedzających. Czas trwania wycieczki – 2 godziny.

Trasa „Wioska Lykhny” obejmuje wizytę, zbudowany 1500 lat temu, najstarszą osadę Abchazji. To tu występują najbardziej zapoznać się z kulturą kraju, w którym oprócz tradycyjnej krajowej rozrywki, można cieszyć przysmaków lokalnej kuchni. Ta wycieczka trwa 7 godzin.

Trasa „Gegsky wodospad” odbędzie się wzdłuż wąskiej malowniczy przełom z licznymi progami i wodospadami. Piękny wodospad spada z wysokości 50 metrów, tworząc prawdziwie majestatyczny widok. Piknik na łące niedaleko wodospadu będzie jednym z najbardziej pamiętnych momentów w czasie wakacji. Wyprawa przez 7 godzin.

Trasa „Podróż wzdłuż wzgórza górskie” odbywa się w pojeździe terenowym i jest wykonany na podstawie indywidualnych wymagań turysty. W drodze jest usuwany z 4 do 9 godzin, podczas których jest to możliwe, aby w pełni cieszyć się wyśmienitą charakter gór i rzek zamieszek.

Trasa „świętych miejscach Abchazji” posiadane przez wielu świątyń, z których każda jest jedyna w swoim rodzaju. Czas trwania podróży i jej koszty zależą od konkretnej trasy.

Każdego roku jest nowe trasy wycieczkowe od ośrodka.

Ponadto podróżować samochodem, oferuje jazdę konną, która jest nie do pomyślenia bez reszty w Abchazji, Pensjonat „Funduszu Literackiego”. opinie Podróżnych, którzy próbowali je z zachwytem opisują cudowne piękno otaczającego krajobrazu, które sugerują ustępstw podczas leniwe jazdy. Wszystko to przyczynia się do poprawy zdrowia psychicznego.

Abchazja (Pitsunda), emerytalne „Fundusz Literacki”: pozytywne recenzje

Wrażenia osób wypoczywających w sanatorium, są bardzo zróżnicowane. Niektórzy mówią, że wiele pozytywnych aspektów, inni mówią o wielu niedociągnięć. W tym samym czasie, liczba tych i innych momentach o tym samym, co sprawia, że decyzję o wyborze trudne rekreacyjny. Jednak nie będą miały podstawowe wrażenie turystów, aby móc oceniać najważniejsze kryteria dla Ciebie. Tak więc, Abchazja „fundusz Literacki” pozytywne odpowiedzi składają się z następujących elementów:

 • poziom mocy;
 • praca animatorów dla dzieci;
 • lokalizacja blisko morza;
 • czysta plaża;
 • dobrze utrzymywane roślinności w obiekcie;
 • niski koszt;
 • przydatna powietrza;
 • duży wybór wycieczek.

Tak więc, z siedzibą w Republice Abchazji, sanatorium „Fundusz Literacki” sprzężenie zwrotne otrzymane nachwalić. Dla ludzi, którzy chcą relaksujący urlop bez hałaśliwych rozrywek jest jedną z najlepszych opcji. Jednocześnie, przydatnym powietrze, piękna przyroda, czystość morza i plaży, brak dużych skupisk ludzi są silne argumenty przemawiające za wyborem emerytury jako miejsca ich spoczynku.

Ponadto, wszyscy rodzice mają do czynienia z problemem, kiedy pogoda jest na wakacjach nie zawsze jest skuteczne. Może padać, początek burzy, wiatru i innych czynników naturalnych, które zakłócają korzystających z kąpieli w morzu. Jednocześnie, najtrudniej jest bawić małymi dziećmi, którzy są zmuszeni do siedzenia w pokoju zamiast spaceru na świeżym powietrzu. W tym przypadku praca animatorów dziecięcych „Fundusz Literacki” i będzie prawdziwym zbawieniem dla rodziców, aby zabawiać dzieci w pensjonacie.

Inną ważną zaletą pensjonacie, który obchodzony jest przez turystów – to świetny wybór wycieczek. Wyjazdy we wszystkich obszarach Abchazji, które są przygotowywane według życzenia turystów, jest doceniana przez nich. Ich liczba pozwala iść na wycieczki codziennie, łącząc kąpieli morskich ze znajomości kultury Abchazji i jej osobliwości narodowych.

Równie ważne, wybierając jako swojego funduszu emerytalnego wakacje „Literackiego” można nie tylko uzyskać piękną opaleniznę, ale również poprawić swój stan zdrowia. Różnorodność zabiegów oferowanych przez ośrodek, w połączeniu z przydatnych powietrza i sportowych zajęć u podstawy – jest niewątpliwą zaletą lokalnych świąt.

„Fundusz Literacki” (Abchazja): negatywne opinie

Jak w każdym innym miejscu, turyści, którzy odwiedzili ten emerytury nie zawsze jest zadowolony ze swoich wakacji. Często zdarza się, że jednym z kryteriów, które jedna osoba odnosi się do meritum, a druga jest uważana za wielką wadą. W odniesieniu do tej renty, wspominając swój pobyt w Abchazji ( „Fundusz Literacki”), opinie wiele z nich nie są zbyt entuzjastycznie. Na przykład, niektórzy ludzie uważają praca animatorów zbyt głośny i zakłócających spokojną atmosferę w czasie, większość rodziców przypisuje to niewątpliwych zalet sanatorium. Również wśród niedoborów emerytalnych zauważyć, co następuje:

 • niewystarczające komfort pokoi;
 • dostawie energii i wody gorącej;
 • niski poziom usług;
 • Jakość żywności;
 • brak duży wybór rozrywki.

Turyści na wakacjach w „Fundusz Literacki”, zauważyć słabą wydajność pracowników, znajdują się opisy na jakiś czas, gdy istnieje siła wyższa, a administracja nie reaguje na niego.

Były czasy, kiedy pokoje zalane, a odkurzacz zareagowała na to z suchestvennym późno, tworząc dużo gości niedogodności. W pracownicy stołówki nie są szczególnie uprzejmy wczasowiczów, mogą obrażać lub zachowywać się w prostacki sposób, że wielokrotnie odnotowane przez odwiedzających.

Jednakże, nieprawidłowe zachowanie się poszczególnych pracowników ma powodu lekceważyć poziom usług jako całości. Szczególnie dlatego, że wiele na odwrót, należy zwrócić uwagę na wysoki poziom usług za okres ich pobytu w hotelu „Fundusz Literacki”.

Inną wadą, że oznaczenia spoczywa, jest to, co wielu uważa pokoje państwowe wystarczająco wygodne, mimo niedawnego remontu. Staroświeckie meble dodaje im otuchy, ale dość czyste, sprzątane są codziennie.

Ponadto, istnieje wiele skarg na poziomie żywienia w pensjonacie „Fundusz Literacki”. Płeć piękna zauważyli, że było wiele pieczenia w menu, z którego trzeba było wstrzymać, a zazwyczaj karmione bardzo wysokokalorycznych pokarmów. To przyczyniło się do ograniczeń dietetycznych, tak że niektóre udało się ograniczyć ich wagę, który ostatecznie stał się także rekreacji.

Konkludując

Sądząc po opiniach, pobyt w pensjonacie „Fundusz Literacki” (Abchazję) pozostawiając turystów raczej sprzecznych wrażeń. Ktoś pamięta go jako najlepsze wakacje, ktoś – jak najgorzej. To sugeruje, że powinniśmy uzupełnić własną opinię, byłem tam sam. Jedno jest pewne, piękno i czystość tego miejsca nie pozostawi nikogo obojętnym. Jeżeli istnieją pewne wady pensjonacie, gdzie mieszkasz, to zostaną w pełni zrekompensowane przez czyste morze, zdrowe powietrze, dobre jedzenie i interesujących wycieczkach, które organizuje dla swoich wczasowicze Sanatorium „Fundusz Literacki”. Przez siebie odwiedzając ten raj, można przyłączyć się do opinii, pisać własne prawdziwe doświadczenie czasu spędzonego przez dołączenie podjęte podczas zdjęć z wakacji. Tak więc podróż do Republiki Abchazji (Pitsunda), emerytalne „Fundusz” Literacki obraz opinii, że zrobisz, będzie pomagać innym ludziom, którzy dopiero planują przejść na odpoczynek na morzu, aby podjąć decyzję o wyborze miejsc podróży.