217 Shares 5546 views

Zoo (Niżny Tagil) zaprasza gości

Niżny Tagil – miasto w regionie Swierdłowsku, ważnym ośrodkiem przemysłowym i kulturalnym Uralu. Istnieje wiele miejsc do rekreacji: parków i stadionów, muzeów, teatrów, filharmonii, dom kultury. Dzieci i dorośli lubią wizyty Niżny Tagil petting zoo, a wokół którego artykuł pokaże.


opis

„Skok przez płot” – tzw zoo (Niżny Tagil), który został otwarty na początku listopada 2015 r. „Przyjaciele” jest bardzo popularny wśród ludzi, zwłaszcza u dzieci. Istnieją dwa pokoje:

  • pierwsze żywe zwierzęta – są kosze z kurcząt, przepiórek, zagrody kurczaków, indyków, perliczek, kóz, królików. Również w tym pomieszczeniu rozliczane dużą papugę i raven Carlos;
  • Drugie żywe zwierzęta w lesie – w opos, szop, jeż, wiewiórka, szynszyle i miniaturowa świnka Piggy.

Przy wejściu do zoo (Niżny Tagil) sprzedano za symboliczną cenę paszy dla zwierząt. Pracownicy są zadowoleni wziąć objazd, mówić o zwyczajach zwierząt i ich siedlisk. Kury i króliki można trzymać w dłoni, kozy – PET.

Pod koniec 2016 roku drugi zoo otwarto w mieście. Niżny Tagil przyciąga gości, którzy podziwiać mini zoo w Dzerzhinsk District, oddział „Skok przez płot”. Tu żyją strusie, kangury Bennetta sovushka Hedwig (pamiętam „Harry'ego Pottera”?), Jawajski małpa Wowa polutorametrovy kukurydza wąż (nonpoisonous to wielki wąż) i słodkie jagnię.

Gdzie jest tryb pracy i koszt biletów

Oficjalny adres "Over the Hedge" (zoo): Niżny Tagil, Mira, 24a. Jego oddział znajduje się na wagonu, 26-A (na pierwszym piętrze RRC „Rosja”).

Zoo działa codziennie od 10-00 do 21-00.

Wpisowe: Bilet dla dorosłych kosztuje 200 rubli dla dzieci (poniżej 14 lat) – 150 rubli, dzieci do lat dozwolony w ogrodach zoologicznych za darmo. Wizyta w zoo nie jest ograniczony do tych, które są bardzo popularne wśród dzieci, które są gotowe do uruchomienia przez cały dzień z jednej komórki do drugiej i bawić się ze zwierzętami.

Zoo (Niżny Tagil), Światowa i jej spółka zależna w Dzerzhinsk Rejonowy miłą czystości, nie ma nieprzyjemny zapach, zwierzęta są bardzo zadbane, dobrze karmione i szczęśliwi.

«GreenPoll» – prywatne zoo

W sąsiedztwie Niżnym Tagile jest jeszcze jeden mini-zoo. Na Pine Street, 22 „GrinPol” znajduje się w miejscowości St. Nicholas i Pawła.

Jest to bardzo przestronny. Drewnianych klatek mieszka Sables, wiewiórki, szopy, lisy, Martens łasice, króliki, bażanty, kaczek, kurcząt, miniaturowe luksusowe pawie indyjskie i inne zwierzęta.

Gwiazda Zoo – Renifer z luksusowych poroża aksamitna. Właściciele stopniowo uzupełniać swoją kolekcję o nowe ciekawych zwierząt i ptaków.

Cieszę się, że zwierzęta w „GrinPole” czuć się dobrze – żyją w czystości i pełności. Zwiedzający mogą karmić zwierzęta (food daje gospodarzom), udar je, bawić się z nimi. Oto doskonała okazja, nie tylko dzieci, ale również dorośli.