813 Shares 8097 views

Rolki receptury chleba pita

Każdy z nas ma swoje nawyki żywieniowe. I często nie pasują. Niewiele może się pochwalić, że ma z inną osobą smakują tak samo jak 100%. I ta różnica w smaku odnosi się do wszystkich kategorii żywności, czyli Mięso, owoce, warzywa, zioła, ser … na przykład niektórzy ludzie wolą wieprzowiny, podczas gdy inni – wołowina, niektóre jeść ser biały, podczas gdy inni – Roquefort lub holenderskim. Takie przykłady w naszym życiu, a niezliczona ilość wymienić je wszystkie, nie tylko prawdziwe, ale również nie zostały zmyte.

Różnice te odnoszą się do smaku i odmian chleba: niektórzy lubią biały, drugi – czarny, podczas gdy inni wolą robić i chleb pita. Pod względem redukcji masy ciała, chleb pita jest najlepszym rozwiązaniem. Lavash reprezentuje przaśny biały chleb, który przypomina cienki naleśnik wykonane z mąki pszennej. Jest także czasami nazywany ormiański chleb. On jest rozprowadzany głównie w krajach sąsiadujących z Armenią i Bliskiego Wschodu. Lavash jeść wielu potraw. Na przykład, nigdzie uvidesh kebab w świecie bez pita. Lavash wykorzystać również do przygotowania zwykłe kanapki. Z chlebem pita przygotować różne bułki, które będzie tematem naszego dzisiejszego. Tak, dzisiaj patrzymy na rolkach pita receptury, bułki pita przekąska przepis receptur z lavash.

Rolki chleb pita przepis. To może być bardzo smaczny i lekki posiłek, który jest bardzo szybki i łatwy do przyrządzenia w domu. Należy również zauważyć, że można zmienić nadzienie, w zależności od gustu i preferencji. Do przygotowania potrzebujemy cienki chleb pita, majonez (lub śmietanę) 200g serka śmietankowego i paluszki krabowe (jeśli rodzina ich nie lubi, można zamiast umieścić już gotowana pierś z kurczaka) i świeżych ziół, najlepiej koperkiem. Już rozdrobnione paluszki krabowe wymieszane z majonezem. Chleb pita i położyć go równomiernie z twarogiem, a następnie wypełnić z posiekanymi ziołami. Następnie umieścić na chleb pita z paluszków kraba majonez i delikatnie wygładzone nad rundzie pita. Następnie chleb pita zwinięty w rolkę, tak aby nadzienie nie wysiadł i umieścić w worku. Pozostawić w lodówce na chwilę do pita chleb moczony farszu. Ten przekąski serwowane są zimne.

Rolki chleb pita przepis. Dla tego przepisu potrzebne są dwie piersi kurczaka, 4 sztuki cebula, chleb pita, a banki piętro grzybów (w razie potrzeby, można zrobić bez nich), przyprawy, sól i kwas cytrynowy. Świeży filet z kurczaka pokroić na kawałki z ziołami i podsmażyć na oleju roślinnym przez około 25 minut i umieścić mięso na talerzu .. Drobno posiekać cebulę i podsmażyć na maśle ponownie po 20 minutach dodać smaku cytryny i pozostawić do ogrzania w ciągu 7 minut. Po tym, to jest również umieścić na talerzu. Następnie wykonać tę samą procedurę z grzybami. Następnie zatrzymać wszystkie palone składniki indywidualnie. Weź dużą chleb pita i pokroić na 3 równe części. W każdym z nich rozłożyć farsz i zawinąć jak gołąbki indywidualnie. Następnie smarujemy masłem i wstawić do piekarnika. Rolki chleb pita powinny być podawane z sałatką letnim.

Przepisy przekąski Lavash. Istnieją dziesiątki opcji przekąsek pita, bułki lavash przepis priaveden powyżej. chleb pita sama w sobie jest bardzo cienka, a więc nie przerywać smak nadzienia. Na przykład, możemy przygotować przekąskę, stosując 3 Pita, konserwy rybne, 3 jajka na twardo, ser, majonez, świeże zioła i kilka ząbków czosnku. Po pierwsze, na grubej tarce trzeć jaja i małe – ser. Mamy wyjąć rybę z banków i sprzedawał je do jednorodności. Już posiekane czosnek i zioła wymieszać z majonezem i rozmazany pierwszej pita, po czym zasnął ser. Drugi pita rozmaz majonez ma dwie strony i umieścić na pierwszej. To rozprzestrzenił się, a ryba była równa niego. Trzeci pita ponownie posmarować majonezem i posypać jajkiem na nim. Następnym krokiem jest delikatnie zwinąć w rulon, umieścić na nim nie jest waga ciężka i pozostawić na kilka godzin w lodówce. Jest Wycina się o około 2cm i służyć.

Więc nauczyłem się gotować dziś rolek receptury pita, bułki pita przepis, przekąski Lavash. Mam nadzieję, że im się podoba. Smacznego.